FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 czekam na podnoszenie ciężarów tam pewnie też takich kwiatków nie będzie brakować.
2
@zadafcb mam mieszane uczucia co do tej "pani" z Meksyku.
0
Środek pojedynku zadecydował, źle wchodzi w pojedynki Martyna, no ale trzymamy kciuki o 19:30.
0
Ehh była szansa, będzie walka o brąz.
1
3 rundy na odrobienie strat, trzeba zacząć wygrywać.
0
@misterio w sensie mówisz o podpalaniu aut i spaniu na ulicy?
1
Oj robi się bardzo niedobrze dla Polek.
0
@BartqRKO wyglądały jakby były wkurwione na kogoś.
2
@zadafcb oprócz Jareckiej to wygląda to słabo, bezsensowna decyzja trenera.
0
@zadafcb ile jest wszystkich wyścigów?
0
@barcelonaLM widać że to przegramy niestety, brak dobrej ofensywy amerykanki spokojnie to rozgrywają.
1
Już mnie ta cebula z Ameryki lekko irytuje.
0
Coś mi się wydaje że w tej szpadzie będzie podobnie jak z naszą dziewczyną w Judo.
3
@tbas błąd na początku plus jakiś uraz nosa, brakło później pomysłu na dobrze broniąca rywalkę. Wielka szkoda bo nie ukrywam liczyłem tutaj po cichu na złoto.
7
@zadafcb Probierz się na nim poznał bardzo szybko.
8
@tbas a co Babiarz ma wyjść i powiedzieć przepraszam wszystkich komunistów? Xd
4
@clyde 1. Marysia Andrejczyk- za te wszystkie kontuzje które ją prześladują.
2. Siatkarze- przełamania klątwy.
3. Ewa Swoboda chodź to chyba graniczy z cudem
4
@AmigoBlancos Judo!
1
@Cule1234 przecież mieliśmy brać obu? Czyżby jednak się okazało że Barca dobrze wie że Nico zostaje w Bilbao i stąd zakusy na Olmo?
0
@Kengo za szybko, za głupio, ładnie tam musieli pomachać dolarami skoro RDJ zgodził się na powrót.
0
@A4ron haha a rzucił mi się rano w oczy ten kurs miałem ochotę zagrać za 5 zł symboliczne ale brakło przekonania xd
22
@Kidd De Jong robi sobie jaja z kibiców i tego klubu.
0
@patrykzmc2000 opera mydlana, presezon się zaczyna mecze za rogiem a my bez żadnego wzmocnienia, dwaj podstawowi zawodnicy z kontuzjami, lenglet w kadrze, super jest poprostu super.
4
@Kalipso Jaś fasola i James Bond to postacie szczególne dla Wielkiej Brytanii są kojarzone z tym krajem a ta tłusta pani nie jest symbolem Francji chyba że mi coś umknęło przez ostatnie lata? Została tam zaproszona bo jest żydówką i udziela się w środowisku LGBT i tylko Ci co nie chcą w to wierzyć szukają drugiego dna.
0
@FcPortoFan1999 a ja bym wolał obejrzeć lebrona i spółkę niż jaka to melodia..
0
Tvp to też się popisuje na tych igrzyskach na tvp sport mecz ekstraklasy na tvp 1 jaka to melodia jedynie na TVP2 mecz Magdy Fręch a mogli by pokazać choćby mecz Amerykanów w kosza czy siatkówkę ale nie bo po co?
2
Australijka chyba zrobiła przejazd na złoto, ciężko będzie naszej Klaudii ją pobić.
0
@zadafcb tragiczny występ, każda kontra kanadyjki to trafienie.
0
Ta dziewczyna z szermierki miała walczyć o 14;05? Czemu nigdzie nie ma transmisji.
P.s okej nieważne właśnie zaczyna.
4
Dobrze że chociaż na Eurosport lekkoatletykę będzie komentował Marek Rudziński bo bez Babiarza to szkoda oglądać na tvp.