0

@Tabaluga37 ja właśnie nie lubię, ale też nienawidze gdy ktoś mnie okłamie

1

@LambiPL już zrobiłem

0

@LambiPL bardzo dziękuję za tę dawke bezcennej wiedzy.
Ide siku

0

@LambiPL czy zdaża Ci się sikać i w jakich porach?

0

@Vurt raczej prędko sie to nie zmieni, bo widać że jest masywny i to mu odbiera szybkość

1

Zdarza wam się kłamać? I w jakich sprawach np

1

@Ryoumen on już w Realu nie wróci, bo wie że nie wygra ZP przy Mbappe i chce zarabiać tyle co on

0

@Hshdhrhdh czekam aż Fati zacznie grać w Lig ę i jednak okaże sie lepszy niż Viniciusz. Ale plottwist xD

0

Wczorajszy występ Vinicjusza


3

@macio_944 byłbyś ciepłolubny to byś tak nie odwalił

1

@Bulbazaur17 a taki betonowy osiedlowy
@clyde ciepło = idealna pogoda

2

Ale cudowna pogoda 31 stopni w wawce
https://zapodaj.net/plik-10uK9YP5jg

0

@mientusek1407 Yamal dostał podwyżkę na poziomi kontraktu Fatiego, Raphinha też dostał podwyżkę

0

@lithotripter to co, nie pierwsze i nie ostatnie

0

@FcPortoFan1999 można sie sugerować jego plotami transferowymi, ale nie w takich tematach

0

@JohnKennedy jak sie bezmyślnie kopiuje od BI takie tematy źle przetlumaczone, to tak jest

4

Co to znaczy, zarząd ryzykuje że nie dostanie tych pieniędzy z powrotem?

5

Levante to też klub optymizm, 3 graczy mają i meczyk reklamują


2

@MichuZ44 przetłumaczone przez 15 translatorów, że ciężko zrozumieć o co chodzi

1

@pride1899 tych klubów to nie interesuje. Taka bieda że chcą zarobić. A z Barceloną wiedzą że i tak przegrają

1

@Azi kojarze, że już miał takie momenty, totalnie nie ogarniał co sie dzieje, a potem wracał do formy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kounde


0

@pride1899 Villareal sie zgadza, nikt ich nie zmusza. W tej bieda lidze większość klubów sie zgodzi, żeby tylko dorobić

1

@Safrani pewnie Ukr pisał i nie ma czym się podniecać

0

@rk bo Polski nie stać, USA im za to płaci

0

@VeB 1899 Toni wtedy zagra albo Dro

0

@Arczi87 no dlatego to powinien być mecz domowy Barcy, ale poza tym to gada głupoty, jakby tylko w Hiszpanii byli kibice poszczególnych klubów. Ta liga w ogóle sie liczy dzięki Barcy, Realowi może Atleti a duża a nawet większa część fanów jest spoza Hiszpanii, i ci fani generują dochody dla klubów i ligi również

0

Tak bo kibice są tylko w Hiszpanii, a ci w USA czy gdzieś indziej gorsi. Prawda taka, że każdy kibic daje kase klubom nie tylko ten miejscowy i gdyby taka Barca czy Real nie była globalną marką to by nie miała tyle kasy itd.
Athletic to pewnie faktycznie poza swoim regionem fanów nie ma

3

@Gaucho pewnie zarejestrujemy Garcie a Rash sobie poczeka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?