0

@Pomimo27 spędzę ten czas na słońcu

3

Lubie Fermina, ale bardzo mnie ciekawi jakby Toni/Guille/Dro sie rozwinęli, a do tego można zarobić

0

@Frimpong 6,5 calowy ekran smartfona a 55 calowy TV to żadna różnica

0

@Frimpong dopiero na tv widać jak ta piłka tam pluska i każdy krok piłkarza to pluskanie wody
@MessiForeverTheBest astygmatyzm

3

Mecz Barcy z Levante oglądałem na telefonie, teraz odtwarzajac skrót na TV dopiero zobaczyłem na jakich oni kałużach grali xD cyrk

0

@D10SLEO nie wróci, bo wtedy nas nie będzie stac go odkupić i zarejestrować

1

@RoberDzik Nico Williams będzie naszą nową 9

0

@MaziFCB ale również dwa nieszczęśliwy sezone zasiewają niepewność. Dziwne tłumaczenie

1

@MaziFCB ale w Barcy nieszczęśliwy?

17

Ymbappe


8

@Popitek12 Sanchez

0

@NeroTFP1 no właśnie czy talent znika czy to jest wrodzone?

9

Ta wypowiedź jakoś bez echa przeszła


0

@LambiPL no jednak jak dzieciak nieukształtowany gra z dorosłymi to ryzyko jest większe

0

@NeroTFP1 może gdyby nie debiut, nie byłoby tej kontuzji i całej reszty

1

Ankara Messi, ankara Messi

0

@Jackazz użyłem do czyszczenia procesora a mi już niepotrzebny, w dodatku ta zakrętka sie przekręca

0

@katalonczyk987 jest dziwna zakrętka i boje sie ze to będzie jakoś parować

0

Jak można sie pozbyć izoproylu, może jest tu jakiś spec. To jest toksyczne i podobno do śmieci nie wolno ani też do kibla. To nie wiem.
Pić też nie, uprzedzam

1

@Kessie pomyliłeś się tak jak ja

1

@Vurt dzięki mordo

7

Chciałem coś napisać na LR i zacząłem to wpisywać w pasek przeglądarki, pozdro

0

@maciekofcb Twoje wulgarne wyrażenia są powszechnie znane i ...

0

@Encore zrobił tego czego Anczelot nie potrafił

1

Como to zrobilo świetny deal z tym Pazem, kupili za 6 a Real ma prawo odkupu za 10 mln. Czyli za 4 mln Fabregas im ograł go na tyle, że może być u nich bardzo ważnym zawodnikiem o czym przed wypożyczeniem nie bylo mowy. Może niech weźmie od nas Fernadezów na ogranie

0

@BORO_12 nikt Ci nie każe komentować mojego wpisu

0

@Kasy on jest spłacany w ratach

3

@Encore tak samo za popchnięcie przez Huijsena kogoś tam

0

@BORO_12 szczerze w obecnej formie to nawet dobrze. To nie ten sam Olmo z tamtego sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?