Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RoberDzik ja tam wolę żeby nie wygrywali pucharów
0
@4drian0 to pewnie ta sama osoba
1
@Comentateiro w takim wymiarze czasu miał więcej okazji by mieć odbiory, czy te kluczowe podania właśnie. A jedyna statystyka w jakiej błyszczy to ilość podań (do najbliższego). 1 odbiór i 5 strat na ŚPD
0
Tu na Catcie widać, że to nie do końca pomarańcz a taki kolor jak kiedyś mieliśmy
1
@ViscaBarca123 a De Jong miał takie? Gavi podal Yamalowi w ten sposob gdzie jest najgroźniejszy, zejście na lewą noge. Pierwszy raz sie spotykam żeby jakość asysty przekladala sie na ocene.
W dodatku De Jong ma więcej strat i mniej kluczowych podań.
1
@difranco co to za asysta? Teraz będziemy rozliczać, która asysta sie bardziej liczy? To nie ma znaczenia
@Comentateiro liczby zawsze dają plus do oceny. Mi sie gra Gaviego bardziej podobała tak czy inaczej
5
Dobrze wygląda na nim
0
Gavi 5.5 pomimo asysty w 20 minut gry xD
Taka sama ocena co u De Jonga bez asysty w dłuższym wymiarze czasu. Logic
0
Już na notatniku jest artykul, że Osasuna nie zaskarży Realu o Mastantuono. Pionki madryckie
0
@mekston ile goli Mbappe?
11
To mnie zawsze śmieszy, jak klub który niejednokrotnie korzystał na pomocy sędziów jeszcze na nich narzeka xD
0
@Filipem wg mnie Balde sie nie rozwija, tyle lat w 1 ekipie i dalej ma problem z dobrym podaniem w pole karne czy to górne czy po ziemii. To co Martin zrobil ta podkręcona piłka ostatnio to klasa
0
@Filipem jak Balde tak będzie dalej podawal, to go Martin wygryzie.
0
@Filipem właśnie obstawiam, że zmienili. Bo to skandal mieć stroje a grać w starych
2
Stroje w sklepie są całe pomarańczowe
0
Ciekawe sa te reklamy, bez zawodników, tylko jakieś manekiny. Może faktycznie na ostatnią chwile zmienili spodenki, a to co mieli wcześniej przygotowane wywalili
1
@VAMOS1899LaMasia jakby mogli to by zarejestrowali. Nikogo nie sprzedają na życzenie Flicka
0
@Gaucho z czym drażnią?
2
@Luciano99 co Dżon Kennedy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Filipem powinien siedzieć na trybunach do przedłużenia kontraktu, bo u nas ma kto grać. Wielki błąd co sie dzieje teraz że on ma 1 skład
2
@Mokaczino powinni grać, nawet w slabszej formie. My ogrywamy goscia który może odejść za darmo.
Barcelona jest tak frajerska, jakby usiadl na trybuach to by przedluzyl bo zaraz mundial
4
Wielu chętnych będzie
0
@Luciano99 patrząc na ich pomoc to jednak spore wzmocnienie, my mamy lepszych na tę pozycje, ale oni nie
0
@Lanosss kasa, misiu, kasa. Taki Trent z 20 baniek bonusu dostał
0
@VAMOS1899LaMasia tak ufasz Holendrowi?
1
Ciekawe czy Perez ruszy po De Jonga za darmo. Dla nich to sytuacja win - win, Holender dostaje spory bonus, gra w dobrym klubie i do tego zostaje w Hiszpanii. Real zyskuje rozgrywającego, którego tak potrzebuje za darmo, osłabia rywala. Nie zdziwi mnie ten scanariusz ani trochę
0
@Kinginiesta no to przynajmniej zarobisz, Bernal i Casado to mają klauzule z 500 mln, a ten za darmo ograny pójdzie, albo daj mu 30 mln pensji
0
@Eto'o9 R10 pewnie nie, ale podobno każdy kolejny przeciwnik to może zrobić
2
@Who_you_mam oni tegoo nie rozumieją, że tu chodzi o przekręt po prostu. Mają nawet podany paragraf w tym artykule, który nijak ma sie do naszych młodych
@Rivaldo55 tak obiektywni, że już podsyłają tysiąc pomysłów jak to obejść xD