0

@Danny Gaucho nie sztuką jest podac Raphinhi czy Yamalowi z ktorymi nie konkuruje, sztuką jest podac do konkurenta i tu wychodzi egoizm

0

@Danny Gaucho no i co z tego, w meczu z koreańcami w olal kombinować zamiast zagrać Rashfordwoi na pustą, żeby tylko ten go ze składu nie wygryzł. Nie pierwszy raz zresztą tak zrobił

2

@KacperVEB Rashford. Ferran to egoista a Rash zawsze fajnie poda

1

@LeszekFCB ja rozumiem 1 pies, ale 3 psy i jeszcze ze wszystkimi na raz na spacer to jest chore dla mnie

0

Komentarz usunięty

0

@MessiForeverTheBest wściekle szczękające kudłate gówno, miałem farta ze tylko obślinił i zwyzywalem babe

3

Ale psiarze w Polsce to jest stan umysłu. Idzie sobie człowiek chodnikiem i prawie zostaje ugryziony xD bo psiara z 3 psami nie potrafi ich utrzymać

1

@partymaker tylko tam jeszcze dochodziła kwota transferu, rozłożona na lata kontraktu

2

@Laminedependencia też go lubie, ale troche za dużo strzela ostatnio, zamiast podać

0

@FcPortoFan1999 nigdy w życiu

2

@Laminedependencia z Olmo na dodatek oni by byli mocniejsi, bo on potrafi zagrać ciasteczko np do takiego Mbappe

0

Białe getry


4

@MichuZ44 lubie jak sie dzieciaki wkurzają, że oszuści ich miażdżą

4

Rashford i Garcia zarejestrowani a na notatniku zero informacji. Za to o braku rejestracji w każdym artykule informowali

6

@Laminedependencia Nie. Guler nigdy nic nie pokazal z poważnym przeciwnikiem. I niewiadomo gdzie on w ogóle gra

1

@AxelF nowe stroje to symbol nowego sezonu, a nie stary szajs

0

@kuz przedłużenie Kunde i kasa z Trincao pokazuje że jednak na ostatnią

4

Obrzydziło to mecz, ale trudno

0

@Commando nie, na odwrót. Ferran to rezerwowy. A Rashforda trzeba sprawdzić czy go kupić

1

Toni mam nadzieję coś dostanie z ławki, Guille też by mógł. Wiadomo zależy od meczu

0

@MonteChristo ja już prędzej widze Raphinhe na 9. On tak nie lubi podawac, woli strzelać

2

@jotyn Rashford zasłużył na podstawę

1

To Rashford w podstawie zamiast Ferrana

1

Te stroje popsuly mecz, będę sie czul jakbym oglądał jakąś powtórkę

0

@TR3YWAY to już nie chodzi o ilość punktów ale o show i rozrywke. Girona dobry przyklad, fajna ekipa byli, wyprzedala się i znowu jakieś Rayo ich klepie

1

Jedyne wnioski po obejrzeniu meczów otwarcia LL i PL = przepaść.
Gratulacje Tebas skoro chcesz grać ogórkami. 3 kluby, a reszta niestety będzie co raz słabsza

0

Ekitike w fplu cyk pyk. I ja sie pdobno nie znam na piłce

1

@Lionel_Messi10 bo Penia tymczasowo ma nr Matsa i dzięki temu zarejestruja Garcie

0

@FcPortoFan1999 to będzie golleada, czerwone kartki, karne, vary, akcja za akcją

1

@Kapitan hawk ja bym tak za nich pobiegał na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?