1

@Rust_Cohle, wzajemnie, zmień się

0

@Janiama, ja uważam inaczej. Chciałbym żeby w kraju w którym chce żyć rządził ktoś kogo naprawdę wybieram z przekonaniem, a aktualnie nie ma żadnej takiej partii

0

@Rastafarnianin, zgodzę się, ale na kogo zagłosować żeby było lepiej nam wszystkim?

2

@marcin62, dlatego jak dziś brat przyszedł i pyta czy może wziąć jabłecznik to mówię mu żeby brał, bo przecież za dwa dni i tak będzie ciśnienie żeby to zjeść hahahah :D Jak już dojdzie do tego, ze z własną rodziną będę organizować święta to inaczej podejdę do tematu. Zbyt wiele nerwów ludzi kosztują święta i ich organizacja, a przecież nie o to powinno w tym chodzić. Lepiej zrobić mniej, nawet za część rzeczy zapłacić ludziom, którzy przygotowują niektóre potrawy niż przed samymi świętami wariować

5

@marcin62, u mnie to samo, ale nie uczestniczę w tym. Kolejny rok gdzie w drugi dzień świąt będą mówić „no jedzcie, bo się zmarnuje i trzeba będzie wyrzucić” :D

0

@Transu96, :OOOOO powiedz partnerce żeby się częściej myła…

1

@Rust_Cohle, Bozia pokarała za to jakim jesteś człowiekiem. Mimo wszystko życzę zdrowia każdemu choremu

2

@Kondziubarca, ten Pique, który jest obrażony na Messiego? Czy tam na odwrót?

13

@hefaj6, bardzo współczuje i życzę żeby syn wyzdrowiał i w przyszłości mógł cieszyć się życiem :) żadne dziecko nie powinno przechodzić przez tak trudne chwile. Wszystkiego dobrego i dużo siły dla was :)

Jeśli chodzi o zwrot podatku to przypomnij się po nowym roku, nawet zrób to kilka razy, większe prawdopodobieństwo, że przy okazji wypełniania rozliczenia więcej osób o tym będzie pamiętać :)


0

@Emhyr, kto? :/

16

@MesQueUnClub96, chyba zwariowales

3

@FcPortoFan1999, lecą na kasę, klasa poszła w zapomnienie

0

@michal26, u mnie na szczęście nikt się nie kłóci, a jak się kłóci to jest pacyfikowany i mamy spokój. Jednak do świąt w tym roku również mam średnie podejście, bo ten rok mnie na dno sprowadził i zupełnie nie mam na nie ochoty. W każdym razie jakoś przeżyć trzeba :)

4

@Kessie, cała La Rambla trzyma za to kciuki :)

4

@Kessie, w jego przypadku na nie odpisywanie :P

15

@draxidox, kolega chyba jeszcze nie dotarł do tego żeby, któraś dotarła do jego domu/mieszkania. Na razie czeka aż odpiszą

0

@Rust_Cohle, no, a jak napisze, że masz ostatnio problemy z psychiką to jesteś wielce oburzony…

1

@kynio302, siedem lat to dosyć długi okres czasu, ciekawe czy to prawda

14

@Ojciec5tkidzieci, nadwaga to jedna z najgorszych rzeczy jaka ma wpływ na nasze życie. Dosłownie na wszystko, od nadmiernego obciążenia stawów po problemy z sercem. Niezłe gówno tam promowali

1

@Rust_Cohle, nie rób z siebie takiej cnotki

1

@Rust_Cohle, opisz mi co masz na myśli, porozmawiajmy o tym

10

@TheNekro94, ja nie chce żeby wracał i nie mógł wygrywać z Barceloną. Ten piłkarz zasługuje na najlepszy zespół. Aktualna drużyna Xaviego niestety mu tego nie gwarantuje. PSG być może nie jest idealne, ale wciąż lepsze niż Blaugrana

7

@Deviler, od pewnego czasu ma spore problemy z psychiką, wcześniej taki nie był

0

@Matheu12, może spróbuj. Akurat los się uśmiechnie i rozwiążesz chociaż problemy finansowe :)

0

@Matheu12, długo czasu jeszcze upłynie do możliwości szukania pracy?

1

@Matheu12, czego się uczysz z programowania?

Też na początku mieszkania w Krakowie byłem wkurzony wszystkim, potem się unormowało i się przyzwyczaiłem, a na koniec i tak się wyprowadziłem i mieszkam na wsi :D

0

Szkoda, ze nie myślą o prawym obrońcy :)!

13

@klopx, również z samego rana przeżyłem szok

7

@VegetaPolska Ty się musisz nauczyć brać po pół, nie widzę innego ratunku dla Ciebie

0

@VegetaPolska, wiem, dlatego się zreflektowałem i usunąłem


@ranger3120 co chciałeś ode mnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?