FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox, niby racja, ale moja jak jeździ teraz do mnie troszkę częściej niż w ostatnich kilku latach to nieraz są opóźnienia po 2h. Przerażajace jest to jak długo trwa taka podróż. Ja wskakuje na A4 i ostatnio zawsze jedzie się w miarę szybko, a tym beznadziejnym PKP więcej nerwów i stresu
0
@draxidox, walić te pociągi i opóźnienia 2h. Tylko auto, nic innego. Komfort podróży i zawsze dużo szybciej niż to śmieszne PKP czy PKS
3
@chojecky, kolega chyba na siłę próbuje się przyczepić, chyba mu się nudzi
2
@barcelonaLM, dokładnie, o to właśnie chodzi. Tutaj Barcelona nie ma żadnego znaczenia. W meczu Polaków i Argentyny byłem za naszymi, w meczu Barcelony z PSG byłem za Barceloną. W finale tylko jeden z zawodników ma dla mnie znaczenie i jest to Leo
5
@Yoshi94, co do finału MŚ ma Barcelona? Wyjaśnij mi proszę
9
@Yoshi94, otwarcie mówię, że jestem za Leo. Dembele i Kounde nie znaczą dla mnie tak dużo jak Messi, którego mogłem oglądać całe dzieciństwo i potem w dorosłym życiu. Barcelona i jej zawodnicy nie mają tutaj nic do rzeczy
0
Sędzia to najgorsza postać dzisiejszego „widowiska”, beznadziejny jest. Ogólnie sędziowie na tym mundialu to jakiś niesmaczny żart
8
Oby Argentyna z Leo na czele podniosła puchar MŚ w niedzielę. Mam nadzieję, że ta bezjajeczna Francja im nie przeszkodzi
1
Kolejny beznadziejny sędzia w akcji
0
Francja słabiutko, szkoda tego farta na początku meczu
0
@Medium, jeśli auto sprawne i wszystko w dobrym stanie to przy takich mrozach bez problemów odpalić powinien
0
@VegetaPolska, najpierw musisz dorosnąć i zmądrzeć
1
Komentarz usunięty
1
@michal26, to chyba tak jak z pieniędzmi dla piłkarzy. Ludzie oglądają piłkę i piłkarze zarabiają dużo. Ludzie oglądają tego typu kobiety, płacą im za ich nagość na różnych portalach i stąd chyba te pieniądze. Zarobki na takim IG czy temu podobnych też robią swoje
4
@michal26, pozostaje się tylko zastanowić dlaczego osoba, która głównie swieci tyłkiem i cyckami ma taką popularność
0
@AmigoBlancos, Messi ma cztery gole?
1
Dużo osób tak pisze o tej Francji, a tu cyk Maroko w finale :P
0
@fotohobby, racja, już mi się trochę przysypia. Dziękuje :)
8
Dyskusja na temat tego kto jest lepszy, Ronaldo czy Messi nie ma najmniejszego sensu. Tutaj naprawdę szkoda w ogóle podejmować jakąkolwiek rozmowę. Ludzie uważający, ze Ronaldo jest wyżej niż Messi nie mają już żadnych argumentów
0
@icon3520, za wszy i pająki
22
Leo, no cudowny to jest piłkarz
0
Wjeżdża mu w nogi i wytrąca z biegu, ale wolnego nie ma. Niezły sędzia
3
@don'T.R.I.P.e, jak Francja z Maroko może grać w finale jeśli jutro grają w półfinale?
0
@Janas11224, łobuz kocha najbardziej, potwierdzone naukowo
0
@Janas11224, piękna, cudowne auto. Oby Cię cieszyło i służyło jak najdłużej :)
1
@SteuerFreiMoney, Quattro i ewentualnie napęd z Subaru, również bardzo dobry
2
@Aragorn33, niech będzie łagodna, ale niech będzie, bo również jest potrzebna
1
Witam, piękna pogoda na Quattro! :D
20
@bartulek98, tu się nie ma o co kłócić. Leo jest najlepszy
1
@marcin62, ależ głąb