1

@Lionel_Messi10 no tylko mamy chore prawo i nic mu nie mogą zrobić bez jego zmiany

1

@Lionel_Messi10 może nie, ale oglądałem dokument jak 13 latek dostał dożywocie w odosobnieniu za zabójstwo dwóch starszych pań. Mimo że sie zresocjalizował to sąd nie ugięty

0

Dzisiaj środa, mamy 3 dni na rejestracje piłkarzy. Ciekawe czy coś ruszy

1

@Lionel_Messi10 w USA on by już nie wyszedł z paki

1

@Lionel_Messi10 bo w Polsce tak jest, nie masz 17 lat to za nic nie odpowiadasz. To samo bylo z 16 letnim Ukraińcem który nożem zaatakowal jakiegoś ochroniarza

4

@barteq chce, od dwóch lat to rlbi. Wyląduje za darmo u białych a my będziemy frajerami. Ewentualnie znowu dostanie chorą pensje od zarządu

1

A u nas De Jondżek któremu sie kończy kontrakt w 1 składzie biega

0

Chyba nie tego brazola Real chce sprzedać

0

To zrobil fajnie, ale ta gra Mbappe Vinicius sie nie klei i nie sklei raczej

1

@MonteChristo tylko ma problemy z trzymaniem linii spalonego, ale może sie wyrobi

1

@MonteChristo Guler i Huijsen dobrze

0

Jak patrze na tego Viniego czy Mbappe to jeszcze bardziej doceniam Yamala, mamy diament niesamowity

0

@FcPortoFan1999 znaczy to jego ktoś przewrocil, ale w 1 chwili wyglądało jakby sędzia pilkarza przewrócił xD

0

0

Mbappe dal koszulke temu kibicowi?

0

Tchumeni w sparingu dwa brutalne faule na co najmniej żółtko

0

@VegetaPolska słabo Vinicius i Mbappe na tle takiego przeciwnika

0

@joloskyy na DAZN

0

Vinicius to sie zrobil drewnem, Mbappe też częste problemy z przyjęciem pilki. Jednak Raphinha nie taki zły jak patrze na ich grę

0

@ViscaelBarca2007 to że nie jest dla mnie najlepszy na świecie, nie znaczy że nie powinien być w tym top 5, więc nie powielaj bzdur.
Dla mnie tak
1 i 2 Yamal i Dembele, wole Yamala bo to lepszy piłkarz ale Dembele powiedzmy zasłużył za trofea.
3 Dałbym tu Mendesa
4 trofeowo Vitnha, ale piłkarsko Pedri
5. Rapha

4

@macio_944 bo każdy głosuje na swoich, jakiś kibic madrycki nie da punktów Yamalowi kosztem Mbappe i na odwrót. Ten konkurs nigdy nie będzie obiektywny

1

@Laminedependencia nie wiem, to mieszanka szkla i folii, ja osobiście mam szkło hybrydowe

1

@Laminedependencia to jakaś mieszanka dwóch materiałów i jest wtrzymalsza. Ja takiego używam od lat i jest git

1

@Laminedependencia szkło hybrydowe, nie hartowane. W
dowolnym salonie z akcesoriami telefonicznymi ci to zamontują

0

@acenooo tak, ale ma być u nas na DAZN za darmo
@DonCarletto bo chciałem obejrzeć mecz i taki głupi komentarz mi sie rzucił w oczy

2

Real fajny klub, sparing w ich telewizji tylko dla Hiszpanów, a dzisiaj na notatniku jakaś mądrala pisała, że Real dba o fanów, a zła Barca wyciąga kase za sparingi xD

0

@Azi na pewno 6 a nie 3?

0

O w drugiej kolejce gramy z Levante to jest szansa na walkower dla nas i łatwe punkty

0

@Goralkov nie będą w stanie zarejestrować.
Levante to szkółką wyjdzie, ale też jest jakiś limit ilu na raz może grać

1

@PatrychoO niech będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?