1

@RoberDzik ja tam wolę żeby nie wygrywali pucharów

0

@4drian0 to pewnie ta sama osoba

1

@Comentateiro w takim wymiarze czasu miał więcej okazji by mieć odbiory, czy te kluczowe podania właśnie. A jedyna statystyka w jakiej błyszczy to ilość podań (do najbliższego). 1 odbiór i 5 strat na ŚPD

0

Tu na Catcie widać, że to nie do końca pomarańcz a taki kolor jak kiedyś mieliśmy


1

@ViscaBarca123 a De Jong miał takie? Gavi podal Yamalowi w ten sposob gdzie jest najgroźniejszy, zejście na lewą noge. Pierwszy raz sie spotykam żeby jakość asysty przekladala sie na ocene.
W dodatku De Jong ma więcej strat i mniej kluczowych podań.

1

@difranco co to za asysta? Teraz będziemy rozliczać, która asysta sie bardziej liczy? To nie ma znaczenia
@Comentateiro liczby zawsze dają plus do oceny. Mi sie gra Gaviego bardziej podobała tak czy inaczej

5

Dobrze wygląda na nim


0

Gavi 5.5 pomimo asysty w 20 minut gry xD
Taka sama ocena co u De Jonga bez asysty w dłuższym wymiarze czasu. Logic

0

Już na notatniku jest artykul, że Osasuna nie zaskarży Realu o Mastantuono. Pionki madryckie

0

@mekston ile goli Mbappe?

11

To mnie zawsze śmieszy, jak klub który niejednokrotnie korzystał na pomocy sędziów jeszcze na nich narzeka xD

0

@Filipem wg mnie Balde sie nie rozwija, tyle lat w 1 ekipie i dalej ma problem z dobrym podaniem w pole karne czy to górne czy po ziemii. To co Martin zrobil ta podkręcona piłka ostatnio to klasa

0

@Filipem jak Balde tak będzie dalej podawal, to go Martin wygryzie.

0

@Filipem właśnie obstawiam, że zmienili. Bo to skandal mieć stroje a grać w starych

2

Stroje w sklepie są całe pomarańczowe


0

Ciekawe sa te reklamy, bez zawodników, tylko jakieś manekiny. Może faktycznie na ostatnią chwile zmienili spodenki, a to co mieli wcześniej przygotowane wywalili


1

@VAMOS1899LaMasia jakby mogli to by zarejestrowali. Nikogo nie sprzedają na życzenie Flicka

0

@Gaucho z czym drażnią?

2

@Luciano99 co Dżon Kennedy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Filipem powinien siedzieć na trybunach do przedłużenia kontraktu, bo u nas ma kto grać. Wielki błąd co sie dzieje teraz że on ma 1 skład

2

@Mokaczino powinni grać, nawet w slabszej formie. My ogrywamy goscia który może odejść za darmo.
Barcelona jest tak frajerska, jakby usiadl na trybuach to by przedluzyl bo zaraz mundial

4

Wielu chętnych będzie


0

@Luciano99 patrząc na ich pomoc to jednak spore wzmocnienie, my mamy lepszych na tę pozycje, ale oni nie

0

@Lanosss kasa, misiu, kasa. Taki Trent z 20 baniek bonusu dostał

0

@VAMOS1899LaMasia tak ufasz Holendrowi?

1

Ciekawe czy Perez ruszy po De Jonga za darmo. Dla nich to sytuacja win - win, Holender dostaje spory bonus, gra w dobrym klubie i do tego zostaje w Hiszpanii. Real zyskuje rozgrywającego, którego tak potrzebuje za darmo, osłabia rywala. Nie zdziwi mnie ten scanariusz ani trochę

0

@Kinginiesta no to przynajmniej zarobisz, Bernal i Casado to mają klauzule z 500 mln, a ten za darmo ograny pójdzie, albo daj mu 30 mln pensji

0

@Eto'o9 R10 pewnie nie, ale podobno każdy kolejny przeciwnik to może zrobić

2

@Who_you_mam oni tegoo nie rozumieją, że tu chodzi o przekręt po prostu. Mają nawet podany paragraf w tym artykule, który nijak ma sie do naszych młodych
@Rivaldo55 tak obiektywni, że już podsyłają tysiąc pomysłów jak to obejść xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?