FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fajdek ma szansę na medal u Nowickiego nie widać za grosz energii.
0
Wszystkie te niepowodzenia przez te stroje, niesamowicie mi się nie podobają.
0
Kanadyjczyk zamknął sprawę w pierwszym rzucie
0
@zadafcb łatwiej się chyba trafić nie dało ale dla naszych i tak za wysokie progi.
0
@barcelonaLM o której ten mecz?
2
@tbas najsłabszy czas z wszystkich 3 rywalizacji, 13 setnych brakło do medalu.
3
@Kondziubarca że nie ma mentalu żeby daleko rzucać xdd
0
@zadafcb niewiadoma jak sobie radzi?
0
@zadafcb no nie wiem jest najwyżej sklasyfikowany ale z tego co czytam jeździł na zawody w których punktacja była dużo wyższa za zajęcie nawet 5-6 miejsca a jego koledzy z kadry wysyłani byli na zawody o mniejszej randze gdzie 2-3 miejsce nie dawało tyłu pkt, dlatego nie było szans aby go przeskoczyli w klasyfikacji, nie wiem na ile to prawda ale patrząc że zdobył 3 pkt w pierwszej rundzie na igrzyskach z Czechem to jestem w stanie w to uwierzyć.
0
@zadafcb bardzo mocny i pewnie potrzebny apel ale boje się że tydzień po igrzyskach wszyscy o tym zapomną i będzie się dalej odwalał ten sam cyrk że na najważniejsze imprezy będzie jeździł syn wiceprezesa zamiast zawodnika który sobie ten awans sportowo wywalczył.
0
@Bzyczekk the rock wróci na SS gdzie będzie walka Bloodline vs Bloodline i zacznie się podbudowa pod walkę Rock vs Roman na WrestleManii
1
@PatrychoO rollins zaatakuje punka o drew to bierze.
0
Jak tak oglądam te igrzyska i widzę pecha naszej reprezentacji to obawiam się o Olę Mirosław że się potknie na ściance i skończymy te igrzyska bez złotego medalu.
1
@Popitek12 shelly DFQ :o
1
Brawo Bartek! Jechać z nimi.
0
Genialnie przyjmują zagrywkę Włosi.
3
@Messibestplayerintheworld jak się nic nie robi to ciężko nie utrzymać tego w tajemnicy.
1
@Kidd jedyną nadzieją jest Natalia Kaczmarek.
0
@zadafcb byle nie ta zakichana Słowenia, dzisiaj z Francją wyglądali potężnie.
0
@Encore kto by na kogo nie trafił to jest w każdym meczu potencjał na 3:2 i horrory w końcówkach.
0
@Lucyfffer no gra dalej w eliminacjach ligi konferencji.
0
Ktoś wie na którą godzinę przesunęli żeglarstwo?
0
Świetny mecz Łotwy z Francją w koszykówce 3x3 Łotysze wygrali ostatecznie 22;20.
3
@misterio godziny szczytu top komedia.
0
Dwie szansę medalowe przed nami w żeglarstwie, pasowało by jakiś medal zdobyć po tym czarnym czwartku.
1
Fajdek pali drugi rzut, robi się nerwowo.
1
@tbas 30 sierpnia o 23:58, Nico jest jeszcze na wakacjach i nie podjął decyzji.
0
@zadafcb jakiś przeklęty.
3
Dziś w Warszawie odbyło się spotkanie dyrektora generalnego Telewizji Polskiej Tomasza Syguta oraz dyrektora TVP Sport Jakuba Kwiatkowskiego z Przemysławem Babiarzem. W wyniku przeprowadzonych rozmów, na wniosek dyrektora TVP Sport, Tomasz Sygut cofnął zawieszenie komentatora w relacjonowaniu Igrzysk Olimpijskich w Paryżu - oświadczyło TVP.
Kwiatkowski będzie teraz z siebie robił wybawiciela Babiarza xd
1
Dzisiaj do ringu IO weszła po raz pierwszy kontrowersyjna Algierka. Jak myślicie, jak poszło? Kilkadziesiąt sekund!
Włoszka Carini po serii ciosów poprosiła o przerwę i było po wszystkim.
Włoszka po walce zalała się łzami i ważne odnotowania - nie podała ręki rywalce.
Polecam obejrzeć tą walkę, Włoszka w szoku po ciosach i sile z jaką były wyprowadzane. Cyrk na kółkach.