FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@meteo100 co do Marii się zgadzam, ja się tam jakoś bardzo na medal nie nastawiam bo ona może rzucić zarówno 68 metrów jak i nie przerzucić 62.
0
@Pnog37 teraz wolał zaniżyć xd
2
@Kgorecki2500 tak naprawdę nie licząc siatkarzy i Julki Szeremety to Natalia Kaczmarek i Marysia Andrejczyk, wszystko inne będzie niespodzianką.
0
Szpaku jest niepodrabialny, nasz skończył 5 a ten że 7 xdd
0
@Kondziubarca panuje optymizm.
2
@Hosh zaatakowała ją tutaj z imienia i nazwiska? Nie a wy odrazu typujecie tajwanke więc to o was źle świadczy a nie o Julce, może w grze komputerowej gra jutro finał z mężczyzną i sobie mema wrzuciła.
4
@Kidd w LA będzie jeszcze gorzej niż w Paryżu, cały świat ucieka w tempie TGV a my jedziemy starym PKSem, jedna, dwie niespodzianki i może na 5 medalach w LA się skończy.
0
@KrwawiaceoczyVEB mieli go zabrać po jednym treningu? Został bo nie jest w rytmie treningowym i tyle.
12
@mmaciass 100% racji ale ludzie się srają bo Julka startowała w jakiś wyborach z list konfy więc trzeba z nią jechać, proponuje wyjąć kija z dupy wszystkim którzy życzą Julce dyskwalifikacji.
5
@TheNekro94 pomawia o to za co została w tamtym roku zdyskwalifikowana? Na faktycznie skandal na skalę światową, ukrzyżujcie ją, wam ta lewacka nienawiść przeżarła rozumy.
20
@TheNekro94 nie ma to jak oceniać człowieka przez to że sobie wrzuci mema na relacje, gratuluję.
1
@zadafcb to że tvp zrobiło z nimi wywiad po tym jak Polki nie zdobyły medalu to jakieś nieporozumienie.
0
Fatalnie się zaczyna ten dzień na igrzyskach...
1
Steph Curry jesteś top topów.
19
@Kondziubarca gorzej jak Nico zamek wymienił w międzyczasie.
1
Brawa dla Arka będą emocje walka o medal ale tam wyzwanie bardzo trudne, Ukrainiec który bronił tutaj tytułu mistrza olimpijskiego.
1
Przecież to sędziowanie w boksie to jakiś nieśmieszny żart.
1
@xvcWinterSoldier nie musiała, przepaść jeśli chodzi o poziom w tym meczu.
0
@zadafcb krótko się nacieszył ;)
0
@MessiSuarezNeymar 21:46
0
Nigdy nie lekceważ serca mistrza!!
0
Niemożliwie grają w przyjęciu Amerykanie.
0
@kosiarz92 w drugim i tym secie nie.
0
No to chyba po meczu bez libero.
0
@A4ron nasi zagrywający odkąd pamiętam tak zagrywają od Zagumnego przez Drzyzge po Janusza.
0
Leon dziś genialny w ataku ale brakuje mu wsparcia.
0
Oby się skończyło jak ze Słowenią.
0
Huber chłopie ogarnij się, więcej szczęścia niż rozumu.
0
Wychodzi brak bienkia na zagrywce, Hubert tragicznie narazie w zagrywce.
0
@Litman blok nie funkcjonuje w drugim secie+ Amerykanie znacznie poprawili przyjęcie zagrywki i jest efekt.