FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ostatnio mówiono ze mamy 20mln na transfery...
56
Takie bylo narzekanie na noty dla Krafta, a prawda jest taka ze za ten skok powinien dostac 5x20. Taka odległość i nic mu narty nie odjechaly
4
Dla mnie jednocześnie najlepsza i najgorsza opcja- najlepsza bo to wysmienity trener, a najgorsza bo z moim.drugim ulubionym klubem wykonuje świetną robotę i szkoda byloby go stracic
0
Mili chodzilo o zalety tylko sportowe, a to trzeba przyznac Zieliński ma
2
Dla mnie najlepsza to Eriksen, a z tej trójki kolejnosc taka jaką podałeś
6
Wole jednego Isco niz Gomesa, Rakiticia razem wziętych
0
czy wg Kane jest w Top5 napastników??
2
a kto to jest???
0
Bardzo lubie ogladac MLS jak jestem w domu takze dla mnie to bardzo dobra wiadomosc
0
ile ja bym dał za Pjanic zamiast Gomesa....
3
Szacunek?
0
10?
0
To ja juz zaczynam sie bac...
2
Po ostatnich meczach, mam nadzieje ze Unzue nie zostanie naszym trenerem. Przez 2 lata nie tracilismy goli po rzutach różnych( chwała mu za to), ale ten jest fatalny pod tym względem. Jest za to odpowiedzialny i jakos nie widac efektów, czyli stracil swój największy atut, bo nie wydaje mi sie by wprowadzil cos nowego do ofensywy
3
Ale czemu Gomes teraz nie podawal do tylu?
6
Gomes juz rozpoczął show....grajmy juz w 10 przynajmniej nikt nie bedzie sabotazowal
0
Znowu Gomes....w ostatnim meczu Denis zagrał o klasę lepiej, ale co tam
0
A na Bernabeu takie sytuacji nie strzelił, a nyla taka okazja na Manite
0
Bez karnego i bez kartki za symulowanie
2
Walker, Clyne, Sidibe. 3 nazwiska wystarczą? I nad nimi myslalem 10sekund, jakby sie dluzej zastanowic to jeszcze 5 by sie znalazło
1
Bellerin????? Co ogladam Arsenal to on zawsze zawali bramke
0
Lallana zrobil La La Land :D
0
Liverpool strzela z karnego ktorego wgl nie powinno byc...
2
Redakcja dba o o wyglad strony i aspekty wizualne, ale ostatio bardzo malo artykułów, np o byłych piłkarzach, transferowe KSW( glownie w lecie), podsumowanie kolejek. Takze ja bylbym bardzo wdzieczny jakbys robil takie cos
0
Mam dziwne przeczucie ze kolejny "hit" w PL to będzie mecz na poziomie Ekstraklasy
0
Veratti i Eriksen to juz pozycje zblizone do siebie, obaj mogą spokojnie grac na pozycji 6, pomiędzy Busquetsem, a Iniesta.
2
Pisalem o tym i napisze jeszcze raz, czemu zarząd nie chce sie skusic na Eriksena? Wydaje sie tanszy, a napewno nie jest gorszy od Verrattiego czy Coutinho
15
Valdes to jednak nadal klasa, ile razy on ratowal Middlesbrough....dzisiejszy mecz juz rozpoczął od wygranej sytuacji 1na1
0
Ja uwazam ze talent mial ogromny, na tyle wielki nyc grac w Barcelonie czy Realu, ale nie wykorzystal go nawet w 50%
2
Mirozalski wczorak na meczu: widac ze Cristiano rozumie ta zmianę