FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys, dokładnie tak, dzieci będą sobie prowadzić live’a i dobrze się bawić
0
@Blanco16, może zdąży się przejść z tacą po całej Barcelonie
1
@Rust_Cohle, tak, to prawda. Sosnowiec leży poza granicami Polski
1
@mordini123, myślę, że do momentu kiedy już będzie miał dosyć tego Q&A zrobi mu się na tyle ciepło, że dużo ludzi zrozumie co się dzieje w aucie na słońcu
4
@Arden, z tego co oglądałem kiedyś na kanale „ojwojtek” to za udział w oficjalnym biciu rekordu pod nazwą Guinnessa trzeba sporo zapłacić. Musi mu się to opłacać
0
@mordini123, a w Warszawie nie będzie dziś bardzo gorąco, na to również trzeba spojrzeć, że zdarzają się zdecydowanie cieplejsze dni
3
@mordini123, mam nadzieję, że ten live dotrze do bardzo wielu osób. Z przyjemnością obejrzę
0
Dzień dobry, czy na La Rambli mamy kogoś kto pracuje „na własnej działaności” w innym kraju np. Niemcy, Holandia czy Belgia?
8
@Faro, chłopie od jakiegoś czasu zachowujesz się tu jakbyś miał maksymalnie trzynaście lat. Przesiadujesz na kafejce lub innych miejscach gdzie można spotkać najgorszy sort kibiców Realu i czytasz te bzdury, które oni piszą, a potem takimi samymi bzdurami dzielisz się tu XD Uważając, że każdy kibic Realu tak ma.
Normalne, nie?
17
Komentarz usunięty
1
@Bocheno1, dziadek zatracił merytorykę 123 lata temu kiedy miał 50 lat
1
@Arcybiskup, może Iga była chłopcem i chciała zostać dziewczynką?
1
Komentarz usunięty
3
@tbas, Laporty to nie obchodziło, że nie mamy pieniędzy. Tupnął stopką i poszedł zajadać się kolejna porcja szynki
1
@Faro, XDD ja pieprzę Ty jesteś niemożliwy
1
@partymaker, luzik, ja sobie tylko żartuje. Ogólnie będą mogli to zobaczyć, grupa publiczna więc nawet nie trzeba na niej być żeby widzieć co piszesz
2
@Bocheno1, chciałaby, ale jak próbuje wybrać numer to jednym palcem wciska trzy przyciski
0
@partymaker, czy to jakaś grupa singiel pozna singielke?
0
@FcPortoFan1999, super, cieszę się. Może nauczy Cię to stawiania przecinków w odpowiednich miejscach
0
@jacobFCB, no właśnie te jego są bezwartościowe, w tym problem.
1
@jacobFCB, on kosztuje najwięcej, nawet jakby chcieli wymienić jego herby na utrzymanie strony to nie starczy.
1
@FcPortoFan1999, możesz do mnie pisać wszystko, ale nigdy nie obrażaj mnie od madryciakow
6
@jacobFCB, zależy ile @FcPortoFan1999 napisze komentarzy
2
@Faro, przypomnij mi kto kupił Ferrana Torresa i Roque, obaj razem pewnie jakieś 100mln kosztowali
0
@Faro, to przytocz jeszcze ile pieniędzy w ostatnich latach Barcelona wydała na zawodnik i wtedy pogadamy. Szkółka to ogromna wartość dodana, ale to na kogo Barcelona wydaje pieniądze wskazuje, że szybko się z Realem nie zrówna finansowo
1
@Faro, no ale co Ty sugerujesz, że Barcelona nie kupuje zawodników?
0
Dwuletnie dziecko rozjechane przez dostawczaka na oczach rodziców, chwilę wcześniej ojciec dziecka rozmawiał z kierowcą tego dostawczaka i mimo tego dziecko weszło pod koła pojazdu poruszającego się na posesji. Nie wiem jak to skomentować
7
@PatrychoO, c**j z kompetencjami!!! Najważniejsza jest płeć :D Powalony świat
3
@Rust_Cohle, chociaż tak może im dowalić
0
@kryhaa, to nie jest jego ojciec