3

No Fati będzie mial sie na kim wykazac, Real, Juve, Totki i City

0

Dajcie te Monaco bo Fati tam gra, podobno xDD

0

@Starrk i będziesz czul ekscytacje przed meczem z Slavia albo Brugge, Frankfurtem, nuda w uj

0

Mi sie nie podoba losowanie, chciałbym ciekawsze mecze dla Barcy. Już mamy ogórków w lidze to teraz i w LM

1

Na notatniku już ustawione losowanie pod Barcelonkę

1

Ciekawe czy my z City kiedys zagramy, co roku Real City xDD

0

No i weryfikacja PSG

2

I Real City buahhahaha

0

Liverpool Real co sezon lol

1

Fermin vs Barca

1

Ale przeszkadza ten tłumacz w oglądaniu na tym canal plus

0

@Xxxbarca4ever już sie martwiłem, że jeszcze ze 3 godziny

1

@Filipem to problem Flicka a nie Laporty

5

Nudne te ich pierdolenie, jak chca zrobić jakies show to mogli sie postarać

1

Skończcie z tym Zlatanem kogo to obchodzi

0

Dlaczego nie ma chipsów ogórkowych albo pomidorowych

0

Kogo chcecie wylosować w losowaniu do LM. Ja City, PSG i Monaco

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@gumaz tak siedze na zewnątrz

3

@kundee bo źle obejrzales, mało uważnie

4

@mordini123 jakbym grał w Realu to też bym byl wściekły gdybym wygrał klasyk

0

@clyde na randkę z @supraomnes1

1

@Filipem na pewno woli mieć do wydania z 8 mln zamiast 2 mln

0

@Kozinho. On słucha swojej dupy, która go już przekona

0

@clyde talon to nagroda

1

@takisobiektos wyciągnij Yamala i ten zespół traci 50 % potencjału a zwłaszcza w ataku

1

@kundee Yamal słabszym piłkarzem od Raphinhi, bardzo realistycznie

2

@Aragorn33 Bernal

0

@Zoker Bernal, Martin, Szczęsny.
Fermin to pilkarz który ma wahania formy, to nie jest wybitny zawodnik który trzyma forme 80% sezonu

0

@Zoker przecież Ci podalem alternatywy kto moze tam grac, do tego Gavi. Lepiej nie rejestrować pilkarzy, wstrzymać rozwoj tych mlodych, którzy za rok mogą być wiele warci. Super interes.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?