FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
http://4.darkroom.shortlist.com/980/995ff8ad41d3b2f2f0c946b184bfbfff:9d10077e12e64c555b297917810644ee/roberto-carlos-left-back
jedyny odważny :D
3
no ale tak mozna napisac o kazdym pilkarzu/sportowcu, a nawet człowieku. Mateja jak skakał tez chciał, a jak wychodzilo wszyscy pamietamy
2
no ale prawda jest taka, ze sam sobie taki los spowodował. Nie mozna go tłumaczyc zablokowaniem psychicznym, bo jezeli faktycznie tak jest, ze przez stres nie potrafi przyjac pilki czy podac na 10m to powinien isc do psychologa
0
Tottenham na LE ma za przeproszeniem: wypięte 4 litery, rok temu z BVB sie skompromitowali. Oni skupiają sie głownie na PL, dlatego ja bym sie nie zdziwil, gdyby Kane, Allie, Eriksen zaczęli na ławce
0
jezeli mowi sie o 60mln za Walkera i Rose, to raczej watpie by ten podzial wyglądal 50-10, za takie 35mln mysle zeby zaczeli mocno sie zastanawiac
0
moze i młodszy, ale na ten moment wydaje mi sie ze jest klase gorszy od Walkera
0
Moje marzenie... obok Carvalaja najlepszy PO na swiecie wg mnie, tylko ta cena, troche duzo, ale czy wydanie 35mln i problem z głowy na 5 sezonów to byłoby duzo?
0
Vitolo i jeśli liczymy wypozyczonego Nasriego to i jego
0
Ramos faulował ale jednak 5cm przed polem karnym
1
hahahaha spoko, powodzenia
0
a nie powinien????
4
no i po tej powtorce trzeba przyznac, ze Mangala faulowal
1
Zaza!!!! i Munir
0
przeciez takiego Kovacica to chyba wszyscy by zaminieli za Gomesa i doplacili 20mln
0
Człowiek jak patrzy na skład Realu to moze sie wystraszyc, chyba jedna z najlepszych kadr w ostatniej dekadzie. Podstawowy skład na dzisiaj- super, a pomyslec ze na lawce jeszcze tacy pilkarze jak: Isco, Bale, Kovacic itp. Całe szczescie ze nazwiska nie graja...
1
Radwańska to najbardziej przereklamowana kobieta w polskim sporcie i w swiatowym tenisie
4
Walker to drwal? I ma słabą technikę? Kiedy ostatni raz go widziałeś?
2
Ja tam chyba jako jeden z nielicznych nie chce Bellerina...moze i ma szybkosc i umie grac ofensywnie, ale w obronie ma za duzo błędów. Dziwi mnie ze nikt nie pisze o Walker, wg mnie najlepszym PO na swiecie obecnie i nie jest jakos stary
0
Jak tak dalej bedzie
0
I w promieniu 6-7m od strzelcy nie bylo żadnego naszego zawodnika
0
Ja tam z wczorajszego meczu jedyne co pamietam w jego wykonaniu, to podanie pomiedzy Neymara i Digne, większość pomocników musialaby sie mocno postarac by w tamtej sytyacji stracic piłkę
1
ter Stegen, Mathieu, Rafinha i Neyma- wg mnie zagrali zapewno lepiej od Messiego
1
bo Rakitic ma zwykly zjazd formy, zdarza sie kazdemu pilkarzowi, no i nie traci tak glupich pilek jak Andre, ktory....
11
Messiego? strzelil 2 gole, dobra, ale w pierwszej wystarczylo dolozyc noge i druga z karnego, oprocz tego mnostwo strat. Jak Ronaldo ma taki mecz to go wysmiewacie
2
z pustego to i Salomon nie naleje, nie da sie odzyskac czegos czego nie ma, moze i Valencii grał dobrze, ale nawet tam nie prezentowal sie odpowiednio dobrze
11
Real to jednak umie robic transfery, nie dosc ze sprzedaja Jese za 25mln to jeszcze zostawili nam Gomesa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
ja kocham futbol a RB lubię. Mają bogatych wlascicieli ale nie zachowuja sie jak PSG czy City
0
ja tam mam cichą nadzieje ze wkoncu Skorupski zacznie grywac w kadrze, bo co gosc gra w Empoli to nie idzie opisac. Nie mowie ze Szczescny jest gorszy, ale naprzemiennie by mogli grac
32
Montoya kolejny raz w podstawowej 11 Valencii a na lawce Cancelo. Mam nadzieje ze ewentualnym wzmocnieniem w lecie na PO nie bedzie Portugalczyk