Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Taki gorąc, że nawet ławeczka w parku parzy w dupe
https://zapodaj.net/plik-kIyzT02ghj
A Ty @Kessie sprzątaj po sobie
https://zapodaj.net/plik-UL6FzRAXEe
2
@D10SLEO nie wiem, nie biorę udziału w konkursie bez nagród. Bojkot
0
@clyde ja sie zastanawiam czy mój były kierownik nie ma, fan Barcy
1
@Jakchcesz Twój kumpel musi mieć wyjątkowego tego siura
1
@baster82 jak wypożyczą to wartość może wzrosnąć
0
Myślicie, że na LR może być wasz znajomy a wy nawet o tym nie wiecie?
4
@Vurt lepsze to niż oddać za darmo, co chcieli zrobić najpierw
2
@Persempretito ehe, nie wiem dla mnie słaba zabawa dla nabicia komentarzy, ale jak kto lubi.
Wygrywasz i masz za to nic, jupiii
3
Kiedyś była liga typerów na stronie, co się z nią stało? Ba a nawet nagrody były
https://www.fcbarca.com/84733-startuje-nowa-liga-typerow-fcbarcacom.html
0
@Lanosss milion dolarów a co nie wolno?
0
Jak jamusz zapytam. Znacie jakieś ligi do tego fpl z nagrodami? Żeby były większe emocje
0
@Frimpong a Ekitike? Dobry czy nie
1
@fenix1983 kocham takie frajerskie podejście, przecież on miał kanały na których byly te mecze, a teraz musi za to samo dodatkowo płacić, bo sobie te mecze przenieśli. Niektórzy to uwielbiają być dojemi jak frajerzy. Biedne kluby muszą mieć kase aby porobić transfery po 150 mln ojoj. Bo wcale canal plus na frajerach dodatkowo pare groszy nie zarobi
1
@Frimpong jak ktoś miał jakiś pakiet z tymi meczami i nagle oni sobie je przenoszą do innych kanałów, dodatkowo płatnych to to nie jest ok.
Ty masz swoj pakiet, a oni otworza jutro canal + superduper i każą dopłacić 50 zł i będzie przecież fajnie
1
@Kapitan hawk la liga poprzekladala jakieś mecze ma późniejszą godzine ze względu na tempersture, ale Barcelonie po co
1
@LeszekFCB bardziej chciwi niż Polsat, puszczali reklame w trakcie hymnu LM
0
@ZwyklyKibicBarcy04 jeszcze wlatują rejestracje nadal bo obserwuje strone
3
Dzisiaj Warszawa tak
0
@esem91 ale realizm
3
@Bocheno1 Whisky do Coli można se dolać elegancko na pokład
0
@mateusz33 iść się upić
0
Godzina 17:37 Joan Garcia wciąż niezarejestrowany
2
@Comentateiro kiedyś oglądałem, że słońce kiedyś ma przestać działać, wyczerpać się i ma swoją żywotność. Ciekawe w sumie
0
@patrykzmc2000 plan antyBarca odbija sie na innych klubach xD
0
Mastautono poprosił Pereza o nr 30, nic nie mówię ale jego idol..
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRcrP0pxdLnici0nD3EXRq1uk3KrLn3TjWOvA&s
22
Jakby Argentyńczyk wyznaczył CR to by była hańba. Przynajmniej chłopak sie nie boi fanatyków Realu
0
@FcPortoFan1999 ten wiatrak może nie pomóc
0
@Pomimo27 dlaczego w Częstochowie, ja z Wawy
0
@FcPortoFan1999 przy wysiłku fizycznym to jest ok, ale w normalnych warunkach średnio.
1
@NeroTFP1 no grubo jak nie ma dostępu do mlrza i ten beton paruje, ale ja to lubię takie ekstremalne warunki.
Mi pasuja ja cieplolubny ale aż sie zdziwilem że mi gorąco