FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox, jeżdżę bardzo dużo po Polsce, od ładnych kilku lat. Również bardzo często brawura na drodze mnie irytuje, ale muszę przyznać, że nie wiem czy wprowadzanie takich zmian sprawi, że wszyscy, którzy szaleją nagle się uspokoją. Według mnie duże konsekwencje powinny być wyciągane w stosunku do osób, które zostały nagrane za pomocą czyjegoś wideorejestratora. Jeśli widać, że ktoś ewidetnie naraża życie innych osób to powien dostać srogi mandat. Pomijając to co się dzieje w mieście to drogi ekspresowe, autostrady czy nawet teren niezabudowany to miejsca gdzie dochodzi do bardzo niebezpiecznych sytuacji i tam powinna być zwrócona szczególna uwaga policji żeby takich ludzi odpowiednio karać i edukować chociażby do jazdy po autostradach, bo u nas mało kto potrafi dobrze jeździć na autostradzie. W mieście najważniejszym jest to żeby sprawić żeby piesi byli bezpieczni na przejściach, bo tu jest największy problem wg. mnie. Tylko tutaj trzeba uświadamiać wszystkich, a nie tylko kierowców.
11
@Striker, @Geble, dlatego jeśli ma dołączyć w czerwcu to jest to napisane trochę dziwnie i mogłoby być dokładniejsze. Tak tylko zwracam uwagę
15
Dziwnie to trochę napisane. Wzmocnienie środka obrony w styczniu jest niemożliwe, ale jeśli nic się nie zmieni to do drużyny dołączy Inigo Martinez?
2
@ranger3120, całkiem możliwe, czasy mamy ogólnie średnie i może być tak, że kobiet, które chcą być z jednym facetem, z którym będą mieć rodzinę jest coraz mniej. Wcale by mnie to nie zdziwiło. Ogólnie społeczeństwo z roku na rok jest coraz gorsze i głupsze. To niestety również nie podlega wątpliwości
7
@ranger3120, nigdy w życiu ze swoją nie podpiszę intercyzy. Całe szczęście udało się trafić na osobę, z którą o takie sprawy nie muszę się martwić. Nie należy generalizować. Faceci również są odklejeni, podobnie jak kobiety
0
@Emhyr, też uważam, że Debele to opcja z ławki. No ale z jego szybkością na podmęczonych zawodników będzie mógł zrobić różnicę
1
@messiiiiik, dziękuje i wzajemnie :)
1
@pt9, no ale pierścionka nie trzeba było, wystarczył tymbark. To nie jest wcale taka zła sytuacja :)
0
@messiiiiik, super, to oby jak najdłużej tak pozostało. Ja jestem tez dwa tygodnie po zabiegu, ale kolana nie zegnę jeszcze nawet do 90 stopni. Oby jak najszybciej wszystko wróciło do normy, bo czas wyjeżdżać do roboty
0
@Kessie, teraz muszę już uwierzyć i zaufać
0
@arasz1819, wyślij foto jak się śmieje, bo inaczej nie uwierzę
0
@Sysia11, Ty i @Lionel_Messi10 możecie sobie uścisnąć dłoń, zbić piątkę czy cokolwiek chcecie. Moje gratulacje
0
@messiiiiik, i jak tam po zabiegu? Wszystko git z kolanem?
0
@messiiiiik, i po szyciu od kiedy normalnie zginąłeś kolano?
0
Komentarz usunięty
1
@paweldunajecfcb, chyba po usunięciu, ale nie po szyciu
0
@VegetaPolska, zabieg miałem 27.10, pierwsze L4 mam wystawione do 9.12, potem kontrola u lekarza i zobaczymy co dalej
2
Dziś pierwsze zabiegi po szyciu łąkotki, oby jak najszybciej udało się wrócić do tego żeby chodzić o własnych siłach i szybko wrócić do roboty żeby móc znowu w pełni sił robić na tego chama nieroba
6
@Zoker, ja pierdole XD
17
Kochany ten Ansu
1
@esem91, wiemy, wiemy. Tak tylko trochę rozluźnienia na noc zdecydowaliśmy wprowadzić
7
@VamosRakieta, z nim w składzie Włosi na pewno będą mieli większe szanse na wyjście z grupy i udaną fazę pucharową.
2
Chiesa wrócił do gry, na pewno spore wzmocnienie dla Juve i Włochów na MŚ
0
@FabianMrozek, czyli na kogo? Na PiS?
5
@Sensible, niesamowite, wszyscy tacy sami
0
@Chaoss, no taka średnia wg. mnie. Jeszcze ta cena 30k. W sumie dużo zależy od tego czy to gdzieś blisko jakiegoś większego miasta czy zadupie?
0
@mat32, nie za mała ta działka?
0
@jedrek7000, Panie ale nie traktuj wszystkiego jak atak, ja sobie tylko tak napisałem
0
@jedrek7000, słuchaj musisz się nauczyć robić screeny
3
@draxidox, no to jest jeden z przykładów, że nie wszyscy piłkarze mają poukładane w głowie i tylko umiejetność gry w piłkę nożną ich ratuje