0

@Messibestplayerintheworld myślisz że Flick myśli podobnie? Ja wątpię on będzie chciał przede wszystkim wygrać mecz.

0

No to brakuje jeszcze tylko jakiegoś postu żony Gundo i będzie inba w dniu meczu ze z chłopem jest wszystko ok tylko Deco z Laportą chcą go sprzedać za wszelką cenę.

0

Pedri wyjdzie dziś w 1 składzie bo tam nie ma kto grać w pomocy a Valencia to nie jest rywal gdzie dzieciaki wygrają nam mecz.

1

@don'T.R.I.P.e w teorii Var powinien interweniować tylko w sytuacjach "czarno-białych" więc wtedy gdy sędzia popełni wielki błąd ale od samego początku nikt się tego nie trzyma.

0

@mordini123 dziwne to ogłoszenie też, takie jakby na siłę i nie wszystko było jasne apropo tych praw.

3

@NeroTFP1 wyrzucić w trybie natychmiastowym, niech ten gość zniknie z życia publicznego.

1

@Safrani z jednego z moich ulubionych piłkarzy stał się szkodnikiem nr 1.

0

@FCB24 no coś tak, jedno wielkie gówno xd

10

Real nic nie gra? Czyli wszystko w normie zaraz gol z dupy xd

0

@Tasde brakuje im klasycznego napastnika.

1

Też wam tak jakby delikatnie przycina co chwile obraz na canal+ premium?

2

@SkilledHydra16 Bartosz Gleń top.

4

@Faro najgorsze co się może zdarzyć dla bramkarza to brak presji ze strony rezerwowego, u nas MATS by bronił nawet jakby w jednym meczu strzelił 3 samobóje.

10

@Pawel13sz warany z Komodo są zajebiste xd

0

@Bogan używałem może przez tydzień, na 15 meczów trafiłem dzięki temu z 3, brałem ligi których na co dzień nie śledzę żeby się nie sugerować ale może miałem pecha, wypróbuj sam za jakieś 2 zł kilka meczów i zobaczysz.

0

@Zoker Diaz jest lepszy od ich obu, nie zdziwię się jak Grealish odejdzie w tym okienku.

0

@KrisVEB81 czytałem coś że gra mieć system który będzie się dostosował do gracza i jeśli ten będzie miał problem z zabiciem jakiegoś bossa to on zrobi się łatwiejszy aby pomóc graczowi o mniejszym skillu.

0

@KrisVEB81 mam też ochotę zagrać w Wukonga tylko pytanie to będzie soulslike czy bardziej RPG? Bo po tych trailerach itd to ciężko stwierdzić, wygląda bardzo dobrze mam wrażenie że aż za dobrze.

1

@Messibestplayerintheworld jak wyrzucimy 125 mln euro na diaza i olmo to będzie kompromitacja po której laporta i Deco powinni podać się do dymisji.

0

@BobSwagger niczyim, można tak? Czy trzeba którąś z tych żałosnych politycznych stron popierać?

0

@bartulek98 śmiechem żartem ale taki Douglas wtedy trafił się raz na 3-4 lata a teraz wspominamy go śmiejąc się a Deco z Laportą takich douglasow ściągają co okienko i to jest straszne.

3

@BorzyKrzys przecież ten szczurek to gnida jakich mało i nie nie jestem zwolennikiem PiSu.

0

@VegetaPolska straż ma obowiązek tylko wtedy gdy zagraża to bezpośrednio życiu i zdrowiu lub gdy masz w domu małe dzieci lub osoby starsze, u mnie zalęgły się z tyłu garażu i straż nie ma obowiązku się tym zająć więc trzeba sobie samemu poradzić.

0

Wiecie może czy te gaśnice na osy/szerszenie są skuteczne czy to wywalanie pieniędzy w błoto? Mam problem z szerszeniami i muszę coś z tym zrobić.

0

@mkord pewnie tak ale jest jednak większa szansa że ktoś się tym zainteresuje w trakcie igrzysk niż podczas sezonu "ogórkowego".

10

@PIWOSZ89 bo tylko wtedy jest szansa że usłyszy o tym większa liczba osób, za rok czy dwa nikt nie będzie o tym pamiętał.

2

@ObiwanKenobi powiedziała że to jej przyjaciółka prowadziła jej insta przez ten ostatni czas i to ona wrzuciła te memy i jak trener zobaczył to kazał natychmiast usunąć.

1

@BorzyKrzys ale jak to? Przecież niektórzy nie będę wymieniał bo za długa lista i szkoda klawiatury ją tu od idiotek wyzywali.

1

@BorzyKrzys ja myślę że kibice oczekują od sportowca że przygotuje pik swojej formy i na najważniejszą imprezę 4-lecia przygotuje się najlepiej jak można, ciężko przyjąć do wiadomości info że zawodnik wychodzi po starcie i powie że był niewyspany i dlatego źle rzucił czy pobiegł, lepiej przyswaja się wiadomości typu to co powiedziała Maria że no trudno stało się biorę to na klatę i za 4 lata będzie lepiej.

1

@tristan87 no to jest porażka, zapasy, Judo, kolarstwo, lekkoatletyka i żadnego medalu, masakra, zapaść i nic się nie zmieni niestety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?