Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor to sobie grajcie za zaslugi, to samo bylo w najgorszym okresie dla Barcy jak grali Bisquetsy itp
0
@kejdzi przeciez Garcia nas uratowal w 1 polowie a ten środek nie istnial. Dopiero potem tamci nie mieli sił
0
@directedbyfcb bo mial okazje zrobic, ale lepiej cofnąć pilke do obrony i okazje odebrać
1
@Kinginiesta zobacz z Valencia kto zagrywal do Fernina przy golach, a co w tej sytuacji by zrobil De jong, kółeczko xD
0
@MessiForeverTheBest z Brazylijczykiem. Ma byc nietykalny na zawsze za poprzedni sezon?
1
Ciekawe czy będzie sprawiedliwa rywalizacja w ataku po powrocie Yamala. To mnie najbardziej interesuje.
Bo niestety, ale De Jong i jego miejsce w skladzie kosztem Casado to na pewno nie wynik rywalizacji.
0
@GOATjestJestJeden a ty sie znasz z fify pewnie
0
@macio_944 jedna kontra i kupsko w gaciach
0
Zamiast wycofac ta piłkę to oni rozgrywaja na ich połowie, no to już jest taka glupota. Ten trener im coś może powiedzieć zeby sie cofneli?
0
@Karmenol przeciez kandydat do Złotej piłki
0
@Filipem nie wiem, zapytaj fanbojów Raphinhi
0
@blakkudium obaj tak samo produktywni
0
@blakkudium lepszy od Raphinhi o klasę
2
Fanbojstwo niektórych jest aż przykre. Nie można pilkarza skrytykowac bo zwieracze puszczają xD
0
@Sulimo @Moderacja wezcie go odczepcie ode mnie bo znowu prowokuje. nie moge nic napisać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz walka miedzy Raszfordem a Fatim
0
@BulaKG przynajmniej ma tą funkcje, nie to co inny skrzydlowy z Brazylii
2
Szkoda że MVP musial opuścić boisko, nasz najlepszy skrzydłowy
3
Raszford nasz najlepszy skrzydlowy obcenie, bo Yamal nie gra. Tak to Rashford najlepszy.
Oczywiście dzisiejszym meczem zasluyl na podstawowy skład
0
@Sulimo zajmij sie sobą lepiej i swoimi sprawami zamiast przeżywac co ja tu pisze chłopie
0
@ViscaelBarca2007 ciągle robisz zaczepki w moja strone a jak ja zrobie to juz placzesz xD tacy jestescie cwani jak idzie po waszej myśli
0
@ViscaelBarca2007 ten z twojego avatara czemu nie gra dziś?
0
Komentarz usunięty
0
Po powrocie Yamala i tak będzie ława?
2
Mówiłem ze Rashford lepszy niz Raphinha, teraz przepraszać
3
Pedri tam nie ma z kim grać, ma na głowie myślenie i jeszcze im pokazuje ręką gdzie sie mają ustawić
1
Fizyczność to nie wszystko, jakoś wizji nie widać w tej grze. Słaba Valencia to nie wyznacznik.
Na pewno taki hamulcowy De Jong nie poprawia tej gry xD jak można tego nie widzieć
0
Mecze z Czelsi i Srokami to takie w stylu jakby Barca grała w Premier league
0
@Stinger_ Akliusz to PS, co ma jeden do drugiego