0

Obrona: Walker; Pomoc: Naingollan, Pjanic; a do ataku to w sumie nikogo

1

Neymar turbokozak

0

Az dziwne ze sedxia nie odgwizdał spalonego przy golu...

7

Bo Kraft wylądował 4m dalej i powiniem dostac 20

0

Takiego Naingollana to bym bardzo chętnie u nas widzial. Walczak, strzela z dystansu, technikę tez ma dobrą

0

Lepiej późno niz wcale

0

Pochettino


0

Kraków i już to lubię:D

1

W to ze jetesmy w stanie strzelic 4 gole chyba kazdy wiezy, ale ze nie stracimy zadnej? Ciezko

0

tylko nie piszcie przypadkiem, ze znowu Stoch zle traktowany, a Kraft ma wszystko spoko

0

skoro Lucho odchodzi to pewnie bedzie jakies podsumowanie jego kariery, ale ja juz zapytam: jaki był wg Was najlepszy mecz Barcelony gdy on trenował

0

Ja wiem czego nie widzisz, mianowicie minut.

0

wg mnie Skorupski powinien byc zdecydowanie wyzej w hierarchii niz Fabiański, a nawet czasami grać zamiast Szczęscnego

6

i te slowa Fergusona po tym meczu...

2

Przy Mathieu napisaliscie ze gral bezbłędnie, tylko jedna mala pomyłka i dostaje tylko 6?

1

Jak juz dzisiaj nie zobaczę Denisa to sie wk****, gra najmniej a potencjal ma największy

0

kto ogladał wszystkie filmy nominowane do Oscarow? jaka by byla kolejnosc Wasza od najlepszego do najgorszego?

11

Zeby tylko za chwile Tebas nie powiedzial ze Neymar sam tego chcę

0

ja bym predzej tu zagwizdal spalonego, no ale tak jak prawisz, zdania sa podzielone :D

1

zgadzam sie, dlatego ja tam uwazam ze zarowno tutaj, jak i przy karnym sedzia nie popelnil bledu

1

ta linia jest krzywa, ale prawda jest taka ze Bakambu byl wychylony, i jakby sedzia nie uznal to nie mozna by bylo miec pretensji

7

Lahoz dzisiaj rozegrał wielkie zawody, jedyny minus to chyba za duzo pozwolil Gabiemu, gosc popelnil chyba 6,7 fauli z czego 3 napewno były na kartki

0

Nooo a wszyscy inni graja fenomenalnie, gra dobrze, znacznie lepiej od Rakiticia i Gomesa, a gra najmniej ze wszystkich

0

Czemu Denis hra tak malo?

0

prawda jest taka, ze gramy najgorzej od czasow Tito, a i tak z Atletico, najlepszym w historii, stworzylismy 3,4 bardzo dogodne sytuacje

4

Ter Stegen mistrzu

14

no bez jaj, wy serio nie widzieliscie faulu? co z tego ze nie mial w rekach, ale kopnął i tyle

0

kopniecie Oblaka?

0

Za Walkera to warto dac te 40mln, ogladal Tottenham nardzo czesto i jak on gra to poezja

1

Kraft farciarz?? Serio? Stoch zle skoczyl, a Kraft najlepiej, i nie chodzi o warunki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?