9

Nikt mi nie wmówi, że De Jongowe kóleczka są bardziej pożyteczne niż te zagrania.


0

@TaughtMule jak to przecież to decyzja zarządu

0

@Hshdhrhdh rozbawiłeś mnie z obowiązkowym przedszkolem

0

@Starrk ale wielu rzeczy nie rozumiesz, jakieś pojedyncze wspomnienie mam i to nie jest jakieś fajne uczucie nic nie rozumieć

0

@JanZagloba ja w przedszkolu sikałem w łóżko na drzemce
@July_6_BcN dlaczego dwa? Wtedy jesteś nieświadoma prawie

2

Dzieciństwo > dorosłość. Change my mind

0

@FcPortoFan1999 z Levante
@mrboom zleci ta Sobota w oczekiwaniu, ale fakt

3

2 dni do meczu Barcelonki

4

@Lanosss pakiet dla elit, również posiadam ów pakiet

1

@Bocheno1 ale wiek to tylko liczba i tak :D
Ostatnio miałem rozkminę jako dziecko jak postrzegałem świat i szczerze, to nie jest duża różnica do obecnego stanu. Może jestem niedojrzały

8

@Bocheno1 młode wszystko to na twitterach, a nie na jakichś stronach old schoolowych

1

@Bocheno1 1992 ale końcówka roku, więc sie odmładzam o ten rok

1

@DonCarletto Guler może do szybkich nie należy , ale miał jakis drybling, świetny strzal, a teraz w pomocy on nie ma atutów.
Jak podaje piłkę to zamiast zmienić pozycje on stoi, tak nie gra dobry pomocnik
https://x.com/Silkyfranco/status/1957969712844767336

0

@Laminedependencia szukali Neymara a objawil sie w la masii, teraz chyba nowy Messi poszukiwany. Turecki Messi, a teraz argentynski Messi

1

@Laminedependencia no oni bez namysłu ściągają tych mlodych. Guler dużo lepszy był na PS, a robią z niego jakiegoś pomocnika, który gra na stojąco

0

@FcPortoFan1999 nie wierze, że z De Jongiem w środku my będziemy grać jakoś dobrze w obronie. Wtedy Flick nie będzie miał wyjścia jak coś zmienić

0

Jedyna nadzieje w Casado, że jednak bycie cule wygra i zostanie. Tylko pytanie co z rejestracjami dalszymi, bo już nie ma skąd wyczarować kasy widocznie

2

@Kinginiesta ja twierdze ze z Interem Casado dalby o wiele wiecej niz De Jong, co on w tym meczu zrobil w sumie? Casado by przynajmniej przerwał jakieś ich akcje

2

@alone49 Casado ma jaja i do walki o piłkę i do zagrania trudnego podania z czego zrobił kilka asyst. De Jong nie ma tego atutu jaj

3

@Kinginiesta zobaczymy w trakcie sezonu, najlepsze mecze od dawna to byly te z Casado. Ile on kontr przerwal i zaliczyl odbiorów tego na pewno De Jong nie robi

4

@takisobiektos Casado w rytmie meczowym byl lepszy niż De Jong ostatnie 5 sezonów. Obecnie nie ma formy bo nie gra

0

@Lisek pewnie by nie było tematu, gdyby nie problem z rejestracją pilkarzy. Nie ma już skąd wyczarować

5

Casado zarobki wg Capology 520 000 euro. I gość chce zostać i walczyć o gre. Szkoda, że De Jong który zawsze liczył kase, często nie wykazywal zaangażowania w grze, długo wracal do formy jest nad nim w hierarchii

1

@AlphaNumeric de la Fuente, za to jak Hiszpania grała na Euro

0

@nabial najepiej z dupy wziąć te środki

2

@Bocheno1 właśnie widać, 90 % woli Casado

0

@MesQueUnClub_87 ławka rezerwowa nie będzie silna jak wszyscy będą bez formy, a w formie nie będą mało grając

1

Casado w Realu stałby sie z miejsca zawodnikiem pierwszego skladu, bo on ma też dobre rozegranie

0

@Encore nawet widziałem komentarze na notatniku, że by go chcieli. Niestety u nas nie będzie mial minut, a to dobry grajek, za dobry na ławkę

0

@BORO_12 oby tylko Bernal zbudowal forme, wygryzl blondasa i był starterem to o Casado nie będziemy pamiętać. Bardzo go lubie, ale takie fakty. De Jonga chce Flick i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?