0

@BorzyKrzys, dokładnie tak, dzieci będą sobie prowadzić live’a i dobrze się bawić

0

@Blanco16, może zdąży się przejść z tacą po całej Barcelonie

1

@Rust_Cohle, tak, to prawda. Sosnowiec leży poza granicami Polski

1

@mordini123, myślę, że do momentu kiedy już będzie miał dosyć tego Q&A zrobi mu się na tyle ciepło, że dużo ludzi zrozumie co się dzieje w aucie na słońcu

4

@Arden, z tego co oglądałem kiedyś na kanale „ojwojtek” to za udział w oficjalnym biciu rekordu pod nazwą Guinnessa trzeba sporo zapłacić. Musi mu się to opłacać

0

@mordini123, a w Warszawie nie będzie dziś bardzo gorąco, na to również trzeba spojrzeć, że zdarzają się zdecydowanie cieplejsze dni

3

@mordini123, mam nadzieję, że ten live dotrze do bardzo wielu osób. Z przyjemnością obejrzę

0

Dzień dobry, czy na La Rambli mamy kogoś kto pracuje „na własnej działaności” w innym kraju np. Niemcy, Holandia czy Belgia?

8

@Faro, chłopie od jakiegoś czasu zachowujesz się tu jakbyś miał maksymalnie trzynaście lat. Przesiadujesz na kafejce lub innych miejscach gdzie można spotkać najgorszy sort kibiców Realu i czytasz te bzdury, które oni piszą, a potem takimi samymi bzdurami dzielisz się tu XD Uważając, że każdy kibic Realu tak ma.

Normalne, nie?

17

Komentarz usunięty

1

@Bocheno1, dziadek zatracił merytorykę 123 lata temu kiedy miał 50 lat

1

@Arcybiskup, może Iga była chłopcem i chciała zostać dziewczynką?

1

Komentarz usunięty

3

@tbas, Laporty to nie obchodziło, że nie mamy pieniędzy. Tupnął stopką i poszedł zajadać się kolejna porcja szynki

1

@Faro, XDD ja pieprzę Ty jesteś niemożliwy

1

@partymaker, luzik, ja sobie tylko żartuje. Ogólnie będą mogli to zobaczyć, grupa publiczna więc nawet nie trzeba na niej być żeby widzieć co piszesz

2

@Bocheno1, chciałaby, ale jak próbuje wybrać numer to jednym palcem wciska trzy przyciski

0

@partymaker, czy to jakaś grupa singiel pozna singielke?

0

@FcPortoFan1999, super, cieszę się. Może nauczy Cię to stawiania przecinków w odpowiednich miejscach

0

@jacobFCB, no właśnie te jego są bezwartościowe, w tym problem.

1

@jacobFCB, on kosztuje najwięcej, nawet jakby chcieli wymienić jego herby na utrzymanie strony to nie starczy.

1

@FcPortoFan1999, możesz do mnie pisać wszystko, ale nigdy nie obrażaj mnie od madryciakow

6

@jacobFCB, zależy ile @FcPortoFan1999 napisze komentarzy

2

@Faro, przypomnij mi kto kupił Ferrana Torresa i Roque, obaj razem pewnie jakieś 100mln kosztowali

0

@Faro, to przytocz jeszcze ile pieniędzy w ostatnich latach Barcelona wydała na zawodnik i wtedy pogadamy. Szkółka to ogromna wartość dodana, ale to na kogo Barcelona wydaje pieniądze wskazuje, że szybko się z Realem nie zrówna finansowo

1

@Faro, no ale co Ty sugerujesz, że Barcelona nie kupuje zawodników?

0

Dwuletnie dziecko rozjechane przez dostawczaka na oczach rodziców, chwilę wcześniej ojciec dziecka rozmawiał z kierowcą tego dostawczaka i mimo tego dziecko weszło pod koła pojazdu poruszającego się na posesji. Nie wiem jak to skomentować

7

@PatrychoO, c**j z kompetencjami!!! Najważniejsza jest płeć :D Powalony świat

3

@Rust_Cohle, chociaż tak może im dowalić

0

@kryhaa, to nie jest jego ojciec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?