0

Akurat w tym sezonie to są mocni na Kurtuła

0

@kulek22, sprawdź, bo to spory kawałek

1

@kulek22, dopóki nie zdejmiesz kół i nie obejrzysz dokładnie sprężyn to się nie dowiesz

1

@tristan87, super, że się pokazuje na treningu, szkoda, że w ostatnim meczu na boisku tak nie błyszczał

5

@FCB24, jeden i drugi tam oprócz jaj pokazał swoją głupotę

0

@Gall, całkiem możliwe, ale żeby być takim prezenterem to jednak trzeba mieć pewne umiejętności na bardzo wysokim poziomie. Nie umiałbym być taką kurwą na oczach milionów ludzi, to nie dla mnie praca

6

@Kondziubarca, oni w te klamatwa na temat tego co zrobił Orlen z nami tak mocno uwierzyli, że nawet nie mrugają okiem kiedy o tym mówią. Mam nadzieje, ze to ostatni rok rządzenia PiSu

0

@draxidox, właściwie to jedno i drugie mi pasuje. Nie każdy kto chce ze sobą żyć musi chcieć dzieci

15

@Deviler, w obecnych czasach większość dziewczyn niezależnie od wieku ma sieczkę w głowie i niewiele jest takich, które interesuje szczery związek i założenie rodziny :)

1

@TheNekro94, bo to śmieszny konkurs

1

@okiemtypera_lucaxx95, dla samego siebie musiałbyś się sam pofatygować. Nikomu się nie opłaca tego typu interes

0

@Janas11224, Boże, tragedia

0

@Janas11224, mimo wszystko trochę kompromitacja, że producenci samochodów wypuszczają takie buble za taką kasę

0

Ile dźwigni musi zostać zaciągniętych? Ile milionów wydanych żeby ten zespół się w końcu nie kompromitował?

2

Plują w twarz twierdząc, że to dobrze świadczy o PiS, że Polacy nie przeżyli szoku na stacjach, bo ceny nie wzrosły XD Nie obniżyliśmy wam ceny w ostatnich miesiącach, mogliście płacić więcej, ale za to nie przeżyliście szoku na nowy rok, Boże!

1

Obajtkowi należą się kwiaty i czekoladki, bo nie podniósł cen po powrocie VATu XD

0

@Kondziu_FCB, a jeszcze zagorzali fani nadal im przyklaskują XD ja pierdole

0

@Ls0811, dymani jesteśmy z każdej strony. Też mam przed sobą ostatnie dni rehabilitacji po szyciu łąkotki i jestem ciekaw jak bardzo zmieni się cena

0

@Emhyr, w jakim sensie działa już tam? Co masz na myśli?

2

Mecz Kogutów z Aston Villą jest chyba bardzo ciekawy

0

@MarioVeB!, wyjeżdzasz?

3

@Ptasior, niesamowity to piłkarz, naprawdę cudownie było go oglądać. Niezależnie od tego kto próbował odebrać mu piłkę Andres sobie radził. Najwyższa półka jeśli chodzi o prowadzenie piłki przy nodze

0

@4drian0, ewidentnie

1

Prawie 30 fauli, 1 żółta kartka

0

@draxidox, kupując na olx najlepiej się pofatygować i odebrać osobiście

0

@draxidox, jak myślicie dlaczego więcej mężczyzn popełnia samobójstwo? Faceci są słabsi psychicznie?

0

@Pawel13sz, hm, nie wytrzymał bez La Rambli?

0

@LewoSkrzydlowy11, błagam, powiedz, że to tylko żart…

3

@JimMorrisonFCB, warto trzymać jakiś tam poziom, nawet jeśli to internet. Bardzo dużo lat już tutaj spędziłem, nie zależy mi na tym żeby kręcić jakiekolwiek aferki. Nie pierwszy i nie ostatni raz kiedy ktoś zrobi coś głupiego, palnie zbyt dużo słów. Najważniejsze żeby ogarnąć, że zrobiło się źle i potrafić o tym porozmawiać :)

4

@Comfortable_, całe szczęście wyjaśniona i zakończona :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?