FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Valdes to jednak nadal klasa, ile razy on ratowal Middlesbrough....dzisiejszy mecz juz rozpoczął od wygranej sytuacji 1na1
0
Ja uwazam ze talent mial ogromny, na tyle wielki nyc grac w Barcelonie czy Realu, ale nie wykorzystal go nawet w 50%
2
Mirozalski wczorak na meczu: widac ze Cristiano rozumie ta zmianę
2
Nie przypominam sobie tak zmarnowangeo talentu( nie licze kariery zastopowane przez kontuzję) jak on
1
Szkoda ze nic nie mówią o Eriksenie. Jeśli ja mialbym wybierac to tylko między Duńczykiem a Thiago
1
A pomoc??? nie liczy sie ilość, tylko jakość, a w tym sezonie nie mamy zadnego pomocnika na klasowym poziomie, bo nawet Iniesta i Busquets są bez formy
1
Casemiro to takie dziecko szczescia.....on zeby dostac kartke to musi komus chyba noge złamać, albo byc temu blisko
0
Nie byloby gola
0
I co tu oglądać? Loty to zawsze fajna sprawa, Rugby-ukochany sport, czy mecz Athletic vs Real
0
Bellerin w ofensywie jest calkiem dobry, ale jego gra defensywna jest gorsza niz u Vidala, a o to to juz ciezko
26
z taką kadrą jaką ma Belgia??? ich trener pewnie nawet nie wie kto to jest Odidja
5
0
myslalem o tym, ale nigdy takie cos mi nie wyskakiwalo, nawet jak był włączony
0
skąd mogę pobrac Winrar i Daemon Tools? bo musialem odinstalować, a jak probuje ze znanych mi stron to mi wyskakuje ze plik posiada wirus
0
Deulofeu??? w Milanie naprawde dobrze sie spisuje, ale ze az tak dobrze??
0
Moze i Lyon gra w LE wspaniale, ale Besiktas to druzyna która ma u siebie kilka genialnych piłkarzy( głownie Quaresma, ktory nie wiadomo kiedy odpali genialne podanie) i gra rewanż u siebie, a wiadomo jak wygladają trybuny w Turcjii. Celta ostatnie nie gra rewelacyjnie, takze Genk tez bym nie skreslal
0
Celta i Lyon pewniaki?? moze i są minimalnymi faworytami, ale pewniaki????
0
odbiegając troche od losowania, jak myślicie czy doczekamy się walki Floyd Mayweather vs Conorem McGregorem?
3
Chiellini vs Suarez :D :D
0
niestety nie ma miejsca, nie bedzie chcial siedziec na lawce, ale taki rezerwowy to bylby na wagę złota... przy niekorzystnym rezultacie rzuty rozne posyłane do Lukaku, Pique czy Umtitego
0
A ja uważam ze nie powinien przychodzic trener ktory nigdy nie byl w Barcelonie, Tata Martino jest tego najlepszym przykladem, z reprezentacją osiągnął sukces, a u nas??? Graliśmy jakbysmy mieli 11 ludzi ktorzy grali po raz pierwszy ze sobą
10
za nisko Denis. Moze i brakowalo pewnosci w polu karnym, ale był zdecydowanie najjaśniejszym punktem w ofensywie, po zejsciu na lewa strone, tylko ta strona byla aktywna
0
Gerrard na tym filmiku jest genialny, przypomina mi takiego gifa, ale nie mogę go znalezc
3
Walker to dla mnie najlepszy PO swiata, jedyny który moze z nim rywalizowac to Carvalaj
2
Jestem innego zdania. Eriksen to obecnie najlepszy kreator w PL, młody, fan Barcelony, 50mln na niego to znacznie lepiej wydane pieniądze niz 70 na Marco, wedlug mnie. Dembele ma taki balans cialem ze bardzo rzadko traci pilke, i nie bylby wcale taki drogi. Z Radja moglby byc problem, bo to kręgosłup Romy, ale takiego walczaka, posyłający bomby i swietnego rozgrywającego nam trzeba
3
Chyba jestem jedyny ktory nie jest za tym transferem. 70mln to strasznie dużo, a potrzebujemy jeszcze klasowego PO. Moim marzeniem są Eriksen, Dembele(ten z Tottenhamu, pewnie wiele mnie za to wysmieje) no i Naingollan
0
Rafinhe jedynie liczny bronia, ale jest chodzi o grę, rozgrywanie to juz jest slabo
7
Jestem fanem Kogutów i nie moge kibicowac Liverpoolowi, tym bardziej jak walczą bezposrednio w lidze, no i nie podoba mi sie nagle przyrost kibiców The Reds na tej stronie
2
Czy moze byc dzien gorszy pod wzgledem sportowym? Przegrana Barcy i Wisły, słabe skoki skoczków, no i wygrane Realu i Liverpoolu....fatalnie
1
0-1 z Realem na Santiago to bardzo mało, tym bardziej w pierwszej polowie, skoro 2-0 na El Madrigal to za mała przewaga to co tutaj powiedziec