Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pomimo27 spędzę ten czas na słońcu
3
Lubie Fermina, ale bardzo mnie ciekawi jakby Toni/Guille/Dro sie rozwinęli, a do tego można zarobić
0
@Frimpong 6,5 calowy ekran smartfona a 55 calowy TV to żadna różnica
0
@Frimpong dopiero na tv widać jak ta piłka tam pluska i każdy krok piłkarza to pluskanie wody
@MessiForeverTheBest astygmatyzm
3
Mecz Barcy z Levante oglądałem na telefonie, teraz odtwarzajac skrót na TV dopiero zobaczyłem na jakich oni kałużach grali xD cyrk
0
@D10SLEO nie wróci, bo wtedy nas nie będzie stac go odkupić i zarejestrować
1
@RoberDzik Nico Williams będzie naszą nową 9
0
@MaziFCB ale również dwa nieszczęśliwy sezone zasiewają niepewność. Dziwne tłumaczenie
1
@MaziFCB ale w Barcy nieszczęśliwy?
17
Ymbappe
8
@Popitek12 Sanchez
0
@NeroTFP1 no właśnie czy talent znika czy to jest wrodzone?
9
Ta wypowiedź jakoś bez echa przeszła
0
@LambiPL no jednak jak dzieciak nieukształtowany gra z dorosłymi to ryzyko jest większe
0
@NeroTFP1 może gdyby nie debiut, nie byłoby tej kontuzji i całej reszty
1
Ankara Messi, ankara Messi
0
@Jackazz użyłem do czyszczenia procesora a mi już niepotrzebny, w dodatku ta zakrętka sie przekręca
0
@katalonczyk987 jest dziwna zakrętka i boje sie ze to będzie jakoś parować
0
Jak można sie pozbyć izoproylu, może jest tu jakiś spec. To jest toksyczne i podobno do śmieci nie wolno ani też do kibla. To nie wiem.
Pić też nie, uprzedzam
1
@Kessie pomyliłeś się tak jak ja
1
@Vurt dzięki mordo
7
Chciałem coś napisać na LR i zacząłem to wpisywać w pasek przeglądarki, pozdro
2
@macio_944 takie
https://www.fcbarca.com/124224-ser-real-madryt-przedstawi-plan-na-poprawe-systemu-sedziowskiego,dyskusja-15317725.html#comment-15317725
0
@maciekofcb Twoje wulgarne wyrażenia są powszechnie znane i ...
0
@Encore zrobił tego czego Anczelot nie potrafił
1
Como to zrobilo świetny deal z tym Pazem, kupili za 6 a Real ma prawo odkupu za 10 mln. Czyli za 4 mln Fabregas im ograł go na tyle, że może być u nich bardzo ważnym zawodnikiem o czym przed wypożyczeniem nie bylo mowy. Może niech weźmie od nas Fernadezów na ogranie
0
@BORO_12 nikt Ci nie każe komentować mojego wpisu
0
@Kasy on jest spłacany w ratach
3
@Encore tak samo za popchnięcie przez Huijsena kogoś tam
0
@BORO_12 szczerze w obecnej formie to nawet dobrze. To nie ten sam Olmo z tamtego sezonu