0

Odpalilem Bayern Luis Diaz już zle podanie

3

Dro, Guille, Toni 3 świetnych chlopakow praktycznie na jedną pozycje gdzie i tak będzie bardzo mało minut, o ile w ogóle dla młodych

0

@Ryoumen zajebisty teledysk

0

@FcPortoFan1999 a jutro Barce oglądasz

0

@Eklerek Estevao niedokładny, ale robi więcej na tym skrzydle

0

@Eklerek ten Neto to taki jeździec bez głowy a ciągle gra

1

Gdzie strumyk płynie z wolna, rozsiewa zioła maj, stokrotka rosła polna a nad nią szumiał gaj..
Jak się tego uczyłem w podstawówce to nie myślałem, że to ma ukryte znaczenie


0

@FcPortoFan1999 oglądasz dzisiaj premeir league?

0

@Lanosss i tak lepiej niż puścić za darmo. Może sie uda za 10 - 15 mln oddac za rok

0

@Frimpong taaa, ale miałem zonka. Ona mnie nie poznała, ale 10 zl kolejne mając taki bagaż chciała xD to już bezczelne

2

Ja miałem sytuacje, że babka chciala 10 zl na jedzenie, dałem jej. A za chwilę znów ją spotkalem i szla z dwiema pełnymi siatami zakupów i znowu mnie zapytała o 10 zł...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Już myślałem, że nie zamierzają rozkładać nóg

0

@ViscaelBarca2007 według słów trenera, chce go mieć w topowej formie, i dopiero będzie gral. Tu aktualne zdjecie wiec chyba pracują nad umięśnieniem


1

Fati ma być dostępny do gry po przerwie reprezentacyjnej. Hutter stwierdził na konferencji, że Fati zawsze na początku sezonu miał kontuzje i nie ma zamiaru ryzykować, bo sezon jest długi


4

@Criss18Barca najwięcej w grze, bo jest najlepszy

1

@Lionel_Messi10 Iniesta najlepszy pomocnik w galaktyce

1

@Safrani zależy jakie, raz jadłem genialne, a kolejny raz jakieś dziadostwo. Jak dobre to tak

0

@clyde Gibbs, Żabson, Sobel, Tymek, Pezet
Nie lubie tych standardowych raperów z piosenkami o ulicy, chociaż słuchało się, ale te Bonusy itd to nie dla mnie.
Jak już to ze starych pfk, kaliber, fenomen. Peja to przede wszystkim dwie piosenki glucha noc i szacunek

0

Toni lub Guille mogą być lepsi niż Fermin, ale czy dostaną wystarczająca szanse

1

@Ryse zrobiłem błąd w 1, to będzie +2,5

0

@Lanosss ale Dro, Toni i Guile zostaną u Flicka

0

Ciekawe czy De Jong po opuszczeniu kilku treningów dostanie pierwszy sklad jutro. To już by było dziwne

0

@Lanosss kwestia ffp raczej. Zagra żeby nie bylo walkowera

1

No to rejestracja w Barcy B


0

@michalgajdek Szkoda, może po zakończeniu kariery będzie bardziej chętny

0

@MesQueUnClub_87 De Jong byl wpuszczany mimo braku formy, co chwila albo glupio faulowal, albo podawał do przeciwnika. To nie bylo tak, że zostal wpuszczony i grał wybitnie

0

@Who_you_mam oczywiście że nie jest. Rashford asystowal i strzelał w presezonie, pokazał szybkość, zepsuł setke co prawda. Pisanie, że nic nie pokazal to też przesada

1

@Who_you_mam teraz nagle P Victor zaczął strzelać, wiem słaba liga. Ale presezon miał dużo lepszy niz Ferran a w hierarchii go nie wyprzedził.
Rashford też mial dobry presezon

0

@MesQueUnClub_87 tylko nadal gramy bez skrzydla. A po to on przecież był sprowadzony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?