Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bolton Może, ale takie mam wrażenie, że Hansi ma już swoj skład i za wiele z nim nie będzie kombinowal. Co najwyżej rotacje
0
@gumaz Tak w liceum kilka razy.
0
Pojawiają sie plotki ze Sportu, że Flick wystawi ten sam atak na Levante co na Mallorce. Co do Rashforda za mało pracuje bez piłki.
Będziemy mu płacić 14 mln i ciekawe ile w ogóle pogra
3
No i dobrze, niech zostanie królem strzelców
0
@Ryse
1. 1 / -2,5 2:1
2. X / +2,5 2:2
3. 1 / +2,5 3:1
4. 2 / +2,5 4:0
5. 2 / -2,5 2:0
6. 1 / +2,5 2:1
7. X / +2,5 1:2
8. 2 / -2,5 2:0
9. 2 / +2,5 2:1
10. 1 / -2,5 1:0
4
@BORO_12 nie można zarejestrować tego optymizmu
0
@Kubsoleon to zależy od wyników. Jak sezon byłby słaby to pewnie tak
0
La liga to może zapomnieć o jego transferze, chyba że Real xD
0
@FcPortoFan1999 Barca z Porto mogłaby w LM się zmierzyć
0
@Lanosss Ja nie Laporta mistrzu, za dużo piwka
0
@FcPortoFan1999 ostatnio Porto oglądałem, przecież to też dla mężczyzn
0
@FcPortoFan1999 Nie. Chyba że coś pomieszane z thillerem itd.
0
No to Legie wybieram bo to przynajmniej Warszawa
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 Lepszy serial romantyczny niż ektraklasa
0
@FcPortoFan1999 nic z tego nie rozumiem. Arda to zespół?
0
@Hshdhrhdh na Gulera gracie?
1
@Eklerek ja być
ty być
on być
0
@FcPortoFan1999 dziewczyna sama Ci pod drzwi nie przyjdzie
0
@FcPortoFan1999 żadnych poważnych meczów dzisiaj nie ma, co oglądać
0
@Ghostface tam pewnie byłoby więcej zainteresowanych tym tematem, ale jak wolisz
0
Ktoś tu chyba lubi CR
1
@Ghostface po co robić nową dyskusje jak tamta jest w gorących?
2
To może pora na jakiś wywiadzik z Lewym. Nie może być tak, że on na jakimś profilu BI na X wypisuje, a na oficjalnym serwisie Barcy nigdy nic. Wstyd
@Redakcja
@Aveiro
@michalgajdek
4
@Hosh niech lepiej coś na fcbarca.com napisze a nie tam
0
@lithotripter to nie takie podanie, te górne czasem probuje. Chodzi o podanie po ziemii między liniami
9
Pamięta ktoś takie podanie De Jonga w barwach Barcy?
0
@Lanosss jakby ją zarząd docenił tak jak na to zasługuje, to byśmy mieli znowu problem z ffp
1
@Lanosss zabrakło ciekawostki, że nie zagramy w nich z Levante
3
10 ciekawostek o nowych strojach! Wszyscy na to czekali
0
@Ryse podobno na odchudzanie dobre są otręby pszenne, jesz to zeby zapełnić żołądek