0

@meteo100 co do Marii się zgadzam, ja się tam jakoś bardzo na medal nie nastawiam bo ona może rzucić zarówno 68 metrów jak i nie przerzucić 62.

0

@Pnog37 teraz wolał zaniżyć xd

2

@Kgorecki2500 tak naprawdę nie licząc siatkarzy i Julki Szeremety to Natalia Kaczmarek i Marysia Andrejczyk, wszystko inne będzie niespodzianką.

0

Szpaku jest niepodrabialny, nasz skończył 5 a ten że 7 xdd

0

@Kondziubarca panuje optymizm.

2

@Hosh zaatakowała ją tutaj z imienia i nazwiska? Nie a wy odrazu typujecie tajwanke więc to o was źle świadczy a nie o Julce, może w grze komputerowej gra jutro finał z mężczyzną i sobie mema wrzuciła.

4

@Kidd w LA będzie jeszcze gorzej niż w Paryżu, cały świat ucieka w tempie TGV a my jedziemy starym PKSem, jedna, dwie niespodzianki i może na 5 medalach w LA się skończy.

0

@KrwawiaceoczyVEB mieli go zabrać po jednym treningu? Został bo nie jest w rytmie treningowym i tyle.

12

@mmaciass 100% racji ale ludzie się srają bo Julka startowała w jakiś wyborach z list konfy więc trzeba z nią jechać, proponuje wyjąć kija z dupy wszystkim którzy życzą Julce dyskwalifikacji.

5

@TheNekro94 pomawia o to za co została w tamtym roku zdyskwalifikowana? Na faktycznie skandal na skalę światową, ukrzyżujcie ją, wam ta lewacka nienawiść przeżarła rozumy.

20

@TheNekro94 nie ma to jak oceniać człowieka przez to że sobie wrzuci mema na relacje, gratuluję.

1

@zadafcb to że tvp zrobiło z nimi wywiad po tym jak Polki nie zdobyły medalu to jakieś nieporozumienie.

0

Fatalnie się zaczyna ten dzień na igrzyskach...

1

Steph Curry jesteś top topów.

19

@Kondziubarca gorzej jak Nico zamek wymienił w międzyczasie.

1

Brawa dla Arka będą emocje walka o medal ale tam wyzwanie bardzo trudne, Ukrainiec który bronił tutaj tytułu mistrza olimpijskiego.

1

Przecież to sędziowanie w boksie to jakiś nieśmieszny żart.

1

@xvcWinterSoldier nie musiała, przepaść jeśli chodzi o poziom w tym meczu.

0

@zadafcb krótko się nacieszył ;)

0

0

Nigdy nie lekceważ serca mistrza!!

0

Niemożliwie grają w przyjęciu Amerykanie.

0

@kosiarz92 w drugim i tym secie nie.

0

No to chyba po meczu bez libero.

0

@A4ron nasi zagrywający odkąd pamiętam tak zagrywają od Zagumnego przez Drzyzge po Janusza.

0

Leon dziś genialny w ataku ale brakuje mu wsparcia.

0

Oby się skończyło jak ze Słowenią.

0

Huber chłopie ogarnij się, więcej szczęścia niż rozumu.

0

Wychodzi brak bienkia na zagrywce, Hubert tragicznie narazie w zagrywce.

0

@Litman blok nie funkcjonuje w drugim secie+ Amerykanie znacznie poprawili przyjęcie zagrywki i jest efekt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?