Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Walpiano w sumie ja lubię obie
@FcPortoFan1999 mnie dziwi ektraklasa, ale tak już jest, o gustach sie nie dyskutuje
0
@FcPortoFan1999 jestem podniecony tym meczem, poważnie
2
Zaraz Girona - Rayo ale będzię oglądane kurłaa
4
@Vurt za mało. On pójdzie do PL za 60 baniek
1
Levante zdążyło skompletować drużynę, a Garcia nadal nie fisiado
0
A z Raphinhi był? Też grał słabo
3
@Lanosss now srau, wczoraj miało być
0
@Ryse dajesz punkty za dokładny wynik a nie ma tego w typach
1
@Ryse
1. 1 / +2.5
2. 1 / +2.5
3. 2 / +2.5
4. X / -2.5
5. X / +2.5
6. 1 / -2.5
7. 2 / +2.5
8. 2 / +2.5
9 . 2 / -2.5
10. 1 / +2.5
1.Barca
2. Atleti
3. Real
Yamal
Elche
Getafe
Levante
0
@Encore mnie Haaland
1
@ProvocadoAvocado standardowo jaki nick miałeś wcześniej
1
Nawet Bardaghijego nie wezmą do tej Barcy B żeby jutro mógł zagrać
0
@RoberDzik kto wpadł na pomysł konkursu bez wygranej? Kiedyś było lepiej
1
De Jong powinien ssać ławkę za to że nie pomógł z rejestracjami i do tej pory nie przedłużył kontraktu. Casado na plac!
0
@karolszymek o co w tym chodzi. Fpl jest bardziej przejrzyste
1
"Klub przystąpi jutro do natychmiastowej formalizacji rejestracji zawodnika Joana Garcíi"
Nawet w oficjalnym komunikacie sklamali
2
Ale transfery, free free free, loan, free, free. Mocna la liga
https://www.laliga.com/en-GB/transfers/laliga-easports
0
@tadzik447 no właśnie takie zachowanie jakbyś nie byl z tym oswojony, a za dzieciaka od rana do nocy się siedziało na słońcu
1
@tadzik447 jak byłeś dzieckiem to co robiles Latem, z ciekawości?
2
@severius te pory roku w Polsce sie przesunęły. Pewnie wrzesień jeszcze będzie ciepły albo nawet gorący
1
@Eklerek no słaby w presezonie Salah
1
@Eklerek mnie ciekawi Chelsea, Liverpool, City, Arsenal trochę mniej ale też bede śledził
0
@Encore myślałem nad nim albo Salahem, ale chyba Haaland
0
@FiscaelBarca których masz na myśli?
0
@Azi może La Liga ma obsuwe, bo lecą powoli te rejestracje
0
@FcPortoFan1999 znowu ta Ekstraklapa
0
Oglądacie Rayo - Girona?
1
@bezalkoholowy ode mnie trochę dalej, ale też okolice Narodowego
1
@PatrychoO dzisiaj
1
@bezalkoholowy nad Wisłę rowerkiem zawsze Top