FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore przed sezonem tyle głosów jak oni się nie wzmocnili.....no ale z takim trenerem to i by z LbJ w prime mieliby problem by finał osiągnąć
6
@arsenallondyn0 ale by dać Ronaldo w koszulce Juve xddd
0
@PatrykBarca nie osiągnie poziomu tego co wcześniej w BVB ale zakładam, że będzie błyszczał tam
0
@MESSIah16 widać komu bardziej zależy :P
0
@BorzyKrzys taktyczny by potem zobaczyć
0
@parpe dajcie mu dobry team....chłop jest absolutnie wyjątkowy
0
Obrona rok temu również była fatalna jak teraz tylko wszystko tuszował ter Stegen, który co chwilę ratował nas genialnymi interwencjami
0
@poskus to jest dwumecz, na który kibice futbolu nie zasługują. Widowisko godne finału LM
1
@Sawik_10 a i tak takie tuzy grały w naszych barwach
1
@Stagiryta jedno z najciekawszych pytań na La rambli od dawna
0
@Lewy952468xx chyba na Roberto xd
3
Mieliśmy Boatenga, mieliśmy Andre Gomesa, mieliśmy Denisa Suareza, nieśliśmy Douglasa.....oni przy Romeu to klasa światowa
0
Napoli się ośmiesza co kolejkę, ale to oni pewnie nas osmieszą. Cudowny to będzie mecz
1
@gumaz jak jest upał to najpierw zimne piwko lane a potem wóda
0
Ale widać, że Brazol oglądał filmiki z naszymi schematami. Zepsuł te dwie akcje na końcu jak nasi zawsze
1
@MESSIah16 bo ani Martinez, ani Messi, ani 7pilkarzy Realu nie powinno się tam znaleźć
0
Dobrze widzę, że inflacja w Polsce za 2023 wyszła jakieś 6,5%? Czy to jakieś fałszywe info?
1
@Pawci023x Embiid albo SGA
1
@PatrychoO Messi za ZP2023 która zdobył za 2022? :P
0
Znacie jakieś podcasty na Spotify regularne o NBA albo o piłce nożnej? Coś jak na YT że podsumowują ostatni tydzien
3
@MarioVeB! A nie? Powinien zostać uspany jak najszybciej. A właściciel też kara- masz psa to jesteś za niego odpowiedzialny
3
@takisobiektos pierwsze trible od 16 lat? To jakiś absurd :P
7
@Kuba_1 I am your father Riqui
0
@MesQueUnClub96 kto by nie chcial
0
@JohnA a gdzie dziś Dodzia jest?
0
@tomek8756 wódka, kebab, bar :D
1
@marcin62 mam 27 lat, wczoraj i przedwczoraj wróciłem o 4 rano do domu z miasta, dziś nic nie robię i już slyszalem że jestem dziwny bo na sylwestra nie mam planów...
1
@MOLESTA był wybór Antony albo Raphinha. Poziom ten sam jedyny plus Raphinhi jest taki że był tanszy
4
No i po co Pistons,.można było się z Was pośmiać a teraz widać że PO to minimum
0
@Kuba_1 będzie gotowy na następny mecz?