FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyżby Napoli odpadło?
0
@wojopancer, one są od @VegetaPolska
0
@AdiKingu96, @lucca87 dzis za przełożenie 4 opon zapłaciłem 150zł, a wioska ma może ze stu mieszkańców. Stad takie pytanie, bo wydaje mi się, ze to dosyć sporo
4
@Matheu12, chcesz żeby Cię odstrzelić?
0
@Michu94, szkoda
0
Ile płacicie u siebie za wymianę opon na fletach aluminiowych? 4szt, rozmiar 16 cali
0
@MesQueUnClub_87, całe szczęście oglądam tylko końcówkę
0
40 fauli, 6 kartek w meczu Sociedad - Majorka
1
@macio_944, nawet się rymuje
1
@AdiKingu96, jest cały czas piłkarzem PSG, dlaczego miałby publicznie gratulować całej Barcelonie jakiegoś pucharu?!
0
@Krzysztof1987, boje się zagrożenia, wiec stworze jeszcze większe zagrożenie :D
0
@tbas, był spalony Benzemy przy bramce?
0
@Trojanek23, odpowiadanie chamstwem na chamstwo nigdy nie kończy się dobrze. Jeżdżę bardzo dużo po A4, też mam czasem ochotę wyjść z siebie podczas podróży jak patrzę co wyprawiaja ludzie, ale zawsze odpuszczam i jadę w swoją stronę. Szkoda nerwów na kretynów. U nas bardzo dużo ludzi nie potrafi jeździć, wychodzą z założenia, że lewym można poruszać się cały czas i nie trzeba zjeżdżać na prawy
0
@Geble, no właśnie, IT, ale tam próg wejścia dla kogoś kto chce się przebranżowić jest spory. Trzeba mieć bardzo dużo wiedzy startując na Juniora
15
Messi na pewno byłby zadowolony gdyby mógł pokopać piłeczkę z Pedrim
6
@Fake69, lewy pas kolego, lewy pas :)
0
@SteuerFreiMoney, ja Ci po prostu próbuje zwrócić uwagę na to, że w każdym narodzie są kretyni, nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech również.
0
@SteuerFreiMoney, co nie zmienia faktu, ze Ci Twoi Niemcy nie są święci. W każdym narodzie znajda się odklejeńcy i przygłupy. Ilekroć nie byłem na wakacjach w Polsce to rodziny z Niemiec zachowywały się jak dzicz wypuszczona na wolność, bez zwracania uwagi na to, że inni również korzystają z miejsc wspólnych. Jednak ja nie piszę, ze Niemcy to czy tamto, bo w KAŻDYM narodzie znajdują się debile
0
@SteuerFreiMoney, nie wierzę, że w Niemcy nie robią podobnych rzeczy co Polacy. Śmieszne to
0
@SteuerFreiMoney, bo to pewnie tylko Polacy mają nawalone w głowach, nie? Niemcy pewnie są swieci i zachowują się jak aniołki
0
@shahman, a myślałem, ze to Xavi wymyśla taktykę
2
@Nano22, bezapelacyjnie piłkarz, który dał wielu kibicom Barcelony najwiecej radości w trakcie całego ich kibicowania Blaugranie. Cudowny zawodnik, aż się wzruszyłem
0
@Kszysiek7, nikt ich nie skreśla, zwłaszcza, że pierwszy dwumecz grają z beznadziejnym Liverpoolem, który w ostatnim meczu składnej akcji nie potrafił złożyć
0
Komentarz usunięty
1
Gavi faulowany, a sędzia do niego? XD
1
@MesQueUnClub96, a Ty jak zwykle czegoś nie rozumiesz
2
Widać, że Realowi się nie chce grać o ten puchar
0
@Azrik, celowe podanie działa w taki sposób, ze jest rzut wolny pośredni
0
@Azrik, przecież tam nie było celowości
0
@Worny, dokładnie, te komentarze tego Pana wyżej są chyba tylko po to żeby się przypodobać niektórym dziewczynom/kobietom na La Rambli XD