Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Taka sytuacja. Dlaczego Barca nie zrobi gównoburzy jak realmadridtv. Chcemy być nadal dymani? Pamiętacie jak bojkotowali final bo sędzia poplakal na konferencji?
0
@MsBarca jakby któryś z naszych to zrobil to karny
0
@Gaucho tylko co Barcelona może zrobić?
1
Każdy by chciał grac, akurat on na minuty nie powinien narzekać
0
@Blue9 bo zespół powinien bronić kolektywem. Nasi jak stracą piłkę to sie nie cofają a powinni
0
@Gibbon_FCB też prawda, ale on dostawal pochwaly i od wielkich gwiazd futbolu. W dodatku nr 10 i cała ta otoczka z przedłużeniem kontraktu jakbyśmy sprowadzili wielką gwiazdę do klubu. On jest gwiazdą, ale trzeba go trochę ostudzić a Barca sama to pompuje
4
@Encore @Eklerek trochę mi brakuje Yamala z tamtego sezonu, ktory przede wszystkim chcial wygrywać, gral dla drużyny.
Teraz głównie bramke widzi, pojawiają sie pretensje do kolegów i do sędziów a także przeciwników.
Obawiam sie czy bonus pieniężny za złota piłkę to był dobry pomysł, bo tak sie skupia na tym strzelaniu jakby tylko o złotą piłkę chodziło w tym wszystkim
1
Czy Yamalowi już odbiła sodówa? Nie chce mi się pisać, ale chętnie poczytam opinie. I nie chodzi mi o gwiazdy porno a o kwestie boiskowe
0
@mekston Mbappe byl memem pół sezonu, odpal dwolna kompilacje i sobie przypomnij bo mi sie nie chce szukac, ale chlop byl też całkiem inny jeśli chodzi o mowe ciala, niepewny siebie. Teraz wygląda pewnie.
Tak poprawil wykończenie względem tego co bylo w tamtym sezonie
5
Może i Real wygrał dwa mecze ligowe po kontrowersjach, nie zmienia to jednak faktu, że miesiąc temu dostał wciry od PSG, które potem dostało od Chelsea. Przyjdzie LM i weryfikacja
0
@Encore chyba kibicow co wyzywają
2
Mając tyle miejsca to każdy potrafi xD
0
@SelloutCrowd to jest gracz na kontry, my nie potrafimy bronić to może postrzela
0
@mekston a nie mial ujowego początku? Albo w klasyku walil w Szczęsnego czy Penie. Mnóstwo sytuacji marnwoal, albo oddawal takie strzaly byle jakie jak teraz Yamal w obrońców. Oglądaj mecze
0
@AdrianFCB10 w tamtym sezonie często walil w bramkarza, jakos dziwnie uderzal, a teraz wraca to z PSG.
0
Poprawil wykończenie Mapet. Jako że mamy taką a nie inna obrone, klasyk będzie ciekawy
0
Juz myslalem ze karny haha. Vinicius musi wziąć korki u Mbappe jak to robić
0
Xabi jak Xavi, ulubiony wynik 1:0
0
Real w końcu odpuscil brazola, a taki profil pilkarza jak Estavao na PS jest im bardziej potrzebny niz ten Mastautono
1
Najbardziej to wkurza jak stękali na sędziów po naszym meczu z Mallorca i tu nasi kibice sie sami biczowali, ze nam sędzia coś pomogl. A śmietany u siebie nigdy nie widza problemu, ani w tym karnym ostatnio, ani w tym wejściu. A i jeszcze ten karny wczoraj na Balde, jawny przekręt
1
@Castro nie, ale tu gosciu nie mial możliwości reakcji i nie on zaczepil o nogi, tylko tutenchamon jego zaczepil
1
Co z tego ze byl pierwszy przy pilce, kontakt z nogą spowodowal upadek przeciwnika. Ci eksperci też rozgarnięci
1
Sędziowie może tak im gwizdaja bo sie boja stracić robote. Im nie trzeba płacić, bo Perez trzęsie cała Hiszpanią.
A kto by se nie chcial być takim sędzią
0
@Rifek bo sie boi zaszczuty
2
Tchumemi to sie wpierdziela z całym impetem jakby chcial faulować
7
Cala liga ustawiona kibicami realu w tym prezes xDD widza ze im gra nie idzie to takie coś uznają hahhaa
0
Goes na swojej pozycji przynajmniej widoczny jest. Bo na PS nie bardzo
3
Gościu twoim idolem jest Messi a sie kładziesz jak pipa od kontatku xD
0
Ale ten cwaniactwo Realu i szukanie karnych jest już zalosne, Barca tak nie robi
0
Ale jak widać nie tylko Barca ma problem ze strojami. Real ma biale, granatowe i niebieskie, wiec ta kombinacja może być częsta co dzisiaj