0

Anglicy maja bardzo dobry pierwszy sklad, jednak problem jest z ich zgraniem i trenerem

0

Butland(Pickford)- Walker, Cahill, Jones, Rose- Dier Henderson Alli- Sterling Kane Rasford- i to jest słaba druzyna??? dla mnie mają najlepszą kadrę od 10 lat

0

wiem, ze dla wielu Wojewódzki to idiota i debil, ale dziś u niego Grosicki, także zgaduje ze moze byc śmiesznie
PS: szkoda, że bez Hajty

0

dzięki wszystkim za odpowiedź

0

co ile można oddawać krew? bo zawsze słyszałem, że co 3msc a teraz gdzieś przeczytałem ze co 2msc

0

hahah taktyczny :D ciekawią mnie odpowiedzi

0

wg mnie hiszpanskiego, bo jednak jakbyś pojechał na jakies wycieczki 2-3 dniowe do np Valencii czy Sevilli to Cie zrozumieją

7

xDD czyli podobno nie są powoływani na mecze ligowe bo walczą o utrzymanie, ale 12h lot samolotem i zagranie 15min już jest spoko

1

i ja własnie w $$$ widze jedyny problem. Mniej niz 120mln nie pójdzie, chyba ze Gomesem będą zainteresowani

1

nie ma bardziej potrzebnego zawodnika teraz niż własnie Eriksen. Nasza pomoc już w tym seoznie nie istniała + odejście Iniesty. Nasz styl, a raczej jego brak, jest spowodowany własnie brakiem takiego piłkarza. I pomimo tego, ze wielu uważa go za OP lub nawet skrzydłowego, to może on grać również jako typowa 6

1

Znacie jakies firmy polskie, ktore ujawniaja swoje przychody, zyski, sprzedaze, problemy itp na swoich stronach internetowych? Błagam o pomoc

2

Valbuena i Benzema xdd

0

ja jestem tego pewien, ze będzie bronił Neuer. Ter Stegen nie ma takiej renomy w Niemczech i Loew się ugnie i postawi na gościa, który tam nawet nie powinien jechac

3

Z kazdym dniem coraz bardzie mysle ze to bedzie typowy mundial dla Polakow, czyli mecze: otwarcia, o wszystko i o honor

7

ja osobiście tej 11 bez Banegi nie widze, jedyny prawdziwi SP w tej reprezentacji, który umie coś rozegrac

0

Musze wykonac przelew, ale znam tylko nr konta a nie znam nazwy odbiorcy, a to pole jest obowiazkowe do realizacji. Czy moge w polu: nazwa odbiorcy wpisac byle co?

17

Halilovic vs Odegaard( moglem zle napisac) oraz Deulofeu vs Jese- pamiętam jak już media spekulowały ze kolejne gwiazdy będą rywalizować w Barcelonie i Realu o ZP :D ale wszyscy skonczyli....

0

Jacy sa dla was najlepsi polscy komentatorzy niezależnie od dyscypliny? Jak nie pamiętacie nazwisk to chociaż dyscyplinę sportu i na jakiej stacji jest

0

Granie do tyłu, i z lewej strony na prawa przez 80% czasu to piekny futbol????

4

ja go doskonale rozumiem. Gramy brzydszy futbol niz 16 drużyna 3ligi angielskiej w większości meczy. Dosłownie w 3-4 meczach było widać naszą przewagą taktyczną niż rywal. Wyobraźmy sobie ten sezon, gdyby Messi i ter Stegen nie grali tak jak grali w pierwszej polowie sezonu

0

no Suarez i Mina to tak o kilka stopni za wysoko

1

po dzisiejszym meczu Mina, Alba, Semedo, Busquets i Suarez nie powinni dostać ocen, chyba że w skail -10 -0

23

Denis to powinien dla Realu grac, bo jakos dośrodkowan ma na genialnym poziomie

21

Luis to chyba nie zostalby zmieniony nawet gdyby dostał otwartwgo zlamania nogi z wybiciem 4 palcow u nogi

0

Denis blagam wejdz już, ale wróć. To Valverde czyli jeszcze 30min do zmiany xd

1

Busquets w teori nie zawinil, ale ja hulajnoga bez kółek do tyłu szybciej wracam niznon w tej akcji

0

Pilkarze jakich narodowości strzelali dla Barcelony hat-tricka? Brazylia, Argentyna, Urugwaj, Hiszpania, Francja?

1

Denis od poczatku drugiej polowy za Busquetsa i Ivan na DM

4

Busi znowu pokazal swoj kunszt w tym sezonie

0

Serioooooo???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?