FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500, to, że mówi o tym głośno to bardzo dobrze, ale na wielu innych przedsiębiorców położył lagę, o to chodzi koledze wyżej ;)
1
@tomek8756, och jacy oni wszyscy piękni jak stracą władzę i chcą do niej wrócić. Teraz będzie mówił wszystko czego chcemy usłyszeć :) Dojdzie do koryta to zapomni
0
@barcowy1899, sporo jak z gościa, który w sumie niewiele osiągnął, a w piłkę gra na najwyższym poziomie niezbyt wiele czasu
0
@VegetaPolska, dlatego Vegeciak polecam zrezygnować całkowicie z pracy, iść na bezrobocie i w końcu odpocząć
0
@mordini123, e tam, może to był jej przepis na sukces
1
@FcPortoFan1999, baba z wozu, koniom lżej
Ewentualnie można też napisać „konią lżej”
0
@FrankliN7, niepotrzebnie się produkujesz, on takie posty pisze co jakiś czas. Celowe prowokacje żeby szukać atencji + przy okazji wysłać na wakacje ludzi, których poniesie :D
Już wiele razy dostawał rady, ludzie jakaś tam pomoc oferowali i wciąż pojawiają się te same wpisy.
0
@BorzyKrzys, łatwo przyszło, szybko poszło xD
No ale odpowiedzi w stylu „jak przystojni” to nic w sumie złego :D
0
@TheNekro94, ten Nadal zapowiada się na całkiem dobrego tenisistę
2
@Kidd, @Kessie drugi? Widać, że na oponach zjadł zęby, dosłownie
1
@matino, ta cena to już lekko odlot
2
@fart, ja nie wiem jak taką koszulkę można skomentować jako coś z bazaru. Co sezon są tego typu komentarze, a potem „w sumie na zawodnikach w meczu wygląda całkiem dobrze”, no ale bazar to trochę przesada
1
@KamQiX, super robota. Nie
Muszę nawet tego oglądać żeby to wiedzieć
0
@Kgorecki2500, ja się nie martwię, bo i tak jestem na minusie. Już mi się nie da nic więcej zabrać
4
@TaleOfUs, Ty mówiący ludziom do kogo powinni mieć szacunek to chyba jakiś żart przy piątku
3
@Yamal_Williams, dobrze, mi pasuje. Daj to dla niego
0
@Arden, Ferran to rzeczywiście jedyne co robi to biega
8
@Popitek12, oczywiście, że Rodri powinien to zgarnąć jeśli pod uwagę jest brany cały sezon. Rodri lub Carvajal
0
@Kleps0n, w jakim kraju pracujesz? Jesteś w stanie sam od siebie opisać mi coś dokładniej jak to wygląda + jak się za to zabrać?
5
@FcPortoFan1999, to jest kabaret, a nie piłka nożna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96, szybciutko się pojawiłeś pod tą dyskusją
0
Dobry wieczór, czy na La Rambli mamy kogoś kto pracuje „na własnej działaności” w innym kraju np. Niemcy, Holandia czy Belgia?
1
@AlexDark00, to podobno nieprawda. Jesteś pewny, że podajesz prawdziwą informację?
1
@Faro, akurat kupę mam już dzisiaj odhaczoną, dziękuję że się martwisz
3
@Faro, przerosło Cię dodanie linku
7
@Kgorecki2500, podejrzewam, że dużo osób oceniających język obcy innych ludzi nie potrafi porozmawiać z nikim w obcym języku, jakimkolwiek
0
@Firestone, już mu przekazuje mordo
20
@Rust_Cohle, wszyscy spodnie po tacie założyli chyba
0
@BorzyKrzys, dokładnie tak, dzieci będą sobie prowadzić live’a i dobrze się bawić