1

Taka sytuacja. Dlaczego Barca nie zrobi gównoburzy jak realmadridtv. Chcemy być nadal dymani? Pamiętacie jak bojkotowali final bo sędzia poplakal na konferencji?


0

@MsBarca jakby któryś z naszych to zrobil to karny

0

@Gaucho tylko co Barcelona może zrobić?

1

Każdy by chciał grac, akurat on na minuty nie powinien narzekać

0

@Blue9 bo zespół powinien bronić kolektywem. Nasi jak stracą piłkę to sie nie cofają a powinni

0

@Gibbon_FCB też prawda, ale on dostawal pochwaly i od wielkich gwiazd futbolu. W dodatku nr 10 i cała ta otoczka z przedłużeniem kontraktu jakbyśmy sprowadzili wielką gwiazdę do klubu. On jest gwiazdą, ale trzeba go trochę ostudzić a Barca sama to pompuje

4

@Encore @Eklerek trochę mi brakuje Yamala z tamtego sezonu, ktory przede wszystkim chcial wygrywać, gral dla drużyny.
Teraz głównie bramke widzi, pojawiają sie pretensje do kolegów i do sędziów a także przeciwników.
Obawiam sie czy bonus pieniężny za złota piłkę to był dobry pomysł, bo tak sie skupia na tym strzelaniu jakby tylko o złotą piłkę chodziło w tym wszystkim

1

Czy Yamalowi już odbiła sodówa? Nie chce mi się pisać, ale chętnie poczytam opinie. I nie chodzi mi o gwiazdy porno a o kwestie boiskowe

0

@mekston Mbappe byl memem pół sezonu, odpal dwolna kompilacje i sobie przypomnij bo mi sie nie chce szukac, ale chlop byl też całkiem inny jeśli chodzi o mowe ciala, niepewny siebie. Teraz wygląda pewnie.
Tak poprawil wykończenie względem tego co bylo w tamtym sezonie

5

Może i Real wygrał dwa mecze ligowe po kontrowersjach, nie zmienia to jednak faktu, że miesiąc temu dostał wciry od PSG, które potem dostało od Chelsea. Przyjdzie LM i weryfikacja

0

@Encore chyba kibicow co wyzywają

2

Mając tyle miejsca to każdy potrafi xD

0

@SelloutCrowd to jest gracz na kontry, my nie potrafimy bronić to może postrzela

0

@mekston a nie mial ujowego początku? Albo w klasyku walil w Szczęsnego czy Penie. Mnóstwo sytuacji marnwoal, albo oddawal takie strzaly byle jakie jak teraz Yamal w obrońców. Oglądaj mecze

0

@AdrianFCB10 w tamtym sezonie często walil w bramkarza, jakos dziwnie uderzal, a teraz wraca to z PSG.

0

Poprawil wykończenie Mapet. Jako że mamy taką a nie inna obrone, klasyk będzie ciekawy

0

Juz myslalem ze karny haha. Vinicius musi wziąć korki u Mbappe jak to robić

0

Xabi jak Xavi, ulubiony wynik 1:0

0

Real w końcu odpuscil brazola, a taki profil pilkarza jak Estavao na PS jest im bardziej potrzebny niz ten Mastautono

1

Najbardziej to wkurza jak stękali na sędziów po naszym meczu z Mallorca i tu nasi kibice sie sami biczowali, ze nam sędzia coś pomogl. A śmietany u siebie nigdy nie widza problemu, ani w tym karnym ostatnio, ani w tym wejściu. A i jeszcze ten karny wczoraj na Balde, jawny przekręt

1

@Castro nie, ale tu gosciu nie mial możliwości reakcji i nie on zaczepil o nogi, tylko tutenchamon jego zaczepil

1

Co z tego ze byl pierwszy przy pilce, kontakt z nogą spowodowal upadek przeciwnika. Ci eksperci też rozgarnięci

1

Sędziowie może tak im gwizdaja bo sie boja stracić robote. Im nie trzeba płacić, bo Perez trzęsie cała Hiszpanią.
A kto by se nie chcial być takim sędzią

0

@Rifek bo sie boi zaszczuty

2

Tchumemi to sie wpierdziela z całym impetem jakby chcial faulować

7

Cala liga ustawiona kibicami realu w tym prezes xDD widza ze im gra nie idzie to takie coś uznają hahhaa

0

Goes na swojej pozycji przynajmniej widoczny jest. Bo na PS nie bardzo

3

Gościu twoim idolem jest Messi a sie kładziesz jak pipa od kontatku xD

0

Ale ten cwaniactwo Realu i szukanie karnych jest już zalosne, Barca tak nie robi

0

Ale jak widać nie tylko Barca ma problem ze strojami. Real ma biale, granatowe i niebieskie, wiec ta kombinacja może być częsta co dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?