Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiedziałem że nie strzeli
0
@Firestone O ciekawe a hejtowac w internecie można?
1
@MesQueUnClub_87 szklo hybrydowe jest lepsze niz hartowane i lepiej chroni
0
@kamyk_23 ogladam praktycznie kazdy mecz Realu i Barcelony i to sa wnioski na podstawie wszystkich meczy. Wiele razy nasi moga podac a dokonuja glupie decyzje i traca piłkę
0
@P33ck nie chodzi o bycie slabszym lub lepszym tylko zespolową gra, naucz sie czytac ze zrozumieniem. Jak mamy cos osiagnac w europie to jeden za drugiego ma isc w ogien
1
Zobaczyłem skrót Realu i oni grają tak zespolowo między soba w ataku a u nas każdy by wlazł sam do bramki, żeby tylko strzelić
7
@MesQueUnClub96 ale debilny post nawet jak na ciebie
0
Jak dla mnie jedyne dobre mecze Kessiego to te z Realem, nie wiem czy mu motywacji brakuje ale wczoraj znowu tragiczna zmiana
2
@MrPGG lepsi niz eksperci canal plus, eleven, i polsatu razem wzięci.
Na ostatnim copa america byli jeszcze lepsi ogladalem wszystkie mecze bo takie jajca byly
0
@LjakRoberciik Przecież on juz w ostatnim meczu realu siebie podsumował i swoj obiektywizm
0
@BorzyKrzys wpisz sobie Lewandowski na twitterze i dowolny negatywny przymiotnik po ang i znajdziesz tego tyle co po polsku
0
@sokot to jego pierwszy mecz na tej pozycji, w dodatku jest bez rytmu meczowego, kiedy on gral ostatnio
0
@LukaszFan W ogóle jak sie rzucal na te bramki niczym Ronaldo, jakby sam byl na boisku
0
@arasz1819 Dla nich zagral zły mecz, ci ludzie po prostu go nienawidzą nie ma innego wytłumaczenia
1
@MarcelNJ11
3
@Kondziubarca Jordi Cruyff byl wysmiewany ze za nazwisko dostaje prace, a robi po cichu dobrą robote.
3
Przełamanie
0
@Encore po tym ze moglo pasc wiecej goli gdyby sie chamsko nie kiwal zamiast wystawic komus setke, mial do tego kilka okazji
1
@Toretto A podanie lobem do Gaviego?
0
Lewandowski widac, że nie gra dla drużyny, tylko dla siebie aby bić rekordy. Bardzo chętnie bym go wymienil na Messiego
0
Kontrowersyjna opinia, wole Garcie niz Busquetsa na ŚPD. Przynajmniej debilnych kiwek nie robil i nie asystowal przeciwnikom
0
@K4tsuuu Fati zagral dobry mecz a zdanie ludzi bez pijecia o pilce mam w dupie
1
Ale ten Lewy to egoista boiskowy
2
Kessie to jest dramat
0
Mam nadzieję ze Xavi juz zostanie przy skrzydlach zamiast tych 4 pomocnikow
0
Fati i Ferran piękni
0
Jakby to vinicius strzelil to by gacie mieli mokre ci komentatorzy smieszni
0
Ja chyba inny mecz ogladam, przeciez Fati gra dobrze najlepszy mecz od dawna jaki zagral. Albo ludzi juz popierdolilo i bez powodu go hejtują
1
Fati niezły dziś
1
@Kaamilos87 młody, na pewno szybszy niz Busi, inteligentny, to może wypalić