FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle, wzajemnie, zmień się
0
@Janiama, ja uważam inaczej. Chciałbym żeby w kraju w którym chce żyć rządził ktoś kogo naprawdę wybieram z przekonaniem, a aktualnie nie ma żadnej takiej partii
0
@Rastafarnianin, zgodzę się, ale na kogo zagłosować żeby było lepiej nam wszystkim?
2
@marcin62, dlatego jak dziś brat przyszedł i pyta czy może wziąć jabłecznik to mówię mu żeby brał, bo przecież za dwa dni i tak będzie ciśnienie żeby to zjeść hahahah :D Jak już dojdzie do tego, ze z własną rodziną będę organizować święta to inaczej podejdę do tematu. Zbyt wiele nerwów ludzi kosztują święta i ich organizacja, a przecież nie o to powinno w tym chodzić. Lepiej zrobić mniej, nawet za część rzeczy zapłacić ludziom, którzy przygotowują niektóre potrawy niż przed samymi świętami wariować
5
@marcin62, u mnie to samo, ale nie uczestniczę w tym. Kolejny rok gdzie w drugi dzień świąt będą mówić „no jedzcie, bo się zmarnuje i trzeba będzie wyrzucić” :D
0
@Transu96, :OOOOO powiedz partnerce żeby się częściej myła…
1
@Rust_Cohle, Bozia pokarała za to jakim jesteś człowiekiem. Mimo wszystko życzę zdrowia każdemu choremu
2
@Kondziubarca, ten Pique, który jest obrażony na Messiego? Czy tam na odwrót?
13
@hefaj6, bardzo współczuje i życzę żeby syn wyzdrowiał i w przyszłości mógł cieszyć się życiem :) żadne dziecko nie powinno przechodzić przez tak trudne chwile. Wszystkiego dobrego i dużo siły dla was :)
Jeśli chodzi o zwrot podatku to przypomnij się po nowym roku, nawet zrób to kilka razy, większe prawdopodobieństwo, że przy okazji wypełniania rozliczenia więcej osób o tym będzie pamiętać :)
0
@Emhyr, kto? :/
16
@MesQueUnClub96, chyba zwariowales
3
@FcPortoFan1999, lecą na kasę, klasa poszła w zapomnienie
0
@michal26, u mnie na szczęście nikt się nie kłóci, a jak się kłóci to jest pacyfikowany i mamy spokój. Jednak do świąt w tym roku również mam średnie podejście, bo ten rok mnie na dno sprowadził i zupełnie nie mam na nie ochoty. W każdym razie jakoś przeżyć trzeba :)
4
@Kessie, cała La Rambla trzyma za to kciuki :)
4
@Kessie, w jego przypadku na nie odpisywanie :P
15
@draxidox, kolega chyba jeszcze nie dotarł do tego żeby, któraś dotarła do jego domu/mieszkania. Na razie czeka aż odpiszą
0
@Rust_Cohle, no, a jak napisze, że masz ostatnio problemy z psychiką to jesteś wielce oburzony…
1
@kynio302, siedem lat to dosyć długi okres czasu, ciekawe czy to prawda
14
@Ojciec5tkidzieci, nadwaga to jedna z najgorszych rzeczy jaka ma wpływ na nasze życie. Dosłownie na wszystko, od nadmiernego obciążenia stawów po problemy z sercem. Niezłe gówno tam promowali
1
@Rust_Cohle, nie rób z siebie takiej cnotki
1
@Rust_Cohle, opisz mi co masz na myśli, porozmawiajmy o tym
10
@TheNekro94, ja nie chce żeby wracał i nie mógł wygrywać z Barceloną. Ten piłkarz zasługuje na najlepszy zespół. Aktualna drużyna Xaviego niestety mu tego nie gwarantuje. PSG być może nie jest idealne, ale wciąż lepsze niż Blaugrana
7
@Deviler, od pewnego czasu ma spore problemy z psychiką, wcześniej taki nie był
0
@Matheu12, może spróbuj. Akurat los się uśmiechnie i rozwiążesz chociaż problemy finansowe :)
0
@Matheu12, długo czasu jeszcze upłynie do możliwości szukania pracy?
1
@Matheu12, czego się uczysz z programowania?
Też na początku mieszkania w Krakowie byłem wkurzony wszystkim, potem się unormowało i się przyzwyczaiłem, a na koniec i tak się wyprowadziłem i mieszkam na wsi :D
0
Szkoda, ze nie myślą o prawym obrońcy :)!
13
@klopx, również z samego rana przeżyłem szok
7
@VegetaPolska Ty się musisz nauczyć brać po pół, nie widzę innego ratunku dla Ciebie
0
@VegetaPolska, wiem, dlatego się zreflektowałem i usunąłem
@ranger3120 co chciałeś ode mnie?