0

Dzień dobry, piękne jest to jak bardzo spełnionym i kompletnym piłkarzem jest Leo Messi. Karierę w piłce zrobił niesamowitą, drugiego takiego ze świecą szukać

3

@pinasmeister, nigdy w życiu, zbyt atrakcyjna kobieta

1

@MesQueUnClub96, przeciętny to Ty jesteś, a nie kariera zawodnika, który dochodził ze swoją drużyną do finałów.

4

@MesQueUnClub96, przeciętna? Chyba żeś odrobinę odleciał

1

@VamoSBarca88, masz racje, pasowałby jej :)

4

Leo jest spełnionym piłkarzem. Nikt mu już tego nie zabierze. Cudownie, ze udało się dziś Argentynie wygrać. Brawo!

3

Aguero spokojnie tam lepiej, bo serducho…

2

Wystarczyło uderzyć z pierwszej. Błazen

0

@michal26, nie, zdecydowanie za mało kartek

0

Marciniak panuje nad meczem? Bo na ponad 20 fauli w jednej połowie dał jedną kartkę? :D

0

Łokcie bez kartki, nakładka bez kartki. Te mistrzostwa to zupełnie inne zasady sędziowania

1

15 fauli, żadnej kartki

1

Oni chyba nie wiedza, ze zły Messi to jeszcze lepszy piłkarz :p

2

LEOOOOOO MEEEESSIIIIIII!!! Brawo!

0

Serio zasady się zmieniły, ze za łokieć w głowę nie ma już żółtych?

1

@mrboom, dobrze, że nie te z Teletubisiów :P

0

@Bacek700, mam na myśli 100% do stawki podstawowej, on ma płatne 50% do stawki podstawowej

0

@KmN, niedziela powinna być 100% płatna :/

0

@Bruttal, szalony bardziej mi do Ciebie pasuje

0

@Bruttal, Najman jesteś szalony

44

Dzień dobry! Całym sercem za Messim i Argentyną dzisiaj! :D

2

Mogliby skończyć te przytulanki w tej walce

2

@Encore, Mbappe strzelający z Australią, Polską i Danią nie jest największym zagrożeniem dla Argentyny. Przede wszystkim Francja nie gra jakiejś spektakularnej piłki i nawet w meczu z Marokiem woleli się cofnąć i czekać na szczęśliwe kontry. Oby Argentyna wyszła zmotywowana i skoncentrowana, a jeśli oddadzą piłkę Francuzom to są szanse na to żeby w końcu Leo podniósł puchar MS

2

Tak serio, co oni mają zrobić żeby dostać żółtko? Kolejny mecz na tym turnieju gdzie sędzia nie wyciąga kartek

5

@Faro, normalny sędzia w takiej sytuacji wyrzuca kartki, a ten cisza

0

Kolejny mecz w którym za oczywiste przerywanie akcji będzie brak karteczek?

1

@ranger3120, to spróbuj najpierw jakichś kremów, na pewno nie zaszkodzi

1

@ranger3120, to może musisz się udać do specjalisty?

1

@ranger3120, zmieniasz skórę na zimę. Sucha jest i odpada, może potrzebujesz jakiegoś kremu. Nie znam się w sumie

8

@dAvi_2, kogoś tam solidnie odkleili od rzeczywistości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?