0

@Murazor to sobie grajcie za zaslugi, to samo bylo w najgorszym okresie dla Barcy jak grali Bisquetsy itp

0

@kejdzi przeciez Garcia nas uratowal w 1 polowie a ten środek nie istnial. Dopiero potem tamci nie mieli sił

0

@directedbyfcb bo mial okazje zrobic, ale lepiej cofnąć pilke do obrony i okazje odebrać

1

@Kinginiesta zobacz z Valencia kto zagrywal do Fernina przy golach, a co w tej sytuacji by zrobil De jong, kółeczko xD

0

@MessiForeverTheBest z Brazylijczykiem. Ma byc nietykalny na zawsze za poprzedni sezon?

1

Ciekawe czy będzie sprawiedliwa rywalizacja w ataku po powrocie Yamala. To mnie najbardziej interesuje.
Bo niestety, ale De Jong i jego miejsce w skladzie kosztem Casado to na pewno nie wynik rywalizacji.

0

@GOATjestJestJeden a ty sie znasz z fify pewnie

0

@macio_944 jedna kontra i kupsko w gaciach

0

Zamiast wycofac ta piłkę to oni rozgrywaja na ich połowie, no to już jest taka glupota. Ten trener im coś może powiedzieć zeby sie cofneli?

0

@Karmenol przeciez kandydat do Złotej piłki

0

@Filipem nie wiem, zapytaj fanbojów Raphinhi

0

@blakkudium obaj tak samo produktywni

0

@blakkudium lepszy od Raphinhi o klasę

2

Fanbojstwo niektórych jest aż przykre. Nie można pilkarza skrytykowac bo zwieracze puszczają xD

0

@Sulimo @Moderacja wezcie go odczepcie ode mnie bo znowu prowokuje. nie moge nic napisać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kuz walka miedzy Raszfordem a Fatim

0

@BulaKG przynajmniej ma tą funkcje, nie to co inny skrzydlowy z Brazylii

2

Szkoda że MVP musial opuścić boisko, nasz najlepszy skrzydłowy

3

Raszford nasz najlepszy skrzydlowy obcenie, bo Yamal nie gra. Tak to Rashford najlepszy.
Oczywiście dzisiejszym meczem zasluyl na podstawowy skład

0

@Sulimo zajmij sie sobą lepiej i swoimi sprawami zamiast przeżywac co ja tu pisze chłopie

0

@ViscaelBarca2007 ciągle robisz zaczepki w moja strone a jak ja zrobie to juz placzesz xD tacy jestescie cwani jak idzie po waszej myśli

0

@ViscaelBarca2007 ten z twojego avatara czemu nie gra dziś?

0

Komentarz usunięty

0

Po powrocie Yamala i tak będzie ława?

2

Mówiłem ze Rashford lepszy niz Raphinha, teraz przepraszać

3

Pedri tam nie ma z kim grać, ma na głowie myślenie i jeszcze im pokazuje ręką gdzie sie mają ustawić

1

Fizyczność to nie wszystko, jakoś wizji nie widać w tej grze. Słaba Valencia to nie wyznacznik.
Na pewno taki hamulcowy De Jong nie poprawia tej gry xD jak można tego nie widzieć

0

Mecze z Czelsi i Srokami to takie w stylu jakby Barca grała w Premier league

0

@Stinger_ Akliusz to PS, co ma jeden do drugiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?