0

@draxidox, niby racja, ale moja jak jeździ teraz do mnie troszkę częściej niż w ostatnich kilku latach to nieraz są opóźnienia po 2h. Przerażajace jest to jak długo trwa taka podróż. Ja wskakuje na A4 i ostatnio zawsze jedzie się w miarę szybko, a tym beznadziejnym PKP więcej nerwów i stresu

0

@draxidox, walić te pociągi i opóźnienia 2h. Tylko auto, nic innego. Komfort podróży i zawsze dużo szybciej niż to śmieszne PKP czy PKS

3

@chojecky, kolega chyba na siłę próbuje się przyczepić, chyba mu się nudzi

2

@barcelonaLM, dokładnie, o to właśnie chodzi. Tutaj Barcelona nie ma żadnego znaczenia. W meczu Polaków i Argentyny byłem za naszymi, w meczu Barcelony z PSG byłem za Barceloną. W finale tylko jeden z zawodników ma dla mnie znaczenie i jest to Leo

5

@Yoshi94, co do finału MŚ ma Barcelona? Wyjaśnij mi proszę

9

@Yoshi94, otwarcie mówię, że jestem za Leo. Dembele i Kounde nie znaczą dla mnie tak dużo jak Messi, którego mogłem oglądać całe dzieciństwo i potem w dorosłym życiu. Barcelona i jej zawodnicy nie mają tutaj nic do rzeczy

0

Sędzia to najgorsza postać dzisiejszego „widowiska”, beznadziejny jest. Ogólnie sędziowie na tym mundialu to jakiś niesmaczny żart

8

Oby Argentyna z Leo na czele podniosła puchar MŚ w niedzielę. Mam nadzieję, że ta bezjajeczna Francja im nie przeszkodzi

1

Kolejny beznadziejny sędzia w akcji

0

Francja słabiutko, szkoda tego farta na początku meczu

0

@Medium, jeśli auto sprawne i wszystko w dobrym stanie to przy takich mrozach bez problemów odpalić powinien

0

@VegetaPolska, najpierw musisz dorosnąć i zmądrzeć

1

Komentarz usunięty

1

@michal26, to chyba tak jak z pieniędzmi dla piłkarzy. Ludzie oglądają piłkę i piłkarze zarabiają dużo. Ludzie oglądają tego typu kobiety, płacą im za ich nagość na różnych portalach i stąd chyba te pieniądze. Zarobki na takim IG czy temu podobnych też robią swoje

4

@michal26, pozostaje się tylko zastanowić dlaczego osoba, która głównie swieci tyłkiem i cyckami ma taką popularność

0

@AmigoBlancos, Messi ma cztery gole?

1

Dużo osób tak pisze o tej Francji, a tu cyk Maroko w finale :P

0

@fotohobby, racja, już mi się trochę przysypia. Dziękuje :)

8

Dyskusja na temat tego kto jest lepszy, Ronaldo czy Messi nie ma najmniejszego sensu. Tutaj naprawdę szkoda w ogóle podejmować jakąkolwiek rozmowę. Ludzie uważający, ze Ronaldo jest wyżej niż Messi nie mają już żadnych argumentów

0

@icon3520, za wszy i pająki

22

Leo, no cudowny to jest piłkarz

0

Wjeżdża mu w nogi i wytrąca z biegu, ale wolnego nie ma. Niezły sędzia

3

@don'T.R.I.P.e, jak Francja z Maroko może grać w finale jeśli jutro grają w półfinale?

0

@Janas11224, łobuz kocha najbardziej, potwierdzone naukowo

0

@Janas11224, piękna, cudowne auto. Oby Cię cieszyło i służyło jak najdłużej :)

1

@SteuerFreiMoney, Quattro i ewentualnie napęd z Subaru, również bardzo dobry

2

@Aragorn33, niech będzie łagodna, ale niech będzie, bo również jest potrzebna

1

Witam, piękna pogoda na Quattro! :D

20

@bartulek98, tu się nie ma o co kłócić. Leo jest najlepszy

1

@marcin62, ależ głąb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?