Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kessie out z tego klubu i tupe zwykly kloc
0
Zajebisty sklad Xavi wystawil
0
@Ksavix chyba na lawe a nie na lewą
2
Araujo jaki dzik, ma serducho do gry
0
Raphinha to taki kiep xddd
0
Zajebista taktyka 4 pomocnikami zweryfikowana ponownie xddd
3
Raphinha oczywiście gra dalej xdd
1
@ptrx zeby nie zalosna skutecznosc w ataku to juz tu by bylo 3:0
0
@MesQueUnClub96 to sobie zobacz ostatni mecz i zawsze jak Lewy sttzelal to Fati zabieral dwoch obroncow
0
Fati jest jaki jest ale przynajmniej odciaga obroncow i Lewy ma wiecej miejsca, Ferran za to umie dograc a Raphinha jak zwykle 90% meczu bezproduktywny
1
Ze skrzydlami bysmy tu juz dawno prowadzili
1
Gramy bez skrzydel a Lewy rozgrywa w pomocy xd
0
Niech ten Raphinha juz zejdzie
1
Nie wiem w czym ten Raphinha jest lepszy od Ferrana i Fatiego
0
Balde Messi mode
0
Lewy nie ma szans jak gramy czterema w pomocy
2
Hahhaaa xd niezle
0
Musimy atakowac jak dlam nie skrzydlowy na 2 polowe
0
Czemu my tak w europie nie umiemy
12
Gavi jest zaajebisty
2
Raphinha fajanie gra poki co
1
Gdzie byl Kessie teraz ?xd
0
Nie wiem na co ten Kessie gra zamiast skrzydlowego
1
Lewy jak zwykle.nic nie dziwi, tu trzeba bylo Gaviemu podac
2
Busquets to chyba za realem jest
0
@Bobo25 to sie wsluchaj bo on od jakiegos czasu pieprzy o wszystkim tylko nie o meczu
0
Znowu ten Laskowski, ostatnio wszystko w tvp komentuje o nudzi
0
Dla mnie jest git te studio i ten rap, teraz liczy sie rozrywka a nie taka stypa i pełna powaga
2
Ostatnio jak sie podniecali w tvp realem to dostali na łeb
3
Wedlug mnie oni chca przyciągnąć mlodziez przed tv dlatego takie studio