Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Limaker bo powinien grać, przecież u nas cały skład gra kupe poza Pedrim i Yamalem z przebłyskami. Fajnie widzieć jak narracja sie zmieniła xD
Rashford nie odpali będąc w takim położeniu tak jak i Fati grając po 10 min raz na pół roku
1
A w ogóle to przecież przez Fatiego przegraliśmy LM, bo nie dopuścił do sprowadzenia Rashforda w okienku zimowym. Coś ucichło o tym jakim zbawieniem miał być Anglik..
5
@BORO_12 dopóki drewniany argentyńczyk gra, to Bardi też może
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Jakiś as tutaj pisał, że Garcia transfer na siłę i po co my go kupujemy nie mając kasy. Właśnie wczoraj dał odpowiedź
@Nightraider zdaje się
0
@damian16161212 Yamal dostal bonus z 5mln jak nie wiecej za Zlota piłeczkę i to ma w głowie żeby strzelać
0
@damian16161212 tak jest od polowy zeszlego sezonu i jak nadal nie zrobil to coś sie zmieni?
2
@nowy19pl może premii nie dostaną
0
@directedbyfcb fakt, ale taka narracja skromnego chlopca
1
@Comentateiro będzie gówno z tego, co mecz to co raz gorzej a nie lepiej. Możecie sie z tym nie zgadzać i drzeć na mnie tu jape. Zobaczymy po sezonie.
Dziwne decyzje z jakimiś De Jongami zamiast Casado, Yamal święta krowa która może robić co chce i zero konsekwencji
0
Messi taki spokojny a jego największe ziomki to chamy, Alba, Suarez teraz i Busquets xD
1
Przynajmniej nie ugryzł
1
@Baros1990 w meczach gdzie Barca dominowala przeciwników gral. Potem De Jong byl wprowadzany i co mecz cos odwalał
1
@directedbyfcb początek poza Gamperem to mieliśmy świetny
1
Nawet nie obejrzałem meczu do końca, bo zasnąłem w 65 minucie, ale ta Barca w porównaniu do zeszłego sezonu wygląda jak zgliszcza tamtego projektu. Gdzie ten pressing, gdzie Casado. My wtedy najlepiej wyglądaliśmy jak grał on i inni ze szkółki, z nimi na początek pracowal Flick. Yamalowi odbiło, Barca robi jakieś konferencje przy przejęciu numer 10 i sama to powoduje, gwiazdor jest gwiazdorem
1
@mindbender84 Chelsea dwa razy, mądrzy są
1
@blakkudium defensywa na ławce wylądowała
0
Czy można doznac kontuzji od chodzenia jak sie przejdzie kilkanascie km w ciągu dnia np
0
@slayer oni go nigdzie nie trzymają tylko opracowuja specjalne treningi by uniknąć kontuzji. Co im z tego ze dadzą mu zagrac i wyleci na 3 miesiące?
Beka to będzie jak sie okaze ze to Barcelona zmarnowala go a on tam będzie dobrze gral
0
@LambiPL Fati bez gry od dwóch lat byl wyrizaniajacym sie zawodnikiem w meczu z Mallorca. Dlatego go wzięli
0
Przygotowują go bo mają w planach wykup. Przecież jak go odbudują to za te 11 mln będzie kolejna kompromotacja Barcelony xD nie mogą takiej okazji przepuścić