FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzień dobry, piękne jest to jak bardzo spełnionym i kompletnym piłkarzem jest Leo Messi. Karierę w piłce zrobił niesamowitą, drugiego takiego ze świecą szukać
3
@pinasmeister, nigdy w życiu, zbyt atrakcyjna kobieta
1
@MesQueUnClub96, przeciętny to Ty jesteś, a nie kariera zawodnika, który dochodził ze swoją drużyną do finałów.
4
@MesQueUnClub96, przeciętna? Chyba żeś odrobinę odleciał
1
@VamoSBarca88, masz racje, pasowałby jej :)
4
Leo jest spełnionym piłkarzem. Nikt mu już tego nie zabierze. Cudownie, ze udało się dziś Argentynie wygrać. Brawo!
3
Aguero spokojnie tam lepiej, bo serducho…
2
Wystarczyło uderzyć z pierwszej. Błazen
0
@michal26, nie, zdecydowanie za mało kartek
0
Marciniak panuje nad meczem? Bo na ponad 20 fauli w jednej połowie dał jedną kartkę? :D
0
Łokcie bez kartki, nakładka bez kartki. Te mistrzostwa to zupełnie inne zasady sędziowania
1
15 fauli, żadnej kartki
1
Oni chyba nie wiedza, ze zły Messi to jeszcze lepszy piłkarz :p
2
LEOOOOOO MEEEESSIIIIIII!!! Brawo!
0
Serio zasady się zmieniły, ze za łokieć w głowę nie ma już żółtych?
1
@mrboom, dobrze, że nie te z Teletubisiów :P
0
@Bacek700, mam na myśli 100% do stawki podstawowej, on ma płatne 50% do stawki podstawowej
0
@KmN, niedziela powinna być 100% płatna :/
0
@Bruttal, szalony bardziej mi do Ciebie pasuje
0
@Bruttal, Najman jesteś szalony
44
Dzień dobry! Całym sercem za Messim i Argentyną dzisiaj! :D
2
Mogliby skończyć te przytulanki w tej walce
2
@Encore, Mbappe strzelający z Australią, Polską i Danią nie jest największym zagrożeniem dla Argentyny. Przede wszystkim Francja nie gra jakiejś spektakularnej piłki i nawet w meczu z Marokiem woleli się cofnąć i czekać na szczęśliwe kontry. Oby Argentyna wyszła zmotywowana i skoncentrowana, a jeśli oddadzą piłkę Francuzom to są szanse na to żeby w końcu Leo podniósł puchar MS
2
Tak serio, co oni mają zrobić żeby dostać żółtko? Kolejny mecz na tym turnieju gdzie sędzia nie wyciąga kartek
5
@Faro, normalny sędzia w takiej sytuacji wyrzuca kartki, a ten cisza
0
Kolejny mecz w którym za oczywiste przerywanie akcji będzie brak karteczek?
1
@ranger3120, to spróbuj najpierw jakichś kremów, na pewno nie zaszkodzi
1
@ranger3120, to może musisz się udać do specjalisty?
1
@ranger3120, zmieniasz skórę na zimę. Sucha jest i odpada, może potrzebujesz jakiegoś kremu. Nie znam się w sumie
8
@dAvi_2, kogoś tam solidnie odkleili od rzeczywistości