Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po wejściu to taki Ansu z Brighton ale przynajmniej konkretnie uderzył na bramkę
1
Jak ktoś poluje na mecz z Getafe to dostałem powiadomienie mailem, że mają bilety czy coś
2
Młodzież gra w LM. Kozackie te stroje
https://zapodaj.net/plik-NqwxIq4IzP
0
Rozgrzewka przed Barcą dzisiaj
1
@Tomaszekkkkk ja już zacząłem podejrzewać że ktoś nowy dodany do moderacji, bo ostra jazda ostatnio xD
1
@Ryse przed startem kolejki nadrobię
@Zino najbardziej za obrażanie, za wklejanie linków czy oznaczanie zbanowanych
0
@Ryse już pewnie daleko w tyle przez to. Nie, już #zerobanów, wdech i wydech
1
@Kessie ja na hasło ban już mam traume po 3 z rzędu
6
@wpwelement przeczytałem, po prostu moje reakcje by nie były tak ostre gdyby dane osoby były raz czy dwa upomniane banem, zamiast mieć usuwane komentarze bo to nic nie daje. Nie będę Ci jednak mówił jak masz moderować.
Będę mądrzejszy tym razem i dam sobie spokój
1
@wpwelement ok, nie ma sprawy. Jak już tu się pojawiasz to zapytam czy jestem na jakimś cenzurowanym bo 3 bany jeden po drugim bez ostrzeżeń to miałem wrażenie, że strach w ogóle pisać
1
@Zoker niektórzy tak, nawet jak sie z niektórymi spinalem to potrafiliśmy nieraz nirmalnie gadać, ale.czasami jak jesteś atakowany za nic a ty obrywasz to weź bądź spokojny. Ja nie daje po sobie jechać i tyle
1
@Zoker szczerze to pewne rzeczy zrozumiałem jak to wszystko tu funkcjonuje i po prostu nie warto
6
@gumaz nie bede robil pokazówek i usuwal konta, ale pora ograniczyć pisanie tu, bo nic dobrego to nie przynosi.
Ciężko zadbać o wzajemny szacunek na stronie i równe traktowanie.
Jak patrzylem zza krat na pociski na de la fuente, a za co ja poleciałem to miałem mindfucka. Nie rozumiem i nie zrozumiem
3
@Stinger_ a po co, odechciało mi sie tu wojować i nawet pisać w sumie o czymkolwiek. Ale to akurat zabawnie wyszło
3
Nie ma to jak dostać odpowiedź na odwołanie 7 minut przed wygaśnięciem bana. Niezłe jajcarze
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Komentarz usunięty
0
Na notatniku pojawil sie wywiad z Yamalem gdzie nie ma ani slowa o Realu. A tu i tak będą mi jacyś psychofani tego klubu wmawiać, że tam nie jest kręcona spirala nienawiści na Barce i jej zawodników. Post powstal wyłącznie by młodego sobie hejtowali w komentarzach
0
@MesQueUnClub_87 on uwielbia kase, wystarczy zobaczyć jego insta, przepych, złoto itd. Teraz mu w głowie wygrać bonus a ZP to droga do tego
0
@ShawnC pod względem wyglądu kraju, ludzie w większości niemili albo chamscy wiecznie niezadowoleni, jak sie odezwiesz do obcego to wielki szok i jestes nienormalny. Kiepska pogoda, większość kraju bez dostępu do morza
3
"Jedna z dwóch pokrzywdzonych wybacza Raulowi Asencio i wycofuje zeznania"
Ciekawe ile kosztowało to wybaczenie
0
@Starrk on ma spory bonus w kontrakcie za ZP, ogromny błąd zarządu
"Sport podaje, że stałe wynagrodzenie 17-latka szacuje się na 8 milionów euro netto, a El País informowało, że z wszystkimi zmiennymi (w tym za zdobycie Złotej Piłki) łącznie pensja może sięgnąć 15-20 milionów euro netto."
0
@Walpiano ja właśnie na odwrót jadąc za granice przestalem doceniać Polske. Tu jest średnio ale na pewnie zajebisicie xD
0
Ktoś wyjaśni o co chodzilo z tym Kirkiem? Jakie poglądy i czym sie naraził? Widze, że sie wypowiadał w sprawie zabitej Ukrainki
4
@RinooniR Dahmer
0
@Vurt @jowita chyba to będzie