0

Kessie out z tego klubu i tupe zwykly kloc

0

Zajebisty sklad Xavi wystawil

0

@Ksavix chyba na lawe a nie na lewą

2

Araujo jaki dzik, ma serducho do gry

0

Raphinha to taki kiep xddd

0

Zajebista taktyka 4 pomocnikami zweryfikowana ponownie xddd

3

Raphinha oczywiście gra dalej xdd

1

@ptrx zeby nie zalosna skutecznosc w ataku to juz tu by bylo 3:0

0

@MesQueUnClub96 to sobie zobacz ostatni mecz i zawsze jak Lewy sttzelal to Fati zabieral dwoch obroncow

0

Fati jest jaki jest ale przynajmniej odciaga obroncow i Lewy ma wiecej miejsca, Ferran za to umie dograc a Raphinha jak zwykle 90% meczu bezproduktywny

1

Ze skrzydlami bysmy tu juz dawno prowadzili

1

Gramy bez skrzydel a Lewy rozgrywa w pomocy xd

0

Niech ten Raphinha juz zejdzie

1

Nie wiem w czym ten Raphinha jest lepszy od Ferrana i Fatiego

0

Balde Messi mode

0

Lewy nie ma szans jak gramy czterema w pomocy

2

Hahhaaa xd niezle

0

Musimy atakowac jak dlam nie skrzydlowy na 2 polowe

0

Czemu my tak w europie nie umiemy

12

Gavi jest zaajebisty

2

Raphinha fajanie gra poki co

1

Gdzie byl Kessie teraz ?xd

0

Nie wiem na co ten Kessie gra zamiast skrzydlowego

1

Lewy jak zwykle.nic nie dziwi, tu trzeba bylo Gaviemu podac

2

Busquets to chyba za realem jest

0

@Bobo25 to sie wsluchaj bo on od jakiegos czasu pieprzy o wszystkim tylko nie o meczu

0

Znowu ten Laskowski, ostatnio wszystko w tvp komentuje o nudzi

0

Dla mnie jest git te studio i ten rap, teraz liczy sie rozrywka a nie taka stypa i pełna powaga

2

Ostatnio jak sie podniecali w tvp realem to dostali na łeb

3

Wedlug mnie oni chca przyciągnąć mlodziez przed tv dlatego takie studio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?