1

@bartekvisca , nie wiem jak inni, ale mi ciężko uwierzyć w pozytywny wynik jutro z Arabią, która poradziła sobie z Argentyną. Nie wierzę w naszą drużynę przede wszystkim ze względu na trenera i podejście do grania w piłkę. Wyjdziemy jutro grając znowu na zero z tyłu przede wszystkim. Te cztery punkty najpierw trzeba zdobyć, a reprezentacja Polski może mieć z tym ogromny problem, niestety :/

4

@HighestInTheRoom, nie chce mi się wierzyć, ze Meksyk, który nie był w stanie strzelić gola dla Polski poradzi sobie z Argentyną. Ogólnie to ten niestrzelony karny przez Roberta sprawi, ze Polska odpadnie z MŚ już w grupie. Ciężko uwierzyć w inny scenariusz

0

@Bartula, Francja również. Polska w zasadzie również gra swoje

1

Więcej krzyku niż jakiejkolwiek gry. W drugiej połowie jedni i drudzy beznadziejni

0

Wreszcie zdjął Suareza, nie dojeżdża już do europejskiej piłki

0

Urugwaj beznadziejny na tle Korei, Nunez najgorszy na boisku, zaraz obok Suareza

0

@AFA90, jak Otamendi zaprezentował się w ostatnim meczu? Romero był gorszy z dwójki obrońców?

1

@mrboom, bardzo dobrze, ze doliczają. W ligowych rozgrywkach powinni pójść w te sama stronę

0

Gavi? Top, piękny chłopak

0

@szymonekk, odezwę się na pewno jeśli tak się nie stanie :)

0

@MesQueUnClub_87, oczywiście, może tak być, ale na dzień dzisiejszy ta reprezentacja nie daje żadnych pozytywnych odczuć

2

Gdyby Lewy trafił karnego można by było myśleć o awansie. W aktualnym przypadku i przy tym jak wygląda nasza gra nie widzę na to praktycznie szans. Argentyna i Arabia awans. Będę zaskoczony jeśli zobaczymy inny rezultat

1

Lewandowski oszukał 40 milionów Polaków

0

Jaja jak berety XD

1

@Cvzx, Garcia był wniebowzięty umiejętnościami Lisandro i zamiast mu przeszkadzać wolał obserwować

0

@kynio302, rodzice pewnie dumni z córki :D

0

@q1, używany iPhone. Takie jest moje zdanie. Niezawodność + wciąż będzie wspierany przez dobrych kilka lat

1

@Przemek2323, a może po to żeby dogodzić każdemu na świecie, a nie tylko bezrobotnym?

0

@Benz, i również nie wpływa to na nie dobrze :6

0

@Benz, średnio to wpływa na Twój silnik. Nie szkoda auta?

1

@Rust_Cohle, braciszek mi udostępnił garaż, wiec nie wiem o czym mówisz :)

0

@AlexDark00, trochę bez sensu mimo wszystko, no ale luz :D

4

@AlexDark00, a co Ty mi tu z Polską wyskakujesz? Gdzieś do nas nawiązałem?

0

Piękny gospodarz turnieju, taki nie za groźny dla przeciwników

11

@tbas, mnie tez właśnie miedzy innymi ta kontuzja wyeliminowała z występu na MŚ. Poza brakiem umiejętności właśnie to odegrało kluczową rolę

1

@Lionel_Messi10, nawet nie będę Ci odpowiadać jeśli jesteś tak zapatrzony, ze nie rozumiesz co mam na myśli :)

37

@Lionel_Messi10, fascynujące, Messi na spacerze. Warto było to dodać żeby wszyscy mogli to zobaczyć

1

@Aragorn33, tylko Barcelona ma w składzie zawodników głównie topowych reprezentacji

0

@Transu96, LPG to na ten moment jedyny słuszny wybór jeśli ktoś nie ma szefa, który pozwala na to żeby jego pracownik pożyczał sobie paliwko

0

@Emhyr, doświadczenie i przede wszystkim mental kiedy drużynie nie idzie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?