0

@Janas11224, piękna, gratuluje. Zacne auto i musi się tym super jeździć :) Dasz znać na priv jak wygląda sprawa z finansami przy tego typu aucie? Będę wdzięczny :)

1

@Mario96w, no to inna dyskusja, o ludzi trzeba zadbać. Ja u siebie na podwórku mogę mieć wywalone, bylebym wjechał i wyjechał :D

0

@IronSanHybrid, nie pamiętam kiedy ostatnio u mnie leżał aż metr śniegu :( Może gdybym mieszkał w górach nieco inaczej bym na to spojrzał. Wiesz jak jest, wypowiadam się może z innej perspektywy, a Ty możesz mieć nieco inne warunki :D

0

@IronSanHybrid, po to są buty zimowe żeby mi nie przemakały skarpety :/

0

@IronSanHybrid, no nie, po prostu przejeżdżam bez problemów po śniegu :D

0

@IronSanHybrid, bez problemów, od zakupu auta z 4x4 nigdy nie dotykałem łopaty :D

10

@gumaz, ja wole zdecydowanie bardziej śnieg i delikatny mróz w zimie niż naprzemienną dodatnią i ujemną temperaturę. Lepiej żeby było jednolicie

1

@Mario96w, 4x4 i zero łopatowania :P

1

@FcPortoFan1999, i do kręcenia bączków pod biedronką na ręcznym

0

@Cziken26, racja, ale chyba nikt tego nie zauważył

1

Maroko w półfinale. Piękna historia :D

0

Pepe co by nie było to nadal burak, nic się nie zmieniło od czasów Realu

0

Fernandes to powinien jeszcze dostać żółtko za bycie dzbanem

1

@AFA90, jednak tancerze nie mogą wygrać mundialu, no przykro

1

Szkoda, że Brazylia nie będzie mogła zatańczyć w półfinale, bo ich gra nie pozwoliła na to żeby w ogóle tam awansować :D Oby sobie w domku potańcowali, tak jak po golach z Koreą

0

Brawo Chorwacja! Tańczyć do domu teraz po każdej bramce!!!

2

@Bobo25, dziękuje, robaczku

4

@Danny Gaucho, skąd masz te statystykę?

1

@Kgorecki2500, musztrę w szkole średniej już miałem, jeszcze obsługa karabinu i jestem gotowy na wojnę :D

13

@Kgorecki2500, koledze pewnie chodzi o to, ze ruscy nie powinni się wypowiadać na temat tego co się dzieje „nieludzkiego” na świecie, bo sami wyrządzają dla Ukraińców coś czego się opisać nie da

0

@Kondziubarca, odleciał totalnie. Można Lewemu zarzucić wiele, ale to świetny napastnik, których na boiskach biega niewielu. Bardzo dobry zawodnik, jeden z najlepszych w swoim fachu. Ludziom, którzy mu umniejszają chyba sufit na łeb spadł. To nie jest jego wina, że w reprezentacji gra z zawodnikami, którzy kopią się większość czasu po czole. Same liczby jakie ma w karierze reprezentacyjnej i to ile bramek strzelił w naszej reprezentacji świadczy o tym, że próba umniejszania Robertowi nie powinna mieć miejsca.

2

@MESSIah16, Argentyna 5:2 Holandia. Trzy bramki Leo, dwie asysty. Uparcie będę tak mówić

2

@Deviler, to jest bardzo trudne pytanie po tym co zaprezentował ostatnio jeden i drugi

1

@BulaKG, chyba, ze zaczyna nocki w niedziele :P

0

Brawo Maroko, Hiszpanie bez jaj

3

@Lukas90, a ja uważam, ze on teraz nie gra bo za dużo gada i powinien trochę zamknąć dziób. Lucho to nie jest trener bez jaj, ze będzie pozwalał na takie rzeczy jak dyskusje, ze za mało gra

1

@shvead20, media to jedno, a to, że ludzie są głupi to drugie :)

23

@Criss18Barca, a co Ty na niego wkurzony, bo Cię do roboty nie przyjął?

1

@BorzyKrzys, jacyś kolejni idole naszej kochanej młodzieży?

5

@klopx, Stano to go może co najwyżej po stopach pogilgotać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?