0

Ferran schodz z tego boiska i się przestań kompromitować, ten gość nie rozumie gry.

3

Bardzo dobra pierwsza połowa jak na grę w 10.

0

@Kamiloza91 psg bez Dembele traci jednak sporo szybkości z przodu, tylko Barcola jest w stanie tam coś wyczarować więc mnie taki kurs średnio dziwi.

0

@Arden gdyby grabara miał niemiecki paszport to nawet nie był by powoływany do reprezentacji.

16

Sergi powiedz xd Nie wiem czemu ale bawi mnie to zdanie

5

@vangoor "mam mózg a Ty nie" Koke do męczennika.
@zodiak_10 byłeś szybszy xd

0

kurtuła kontuzjowany, karma? nie znam.

2

@clyde takie kupony nie bolą aż tak bardzo

0

Ale jutro będzie najazd ze strony białych na wszystko, na sędziego, na kibiców, na Negreire na Simeone bo czemu nie, wszyscy źli tylko oni cudowni i piękni.

2

Hahaha ależ będą rzeźbić sędziowie teraz xdd

1

Ale to atletico jest mizerne w ataku.

0

Vinicius jaka to jest kurrrrcze fajna osoba.

8

Ale teraz męczennik zacznie show, jestem pewny.

0

@BrzydkiAS stop, stop więc zacznijmy od tego że zaczęło się od prowokowania trybun przez Courtois.

2


Identyczna sytuacja, no ale to odróżnia piłkarzy od płaczków.

8

Afera bo zapalniczka, a pamiętacie Puyola jak Pique znalazł zapalniczke?

8

Wolny z czapki po którym pada gol, to już przestaje być śmieszne.

5

Sorloth mecz imienia Ferrana Torresa.

0

@Pedri16Future no tak dodam że tylko i wyłącznie w przypadku złego dla nich wyniku, jak vini byłby taki wrażliwy za jakiego sie uważa to niech powie kolegom żeby zeszli jak będą prowadzić bo wydaje mi się że kibice prędzej bedą go obrażać gdy ich zespół będzie przegrywał niż odwrotnie.

1

@Spacedragon odpowiadając na pytanie przy dwóch bramkach mógł zachować się lepiej.

1

@Kapitan hawk zależy w której minucie vinicius się położy.

0

@Barceloniarz987 Balde to wczoraj też dał popis przy akcji z karnym.

0

@tobiasson92 oczywiście że tak ale jak sadzasz na ławce najlepszego zawodnika początku sezonu to musisz starać się go jakoś zastąpić a nie że odejmujesz też drugiego najlpeszego piłkarza czyli Raphinie

0

@kamiVeB jak ktoś w barcelonie obawia się drużyny z Berna to muszą sie poważnie zastanowić, te rotację które były dzisiaj należało podzielić na mecz dzisiejszy i mecz w Lm.

2

Flick przegrał ten mecz i trzeba to powiedzieć jasno, masz w tyg mecz u siebie w LM z mało wymagającym rywalem to rotuj tam, część niech odpoczywa dziś a część w tygodniu, no nic zimny prysznic, mam nadzieję że to był ostatni występ ferrana w barwach Barcelony

0

Sędzia kończ ten mecz bo się manitą skończy xd

4

Fati znów nie wejdzie xD

1

Każda akcja osasuny to jest pożar u nas.

0

Wjeżdżają w nas jakby na skrzydłach grał Robben i Ribery.

0

Nie da się wygrać meczu popełniając tyle indywidualnych błędów, ja rozumiem że takiego Martina może zjeść stres na stadionie rywala ale jakim cudem ferran gra taki syf to jest dla mnie nie do pojęcia i dlaczego ciągle jest na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?