FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iga wyrzuca piłki po 2 metry na out to w ogóle jest do niej nie podobne.
0
Trafia piekielne mocno i precyzyjnie chinka, będzie bitwa na noże.
0
Gość na Eurosporcie 10 minut przed rozpoczęciem zmagań florecistek mówił że liczy tutaj na złoto a zanosi się na sromotną porażkę z japonkami w ćwierćfinale.
1
Nasze panie w pływaniu na 200 metrów stylem grzbietowym powiedzieć że nic nie pokazały to nic nie powiedzieć, tragiczny występ.
1
@MesQueUnClub_87 tak, ja źle to ująłem bo nie jestem fanem transferu Olmo ale jakby wydymali Deco to cieszył bym się bardzo.
0
@zadafcb nie było szans?
0
@cules100pro beka będzie jak wjedzie ktoś i zapłaci im 60 mln bez zmiennych i olmo pójdzie do innego klubu i zostaniemy z palcem w dupie.
1
Kiedy ta umowa z Nike będzie podpisana? Chodzi mi o największy kontrakt w historii futbolu.
3
@ObiwanKenobi boks na igrzyskach tak wygląda, szansa na K.O jest praktycznie zerowa więc musisz nabijać punkty u sędziów ciosami celnymi a przy braku już sił lecą tzw cepy a nóż coś się trafi i wpadnie jakiś ważny punkt.
1
Polka w ćwierćfinale z szansami na medal!
0
Komentarz usunięty
0
Chyba hiszpański duet nie nawiąże walki z tymi Amerykanami, narazie robią ich jak chcą Jankesi.
1
Oj tak się nie robi amerykanka.
0
@Patriskos dziesięciobój jeśli chodzi o całość.
0
@Kidd brak medalu będzie rozczarowaniem.
0
Leon fatalny dzisiaj.
0
Ależ będą tutaj nerwy.
3
Julia Szeremeta w 1/8 finału! Będzie walka z Australijką która ponoć jest łatwiejszą rywalką niż wenezuelka.
1
@NeroTFP1 oby jej zaraz nie brakło umiejętności żeby wygrać xd
1
Te dwie sytuacje bardzo sporne z faulami Chmielewskiego i łysego, no ale gospodarz ma zawsze sędziów po swojej stronie.
1
@MesQueUnClub_87 haha te tytuły Joan laprta dla md roque można porównać do Ronaldo xDDDD
0
Czyli Xavi naprawdę został zwolniony za mówienie prawdy w tej kasie nie ma prawie nic hajsu a jedynie liczenie że dostaniemy pieniądze od jakich lewych firm, zaraz się okaże że jednak ta umowa z Nike to nie 120 mln a jedynie 20 i se będziemy mogli kupić.. Jędrzejczyka do obrony a nie Nico.
1
Ale jaja, pięknie!
0
Jaa jebie ale jaja, kręcą nas na każdym kroku.
1
Kompromitacja sędziów!
0
Ależ nerwy będą w ostatniej rundzie.
0
Jarecka chyba najlepsza w zespole w całym turnieju dobrze broni ataki przemyślane.
0
Swatowska przegra nam medal zaraz xd
0
@adamek20151 a co to ma do rzeczy? Chyba swoje zdanie może wyrazić?
0
@Lionel_Messi10 echeveria? Były szwagier Joana Laporty?