0

@Uukasz_93 czekam na podnoszenie ciężarów tam pewnie też takich kwiatków nie będzie brakować.

2

@zadafcb mam mieszane uczucia co do tej "pani" z Meksyku.

0

Środek pojedynku zadecydował, źle wchodzi w pojedynki Martyna, no ale trzymamy kciuki o 19:30.

0

Ehh była szansa, będzie walka o brąz.

1

3 rundy na odrobienie strat, trzeba zacząć wygrywać.

0

@misterio w sensie mówisz o podpalaniu aut i spaniu na ulicy?

1

Oj robi się bardzo niedobrze dla Polek.

0

@BartqRKO wyglądały jakby były wkurwione na kogoś.

2

@zadafcb oprócz Jareckiej to wygląda to słabo, bezsensowna decyzja trenera.

0

@zadafcb ile jest wszystkich wyścigów?

0

@barcelonaLM widać że to przegramy niestety, brak dobrej ofensywy amerykanki spokojnie to rozgrywają.

1

Już mnie ta cebula z Ameryki lekko irytuje.

0

Coś mi się wydaje że w tej szpadzie będzie podobnie jak z naszą dziewczyną w Judo.

3

@tbas błąd na początku plus jakiś uraz nosa, brakło później pomysłu na dobrze broniąca rywalkę. Wielka szkoda bo nie ukrywam liczyłem tutaj po cichu na złoto.

7

@zadafcb Probierz się na nim poznał bardzo szybko.

8

@tbas a co Babiarz ma wyjść i powiedzieć przepraszam wszystkich komunistów? Xd

4

@clyde 1. Marysia Andrejczyk- za te wszystkie kontuzje które ją prześladują.
2. Siatkarze- przełamania klątwy.
3. Ewa Swoboda chodź to chyba graniczy z cudem

4

1

@Cule1234 przecież mieliśmy brać obu? Czyżby jednak się okazało że Barca dobrze wie że Nico zostaje w Bilbao i stąd zakusy na Olmo?

0

@Kengo za szybko, za głupio, ładnie tam musieli pomachać dolarami skoro RDJ zgodził się na powrót.

0

@A4ron haha a rzucił mi się rano w oczy ten kurs miałem ochotę zagrać za 5 zł symboliczne ale brakło przekonania xd

22

@Kidd De Jong robi sobie jaja z kibiców i tego klubu.

0

@patrykzmc2000 opera mydlana, presezon się zaczyna mecze za rogiem a my bez żadnego wzmocnienia, dwaj podstawowi zawodnicy z kontuzjami, lenglet w kadrze, super jest poprostu super.

4

@Kalipso Jaś fasola i James Bond to postacie szczególne dla Wielkiej Brytanii są kojarzone z tym krajem a ta tłusta pani nie jest symbolem Francji chyba że mi coś umknęło przez ostatnie lata? Została tam zaproszona bo jest żydówką i udziela się w środowisku LGBT i tylko Ci co nie chcą w to wierzyć szukają drugiego dna.

0

@FcPortoFan1999 a ja bym wolał obejrzeć lebrona i spółkę niż jaka to melodia..

0

Tvp to też się popisuje na tych igrzyskach na tvp sport mecz ekstraklasy na tvp 1 jaka to melodia jedynie na TVP2 mecz Magdy Fręch a mogli by pokazać choćby mecz Amerykanów w kosza czy siatkówkę ale nie bo po co?

2

Australijka chyba zrobiła przejazd na złoto, ciężko będzie naszej Klaudii ją pobić.

0

@zadafcb tragiczny występ, każda kontra kanadyjki to trafienie.

0

Ta dziewczyna z szermierki miała walczyć o 14;05? Czemu nigdzie nie ma transmisji.
P.s okej nieważne właśnie zaczyna.

4

Dobrze że chociaż na Eurosport lekkoatletykę będzie komentował Marek Rudziński bo bez Babiarza to szkoda oglądać na tvp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?