0

Czyżby Napoli odpadło?

0

0

@AdiKingu96, @lucca87 dzis za przełożenie 4 opon zapłaciłem 150zł, a wioska ma może ze stu mieszkańców. Stad takie pytanie, bo wydaje mi się, ze to dosyć sporo

4

@Matheu12, chcesz żeby Cię odstrzelić?

0

@Michu94, szkoda

0

Ile płacicie u siebie za wymianę opon na fletach aluminiowych? 4szt, rozmiar 16 cali

0

@MesQueUnClub_87, całe szczęście oglądam tylko końcówkę

0

40 fauli, 6 kartek w meczu Sociedad - Majorka

1

@macio_944, nawet się rymuje

1

@AdiKingu96, jest cały czas piłkarzem PSG, dlaczego miałby publicznie gratulować całej Barcelonie jakiegoś pucharu?!

0

@Krzysztof1987, boje się zagrożenia, wiec stworze jeszcze większe zagrożenie :D

0

@tbas, był spalony Benzemy przy bramce?

0

@Trojanek23, odpowiadanie chamstwem na chamstwo nigdy nie kończy się dobrze. Jeżdżę bardzo dużo po A4, też mam czasem ochotę wyjść z siebie podczas podróży jak patrzę co wyprawiaja ludzie, ale zawsze odpuszczam i jadę w swoją stronę. Szkoda nerwów na kretynów. U nas bardzo dużo ludzi nie potrafi jeździć, wychodzą z założenia, że lewym można poruszać się cały czas i nie trzeba zjeżdżać na prawy

0

@Geble, no właśnie, IT, ale tam próg wejścia dla kogoś kto chce się przebranżowić jest spory. Trzeba mieć bardzo dużo wiedzy startując na Juniora

15

Messi na pewno byłby zadowolony gdyby mógł pokopać piłeczkę z Pedrim

6

@Fake69, lewy pas kolego, lewy pas :)

0

@SteuerFreiMoney, ja Ci po prostu próbuje zwrócić uwagę na to, że w każdym narodzie są kretyni, nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech również.

0

@SteuerFreiMoney, co nie zmienia faktu, ze Ci Twoi Niemcy nie są święci. W każdym narodzie znajda się odklejeńcy i przygłupy. Ilekroć nie byłem na wakacjach w Polsce to rodziny z Niemiec zachowywały się jak dzicz wypuszczona na wolność, bez zwracania uwagi na to, że inni również korzystają z miejsc wspólnych. Jednak ja nie piszę, ze Niemcy to czy tamto, bo w KAŻDYM narodzie znajdują się debile

0

@SteuerFreiMoney, nie wierzę, że w Niemcy nie robią podobnych rzeczy co Polacy. Śmieszne to

0

@SteuerFreiMoney, bo to pewnie tylko Polacy mają nawalone w głowach, nie? Niemcy pewnie są swieci i zachowują się jak aniołki

0

@shahman, a myślałem, ze to Xavi wymyśla taktykę

2

@Nano22, bezapelacyjnie piłkarz, który dał wielu kibicom Barcelony najwiecej radości w trakcie całego ich kibicowania Blaugranie. Cudowny zawodnik, aż się wzruszyłem

0

@Kszysiek7, nikt ich nie skreśla, zwłaszcza, że pierwszy dwumecz grają z beznadziejnym Liverpoolem, który w ostatnim meczu składnej akcji nie potrafił złożyć

0

Komentarz usunięty

1

Gavi faulowany, a sędzia do niego? XD

1

@MesQueUnClub96, a Ty jak zwykle czegoś nie rozumiesz

2

Widać, że Realowi się nie chce grać o ten puchar

0

@Azrik, celowe podanie działa w taki sposób, ze jest rzut wolny pośredni

0

@Azrik, przecież tam nie było celowości

0

@Worny, dokładnie, te komentarze tego Pana wyżej są chyba tylko po to żeby się przypodobać niektórym dziewczynom/kobietom na La Rambli XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?