0

Iga wyrzuca piłki po 2 metry na out to w ogóle jest do niej nie podobne.

0

Trafia piekielne mocno i precyzyjnie chinka, będzie bitwa na noże.

0

Gość na Eurosporcie 10 minut przed rozpoczęciem zmagań florecistek mówił że liczy tutaj na złoto a zanosi się na sromotną porażkę z japonkami w ćwierćfinale.

1

Nasze panie w pływaniu na 200 metrów stylem grzbietowym powiedzieć że nic nie pokazały to nic nie powiedzieć, tragiczny występ.

1

@MesQueUnClub_87 tak, ja źle to ująłem bo nie jestem fanem transferu Olmo ale jakby wydymali Deco to cieszył bym się bardzo.

0

@zadafcb nie było szans?

0

@cules100pro beka będzie jak wjedzie ktoś i zapłaci im 60 mln bez zmiennych i olmo pójdzie do innego klubu i zostaniemy z palcem w dupie.

1

Kiedy ta umowa z Nike będzie podpisana? Chodzi mi o największy kontrakt w historii futbolu.

3

@ObiwanKenobi boks na igrzyskach tak wygląda, szansa na K.O jest praktycznie zerowa więc musisz nabijać punkty u sędziów ciosami celnymi a przy braku już sił lecą tzw cepy a nóż coś się trafi i wpadnie jakiś ważny punkt.

1

Polka w ćwierćfinale z szansami na medal!

0

Komentarz usunięty

0

Chyba hiszpański duet nie nawiąże walki z tymi Amerykanami, narazie robią ich jak chcą Jankesi.

1

Oj tak się nie robi amerykanka.

0

@Patriskos dziesięciobój jeśli chodzi o całość.

0

@Kidd brak medalu będzie rozczarowaniem.

0

Leon fatalny dzisiaj.

0

Ależ będą tutaj nerwy.

3

Julia Szeremeta w 1/8 finału! Będzie walka z Australijką która ponoć jest łatwiejszą rywalką niż wenezuelka.

1

@NeroTFP1 oby jej zaraz nie brakło umiejętności żeby wygrać xd

1

Te dwie sytuacje bardzo sporne z faulami Chmielewskiego i łysego, no ale gospodarz ma zawsze sędziów po swojej stronie.

1

@MesQueUnClub_87 haha te tytuły Joan laprta dla md roque można porównać do Ronaldo xDDDD

0

Czyli Xavi naprawdę został zwolniony za mówienie prawdy w tej kasie nie ma prawie nic hajsu a jedynie liczenie że dostaniemy pieniądze od jakich lewych firm, zaraz się okaże że jednak ta umowa z Nike to nie 120 mln a jedynie 20 i se będziemy mogli kupić.. Jędrzejczyka do obrony a nie Nico.

1

Ale jaja, pięknie!

0

Jaa jebie ale jaja, kręcą nas na każdym kroku.

1

Kompromitacja sędziów!

0

Ależ nerwy będą w ostatniej rundzie.

0

Jarecka chyba najlepsza w zespole w całym turnieju dobrze broni ataki przemyślane.

0

Swatowska przegra nam medal zaraz xd

0

@adamek20151 a co to ma do rzeczy? Chyba swoje zdanie może wyrazić?

0

@Lionel_Messi10 echeveria? Były szwagier Joana Laporty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?