FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obrona: Walker; Pomoc: Naingollan, Pjanic; a do ataku to w sumie nikogo
1
Neymar turbokozak
0
Az dziwne ze sedxia nie odgwizdał spalonego przy golu...
7
Bo Kraft wylądował 4m dalej i powiniem dostac 20
0
Takiego Naingollana to bym bardzo chętnie u nas widzial. Walczak, strzela z dystansu, technikę tez ma dobrą
0
Lepiej późno niz wcale
0
Pochettino
0
Kraków i już to lubię:D
1
W to ze jetesmy w stanie strzelic 4 gole chyba kazdy wiezy, ale ze nie stracimy zadnej? Ciezko
0
tylko nie piszcie przypadkiem, ze znowu Stoch zle traktowany, a Kraft ma wszystko spoko
0
skoro Lucho odchodzi to pewnie bedzie jakies podsumowanie jego kariery, ale ja juz zapytam: jaki był wg Was najlepszy mecz Barcelony gdy on trenował
0
Ja wiem czego nie widzisz, mianowicie minut.
0
wg mnie Skorupski powinien byc zdecydowanie wyzej w hierarchii niz Fabiański, a nawet czasami grać zamiast Szczęscnego
6
i te slowa Fergusona po tym meczu...
2
Przy Mathieu napisaliscie ze gral bezbłędnie, tylko jedna mala pomyłka i dostaje tylko 6?
1
Jak juz dzisiaj nie zobaczę Denisa to sie wk****, gra najmniej a potencjal ma największy
0
kto ogladał wszystkie filmy nominowane do Oscarow? jaka by byla kolejnosc Wasza od najlepszego do najgorszego?
11
Zeby tylko za chwile Tebas nie powiedzial ze Neymar sam tego chcę
0
ja bym predzej tu zagwizdal spalonego, no ale tak jak prawisz, zdania sa podzielone :D
1
zgadzam sie, dlatego ja tam uwazam ze zarowno tutaj, jak i przy karnym sedzia nie popelnil bledu
1
ta linia jest krzywa, ale prawda jest taka ze Bakambu byl wychylony, i jakby sedzia nie uznal to nie mozna by bylo miec pretensji
7
Lahoz dzisiaj rozegrał wielkie zawody, jedyny minus to chyba za duzo pozwolil Gabiemu, gosc popelnil chyba 6,7 fauli z czego 3 napewno były na kartki
0
Nooo a wszyscy inni graja fenomenalnie, gra dobrze, znacznie lepiej od Rakiticia i Gomesa, a gra najmniej ze wszystkich
0
Czemu Denis hra tak malo?
0
prawda jest taka, ze gramy najgorzej od czasow Tito, a i tak z Atletico, najlepszym w historii, stworzylismy 3,4 bardzo dogodne sytuacje
4
Ter Stegen mistrzu
14
no bez jaj, wy serio nie widzieliscie faulu? co z tego ze nie mial w rekach, ale kopnął i tyle
0
kopniecie Oblaka?
0
Za Walkera to warto dac te 40mln, ogladal Tottenham nardzo czesto i jak on gra to poezja
1
Kraft farciarz?? Serio? Stoch zle skoczyl, a Kraft najlepiej, i nie chodzi o warunki