Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kamiVeB byl jego zmiennikiem
1
@Azazel_Pazuzu jak zatrudniali amatorów na trenerów, którzy w sztabie mieli braci a nie porfesjonalistów tak było
0
@MichuZ44 ojoj zaraz ci żyłka pierdyknie, bo ktoś ma inne zdanie na jakiś temat. Takim zachowaniem pokazujesz tylko swój poziom inteligencji i kultury, wiec nawet z dyskusje nie będę wchodzil z kimś takim. Skorzystaj z wyszukiwarki. I więcej iks de post będzie jeszcze mądrzejszy. Myślałem ze dzieci mają lekcje
0
@Who_you_mam marketingowo czy nie to był kolejny krok do wzrostu ego Yamala i poczucia sie supergwiazdą
0
@mekston Jakby miał mieć to by już mial, a tym czasem młody mu pyskuje w wywiadach na temat ego. Dla mnie Hansi to dobry wujek, a to że nie da zagrać za spóźnienie w 1 połowie to kara. Ja tam nie widze by się darl na nich czy coś. I tak sie ostatnio boją Flicka że co mecz mamy te sytuacje ze spóźnianiem
0
Gadamy na środowisko Yamala ale cała ta ceremonia podpisania nowego kontratku i przejęcia 10 to też podbiło jemu i rodzince ego. Wystarczyło dać mu ten numer, umowe podpisać w biurze a nie robienie cyrku jakby ściągnęli do klubu transfer za 200 mln
0
@mikke Barca nie lepsza robiąc wielka ceremonie z okazji przejecia numeru 10. To pogorszylo sprawę
4
Może był najlepszy, ale nie wgrał najważniejszego. A w tym sezonie mu daleko do bycia najlepszym przez to samolubstwo
0
@Stinger_ z Monaco to nie wygra, ale może powrót do kadry i pyk
0
Niektórzy twierdza, że Yamal będzie ciężej pracowal, być może. Druga opcja jest taka, że będzie jeszcze wiecej chcial strzelać by gonić Mbappe bo już ma wbite do lba, że gole tu odgrywaja kluczową role. Mimo że prowadzil u nas gre w większości meczów do spółki z Pedrim to i tak nawet culesi mówili, że nie zasluzyl bo mial 9 goli czy slabe staty. No to niestety teraz będzie robil wszystko by mieć je lepsze
0
Zawsze widziałem skilla w tym Dembele, pamiętam jaka byla podnieta na ten transfer, a potem podnieta jak wracał po kontuzjach bo pogra xD mimo że tego poziomu co w PSG u nas nigdy nie osiągnął. Ale to dawne dzieje
0
Wy sie cieszcie, że Pedri 11. Jak ktoś z Barcy ma to wziąć to glosy sie nie mogą rozkładać na naszych
0
@Aragorn33 może Yamal zmienił piec
0
@APTAPT fakt.
Już zniknęło xD
0
@RobiS o nie, kłopoty
7
Xavi Espart z golem wiem bo oglądam z nielegalnego źródła od redakcji
1
Czy redakcja wstawila linka do lewego streama Barcy B? xD
0
@TR3YWAY woda oligoceńska, za darmo i lepsza w smaku
1
@Foro my to jak Flip i Flap z tymi nazwami xD
Jakbysmy mieli ten sam avatar to by nas zaczęli mylić
0
@Roobo typ który pracuje i ma rodzinę
0
@kaamil1910 właśnie wg mnie na grubszego. Miał nogi jak patyki a teraz widać tam mięśnie, za to wolniej sie rusza
2
@Roobo coś za coś
0
@kaamil1910 według mnie wygląda wolniej i grubiej, ale to mięśnie
1
@Stinger_ no i dlaczego nie ma szans, wszyscy sie uwzieli na niego? a może ja tym steruje? Po prostu nie robił efektu wow godnego najlepszego na świecie a Yamal tak. Dembele jest w grze tylko przez LM bo tez by za dużo głosów nie dostał
0
@Objectivo przyklepal by to jakby wygral CA a tak to do siebie pretensje może mieć
0
@Stinger_ swoje opinie można mieć, tak jak głosujący mają
@LeszekFCB dużo fanbojów wśród głosujących xD
0
@ToWinaSedziego dał im pracę, dobry gest
0
@Encore Yamal byl lepszy od Raphinhi i Dembele
0
@Encore piłka to nie tylko gole, to krzywdzenie całej reszty innych piłkarzy.
1
@ToWinaSedziego temat rasizmu w stosunku do brazylijskich dzieci, racja