FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FabianMrozek, na pewno nie tego, który chwile wcześniej wypił dwa piwa i chce jechać autem, bo to niepoważne i trzeba być głąbem żeby jeździć po alkoholu autem. Osoba, która jeździ, a czuje, ze usypia również jest nieodpowiedzialna i zanim gdziekolwiek pojedzie powinna odpocząć. Ty za to jesteś osobą z pierwszej części mojego komentarza albo tak dobrze próbujesz ją udawać
1
@FabianMrozek, co Ty pieprzysz XD
1
@ronni37, ja jestem za PS5 ze względu na pada i na to, ze nigdy w te największe tytuły na PlayStation nie grałem. Stąd wybór padł na PS5
6
@tomek8756, taki wyższy poziom prezentują, ze nawet bramki nie strzelili. No bez jaj
2
@michal26, świat jest okropny w ostatnich latach i nie zapowiada się żeby było lepiej. Od momentu kiedy rozpoczął się COVID dziwnie jest w życiu i bardzo bym chciał żebyśmy kiedyś wrócili do tego co było jeszcze 4 lata temu :)
9
@michal26, jedna wielka ściema i gierka ludzi, którzy są wysoko. Oni nawet nie próbują powiedzieć prawdy, tylko ciągle w coś grają. Świat jest chory i nawet ludzie, którzy żyją w Polsce, w okolicy tego miejsca nie mogą się dowiedzieć co tak naprawdę się stało. Przykre, ale prawdziwe
6
@mekston, to jest nasz turniej, Polska górom
0
Ani jednej pozytywnej akcji przez 45min, porażka
1
@okiemtypera_lucaxx95, ale gdzie my do Niemców XD Przecież nasza reprezentacja w niemalże każdym meczu się kopie po czole, wiec jakie maja być nastroje? Nie ma żadnych perspektyw na to, ze wyjdziemy z grupy, przynajmniej ja w to nie wierze
0
@FCB24, jesteś niesamowity. Zostałeś nominowany ostatnia nadzieja reprezentacja Polski
0
@FCB24, jaki masz czas na 100m?
1
Niestety nasze ostatnie mecze nie napawają optymizmem. Oby to była zasłona dymna przed mundialem.
0
@IronSanHybrid, przecież w Polsce nie ma czegoś takiego jak pomysł na stałe fragmenty gry czy rozwiązania taktyczne :P
1
@tomek8756, nawet sobie nie zdajesz sprawy jak w niektórych firmach się kombinuje :D U nas w Polsce nadal nie ma wszystkiego uporządkowanego i to według mnie nie przejdzie. Może w jakichś państwowych miejscach pracy tak, ale u prywaciarza nie wierze w zmiany
2
@tomek8756, jestem zatrudniony na umowie o prace na czas nieokreślony. Stawka brutto jaka została podana na mojej umowie została wyliczony na podstawie stawki godzinowej jaką uzgodniłem z kierownikiem * 168h w miesiącu. Oprócz tego na konto dostaje zawsze minimum 20% premii, która jest zależna od tego jak dużo mamy pracy. Czasem jest to 30%, czasem 40%. Nie wierze, ze mój pracodawca będzie mi dawać wciąż tyle samo pieniędzy za mniej przepracowanych godzin. Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak wygląda życie w wielu firmach i to co masz na umowie nie zawsze oznacza, ze tyle dostaniesz na konto :)
0
@Rust_Cohle, czyżby mecz przesunięty na 16:30?
0
@Rust_Cohle, Panie, ja na L4 jestem. Właśnie u fizjoterapeuty jestem :)
0
@Encore, spodnie po starszym bracie albo od ojca pożyczył
4
@draxidox, a ja do Dzikiego mam duży szacunek za to co osiągnął, a to, ze zdarza mu się pieprzyć głupoty to nic dziwnego. Każdy z nas to robi
3
@Rl9k1nG, dobrze, ze kasków nie chcieli wysłać
1
@siuuu, wina Tuska :)
@LambiPL, nie wiem proszę Pana. Nie jestem odpowiednia osoba żeby sie wypowiadać. Poczekam na to co powiedzą mądrzy ludzie
3
@Uukasz_93, ten ciągnik musiałby być chyba naszpikowany materiałami wybuchowymi. Ciekaw jestem co z tego wyniknie, ale nie wyglada to dobrze
2
@Rust_Cohle, w dobie inflacji nie powinieneś kupować niczego poniżej 500zł. Pamiętaj, ze Ty nie jesteś pierwszy lepszy facet
1
@macio_944, bez tego nie wyobrażam sobie swojej egzystencji
4
@macio_944, piękny piłkarz, nie zapomnę go nigdy. Każdego roku w jesienno-zimowe wieczory przy ciepłej herbatce oglądam kompilację jego zagrań z Barcelony, mocno się przy tym wzruszając. Kocham Cię, Leo
1
@ranger3120, takie mamy społeczeństwo!
4
@gaucho104, tak, bo ściągnięcie piłkarza za darmo, który w ciągu sezonu może zagrać z gorszymi przeciwnikami żeby dać odetchnąć tym, którzy grają w podstawowym składzie to na pewno ogromny problem.
0
@Hubert102, a ile lat mają opony?
3
@Hubert102, co poniektórzy mówią, ze w zimie to i na letnich można jeździć, a potem ładują w rowie albo nie mogą podjechać pod górkę. Ile ludzi, tyle opinii. W temacie opon/hamulców/zawieszenia nie powinno się oszczędzać, bo to nasze bezpieczeństwo na drodze
0
@Hubert102, 3-4 lata, taki optymalny okres dla ludzi, którzy dużo jeżdżą