0

Wolałbym oddać De Jonga niz Casado, ale to sie nie wydarzy. Sprzedaż pomocnika da nam nie tylko hajs, ale też więcej minut dla reszty pomocników w tym dla młodych. Jak każdy pogra mało, to też formy nie zbudują, a rezerwowi też muszą w niej być

0

@Rhaan no niestety jak popieraja Flicka we wszystkim co robi, to niech poprą i w tym. Bo Flick stawia De Jong nad Casado. Ja sie z tym nie zgadzam, ale trudno, trener wybiera

0

@BORO_12 ok, ale irytuje mnie już to zwalanie wszystko na zarząd. Flick nie stawia na Casado od dawna. Nawet mi nie chodzi o LR ale jaka gównoburza na X że Flick ucieknie to i sramto xD jak Flick chce tych rejestracji to niestety ktos musi być sprzedany i wątpię ze to zarząd mu wybiera kto

0

Widzę, że już nawet Flick ma swoją sekte. Ja rozumiem świetny trener, wyprowadzil nas na poziom wyżej, ale już mu nawet nie można zarzucić, że wybór sprzedania Casado to jego wybór, żeby np móc zarejestrować Szczęsnego, Bardghijego, Martina bo zaraz się na Ciebie rzucą z atakiem wścieklizny. Wszystko to Deco i sreko. Przecież był grzany temat Fermina i Flick to stanowczo zablokował. Zarządowi na rękę byloby wypchanie De Jonga przez jego pensje, a nie Casado

1

@Sysia11 Flick woli De Jonga, w końcu trzeba to przyznać a nie zwalać wszystko na zarząd. Fermina sprzedaż potrafil zablokować

0

@Vurt czyli decyzja Flicka i tyle. Woli De Jonga

0

@manero przecież z takim ffp jak w la lidze to kluby pokroju United czy Chelsea też by nie mogly robić tych chorych transferów, i myślisz ze wtedy te kluby bylyby interesujące? Przez samą nazwe lub markę?
Nawet tych transferów wielki hit United vs Arsenal to było kupsko na poziomie sportowym

0

@Conradxc nie wiem jak Superliga miałaby tutaj pomóc la Lidze, bo celem było by grali w niej najwięksi i się wzbogacali.
Barca powinna jeszcze od Tebasa nagrode dostać, że mimo tego tłamszenia wyciąga z La Masii takie gwiazdy jak Yamal i podtrzymuje rywalizację z Realem i zainteresowanie ligą.
Można mówić, że silna Barca to silny Real i na odwrót, to bzdura, ale fakt jest taki że bez wzajemnej rywalizacji tych klubów nie byłoby już czego w tej lidze oglądać

0

@clyde wszystko przez ffp, nie można robić transferów. No ok dwa kluby mogą. Bez gwiazd te zespoły nie przyciągają takiej uwagi, poziom spada, zainteresowanie spada, dochody z praw telewizyjnych spadają. Ale Madryt sie cieszy, bo Barca ma problem z rejestracją Olmo. Bardziej na tym cierpi cała liga niż Barca, która sie ratuje la masią

0

@Conradxc mecz Bilbao z Sevilla byl ciekawy, za to mecz United vs Arsnela wyglądał jak z ektraklapy, totalnie nie ptorafili grać. Jakby la liga miał hajs to by to wyglądało inaczej. W dodatku środowisko madryckie samo sie cieszy, że Liga bieduje i są problemy z rejestracjami a to sie odbije także na was

0

@Frimpong szczerze to kilka meczów jednej i drugiej ligi obejrzałem i te z LL ciekawsze. Jakby LL miała takie środki pieniężne jak PL i normalne restrykcje ffp to by spokojniej wyprzedzila PL pod względem meczów

0

Ten karny wczorajszy słuszny czy nie, trochę śmieszne jest, że karne dostaje się po faulu gdzieś tam w skraju pola karnego. Wniosek taki, że to pole jest za duże, bo w takim miejscu żeby Mbappe z tego gola zrobił to wielu rzeczy potrzeba.

4

@Dieselzor ale to ma plusy, bo sobie myślą ze dominują. Przyjdzie powazniejszy przeciwnik i im taki karny nie pomoże

0

Nie przepadam za Hindusem, ale szkoda go dziś bylo. Chłop ostatnio w sparingu coś tam pokazal, a dalej takie traktowanie. Tylko mi nie podawajcie Ter Stegena bo to nie ten poziom xD

0

Trent wyglądał jak obsrany junior, zwłaszcza jak schodził z boiska. Dziwne u tak doświadczonego gracza

1

I tak potracą punkty, Xavi będzie stawial na Mbappe Vinicius i te mecze będą tak wygladaly, do tego ta pomoc xD
W klasykach ich zlejemy, a myślę że i Atleti im narobi problemów. Karny co kolejke to będzie norma, Mbappe już ma perfekt wyćwiczone jak to sprawnie załatwić

0

Oni już nurkuja z przyzwyczajenia, bo wiedza że sędzia pomoże bo ma taki nakaz. Nie widziałem zeby w Barcy ktoś tak robil w ostatnim czasie

0

Ale słabiutki ten Madryt, z taką pomocą nic dziwnego

1

Konkurs:
W której minucie sędzia zrobi wał dla Realu? Do wygrania talon.
Mój typ - 12

2

@mekston plusy: brak multikont
minusy: bezpodstawne oskarżenia o multikonta

0

@MessiForeverTheBest nie będzie, to nie działa

0

@FcPortoFan1999 jak Real ma wygrać to oby po bramce Mastodonto, śmiesznie będzie

0

@vangoor Hindus lepsza forma niż Vinicius, dla nas to lepiej

0

Real bez niespodzianek


Skład donosicieli

0

@KRISU77 mogliby wrócić do esktraklapy, kiedyś to były wojny legia vs polonia, to był klimat

1

@FcPortoFan1999 do transferu Nico musi mieć ten awatar

1

@FcPortoFan1999 pewnie majtki do wymiany co, takie to było straszne

0

@FcPortoFan1999 tak naprawdę to nie zgłosiłem, ale chciałem Ciebie nastraszyć

2

@FcPortoFan1999 zgłoszone za rasizm

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?