0

Komentarz usunięty

0

@Limaker bo powinien grać, przecież u nas cały skład gra kupe poza Pedrim i Yamalem z przebłyskami. Fajnie widzieć jak narracja sie zmieniła xD
Rashford nie odpali będąc w takim położeniu tak jak i Fati grając po 10 min raz na pół roku

1

A w ogóle to przecież przez Fatiego przegraliśmy LM, bo nie dopuścił do sprowadzenia Rashforda w okienku zimowym. Coś ucichło o tym jakim zbawieniem miał być Anglik..

5

@BORO_12 dopóki drewniany argentyńczyk gra, to Bardi też może

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Jakiś as tutaj pisał, że Garcia transfer na siłę i po co my go kupujemy nie mając kasy. Właśnie wczoraj dał odpowiedź
@Nightraider zdaje się

0

@damian16161212 Yamal dostal bonus z 5mln jak nie wiecej za Zlota piłeczkę i to ma w głowie żeby strzelać

0

@damian16161212 tak jest od polowy zeszlego sezonu i jak nadal nie zrobil to coś sie zmieni?

2

@nowy19pl może premii nie dostaną

0

@directedbyfcb fakt, ale taka narracja skromnego chlopca

1

@Comentateiro będzie gówno z tego, co mecz to co raz gorzej a nie lepiej. Możecie sie z tym nie zgadzać i drzeć na mnie tu jape. Zobaczymy po sezonie.
Dziwne decyzje z jakimiś De Jongami zamiast Casado, Yamal święta krowa która może robić co chce i zero konsekwencji

0

Messi taki spokojny a jego największe ziomki to chamy, Alba, Suarez teraz i Busquets xD

1

Przynajmniej nie ugryzł

1

@Baros1990 w meczach gdzie Barca dominowala przeciwników gral. Potem De Jong byl wprowadzany i co mecz cos odwalał

1

@directedbyfcb początek poza Gamperem to mieliśmy świetny

1

Nawet nie obejrzałem meczu do końca, bo zasnąłem w 65 minucie, ale ta Barca w porównaniu do zeszłego sezonu wygląda jak zgliszcza tamtego projektu. Gdzie ten pressing, gdzie Casado. My wtedy najlepiej wyglądaliśmy jak grał on i inni ze szkółki, z nimi na początek pracowal Flick. Yamalowi odbiło, Barca robi jakieś konferencje przy przejęciu numer 10 i sama to powoduje, gwiazdor jest gwiazdorem

1

@mindbender84 Chelsea dwa razy, mądrzy są

1

@blakkudium defensywa na ławce wylądowała

0

Czy można doznac kontuzji od chodzenia jak sie przejdzie kilkanascie km w ciągu dnia np

0

@slayer oni go nigdzie nie trzymają tylko opracowuja specjalne treningi by uniknąć kontuzji. Co im z tego ze dadzą mu zagrac i wyleci na 3 miesiące?
Beka to będzie jak sie okaze ze to Barcelona zmarnowala go a on tam będzie dobrze gral

0

@LambiPL Fati bez gry od dwóch lat byl wyrizaniajacym sie zawodnikiem w meczu z Mallorca. Dlatego go wzięli

0

Przygotowują go bo mają w planach wykup. Przecież jak go odbudują to za te 11 mln będzie kolejna kompromotacja Barcelony xD nie mogą takiej okazji przepuścić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?