Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tabaluga37 ja właśnie nie lubię, ale też nienawidze gdy ktoś mnie okłamie
1
@LambiPL już zrobiłem
0
@LambiPL bardzo dziękuję za tę dawke bezcennej wiedzy.
Ide siku
0
@LambiPL czy zdaża Ci się sikać i w jakich porach?
0
@Vurt raczej prędko sie to nie zmieni, bo widać że jest masywny i to mu odbiera szybkość
1
Zdarza wam się kłamać? I w jakich sprawach np
1
@Ryoumen on już w Realu nie wróci, bo wie że nie wygra ZP przy Mbappe i chce zarabiać tyle co on
0
@Hshdhrhdh czekam aż Fati zacznie grać w Lig ę i jednak okaże sie lepszy niż Viniciusz. Ale plottwist xD
0
Wczorajszy występ Vinicjusza
3
@macio_944 byłbyś ciepłolubny to byś tak nie odwalił
1
@Bulbazaur17 a taki betonowy osiedlowy
@clyde ciepło = idealna pogoda
2
Ale cudowna pogoda 31 stopni w wawce
https://zapodaj.net/plik-10uK9YP5jg
0
@mientusek1407 Yamal dostał podwyżkę na poziomi kontraktu Fatiego, Raphinha też dostał podwyżkę
0
@lithotripter to co, nie pierwsze i nie ostatnie
0
@FcPortoFan1999 można sie sugerować jego plotami transferowymi, ale nie w takich tematach
0
@JohnKennedy jak sie bezmyślnie kopiuje od BI takie tematy źle przetlumaczone, to tak jest
4
Co to znaczy, zarząd ryzykuje że nie dostanie tych pieniędzy z powrotem?
5
Levante to też klub optymizm, 3 graczy mają i meczyk reklamują
2
@MichuZ44 przetłumaczone przez 15 translatorów, że ciężko zrozumieć o co chodzi
1
@pride1899 tych klubów to nie interesuje. Taka bieda że chcą zarobić. A z Barceloną wiedzą że i tak przegrają
1
@Azi kojarze, że już miał takie momenty, totalnie nie ogarniał co sie dzieje, a potem wracał do formy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kounde
0
@pride1899 Villareal sie zgadza, nikt ich nie zmusza. W tej bieda lidze większość klubów sie zgodzi, żeby tylko dorobić
1
@Safrani pewnie Ukr pisał i nie ma czym się podniecać
0
@rk bo Polski nie stać, USA im za to płaci
0
@VeB 1899 Toni wtedy zagra albo Dro
0
@Arczi87 no dlatego to powinien być mecz domowy Barcy, ale poza tym to gada głupoty, jakby tylko w Hiszpanii byli kibice poszczególnych klubów. Ta liga w ogóle sie liczy dzięki Barcy, Realowi może Atleti a duża a nawet większa część fanów jest spoza Hiszpanii, i ci fani generują dochody dla klubów i ligi również
0
Tak bo kibice są tylko w Hiszpanii, a ci w USA czy gdzieś indziej gorsi. Prawda taka, że każdy kibic daje kase klubom nie tylko ten miejscowy i gdyby taka Barca czy Real nie była globalną marką to by nie miała tyle kasy itd.
Athletic to pewnie faktycznie poza swoim regionem fanów nie ma
3
@Gaucho pewnie zarejestrujemy Garcie a Rash sobie poczeka