0

@VegetaPolska, no już nieraz pokazałeś, ze coś z Tobą nie tak swoimi postami o kobietach

3

@Luciano99, pozdrawiam wszystkich Argentyńczyków

0

@Messiah10, a co Ty nie masz rąk czy obie lewe?

0

Ja to się zwyczajnie cieszę z tego, ze po prostu wyszli z tej grupy i mogą grać dalej. Są tacy piłkarze, którzy na to zasługują i oby mogli się tym mundialem jeszcze nacieszyć, bo dla niektórych to będzie ostatnia taka impreza.

1

@MarioVeB!, nie możesz mieć więcej niż 15 lat. W innym przypadku Twój iloraz inteligencji zwyczajnie nie nadąża za Twoim wiekiem

1

Komentarz usunięty

4

Messiego nawet na zbicie piątki nie stać?

0

@Firestone, jesteśmy, ale niech awansują

1

@MarioVeB!, nie sprowokujesz mi, jestem ponad tym co Ty prezentujesz swoją beznadziejną osobą

3

@MarioVeB!, a ja Ci nie mogę powiedzieć na co liczę, bo dostałbym tu bana :)

6

@agaFCB, Ty jesteś kolejna, która nie chce żeby Polacy awansowali?

0

@allien18, z Bayernem na pewno sędziował jako główny

33

Kolejny sędzia na mistrzostwach, który jest żartem. Szkoda, ze nie widział karnego jak okradał Barcelonę w starciu z Bayernem w LM

1

@Firestone, dołączam się

0

Jak mógł nie gwizdnąć ręki XD

1

@HighestInTheRoom, przyzwyczajenia z Atletico pozostały

1

Grajcie na Messiego, on jest cienki

0

@KmN, maila powinieneś dostać

1

@tristan87, Vamos Argentina, Vamos Leo Messi

1

@SteuerFreiMoney, dlatego warto czasem popatrzeć na to jak się zachowuje społeczeństwo. Najwięcej odklejenia to jest w miejscach typu Facebook pod różnymi artykułami :D

0

@Kessie, Ci eksperci to topka na świecie

1

@SteuerFreiMoney, i tak Cię ludzie nie rozumieją :P a tak już całkiem na serio to nie doceniasz ludzi, a ja oczywiście z tym wyżej żartowałem. Tak samo jak z całą tą dyskusja na temat Polski i Argentyny. Myśle, ze większość komentujących robi sobie po prostu jaja

2

Komentarz usunięty

0

@SteuerFreiMoney, pisz może lepiej po Niemiecku, mniej błędów popełnisz :D

3

Ogólnie nie ma się o co spierać. Jeśli mężczyzna może się czuć kobietą i nią być to tak samo Polak może się czuć Argentyńczykiem. Takie mamy czasy

1

@Janas11224, dobrze proszę Pana, już będziemy grzeczni

0

@AlphaNumeric, tak @Lionel_Messi10 jest Polakiem, który jest również Argentyńczykiem

2

Ogólnie tych wszystkich kibicujących Argentynie chciałbym zobaczyć przebranych w barwach Argentyny i siedzących w jakimś pubie z kibicami Polski. Byłby to wspaniały widok gdyby ktoś zapytał dlaczego Polak siedzi w barwach Argentyny i kibicuje Messiemu

1

@AlphaNumeric, bo Polak może być również Argentyńczykiem. Wtedy kibicuje Argentynie

1

Dzień dobry! Witam wszystkich Polaków i Argentyńczyków z La Rambli! Oby dzisiaj Polska wyszła z grupy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?