0

Wiedziałem że nie strzeli

0

@Firestone O ciekawe a hejtowac w internecie można?

1

@MesQueUnClub_87 szklo hybrydowe jest lepsze niz hartowane i lepiej chroni

0

@kamyk_23 ogladam praktycznie kazdy mecz Realu i Barcelony i to sa wnioski na podstawie wszystkich meczy. Wiele razy nasi moga podac a dokonuja glupie decyzje i traca piłkę

0

@P33ck nie chodzi o bycie slabszym lub lepszym tylko zespolową gra, naucz sie czytac ze zrozumieniem. Jak mamy cos osiagnac w europie to jeden za drugiego ma isc w ogien

1

Zobaczyłem skrót Realu i oni grają tak zespolowo między soba w ataku a u nas każdy by wlazł sam do bramki, żeby tylko strzelić

7

@MesQueUnClub96 ale debilny post nawet jak na ciebie

0

Jak dla mnie jedyne dobre mecze Kessiego to te z Realem, nie wiem czy mu motywacji brakuje ale wczoraj znowu tragiczna zmiana

2

@MrPGG lepsi niz eksperci canal plus, eleven, i polsatu razem wzięci.
Na ostatnim copa america byli jeszcze lepsi ogladalem wszystkie mecze bo takie jajca byly

0

@LjakRoberciik Przecież on juz w ostatnim meczu realu siebie podsumował i swoj obiektywizm

0

@BorzyKrzys wpisz sobie Lewandowski na twitterze i dowolny negatywny przymiotnik po ang i znajdziesz tego tyle co po polsku

0

@sokot to jego pierwszy mecz na tej pozycji, w dodatku jest bez rytmu meczowego, kiedy on gral ostatnio

0

@LukaszFan W ogóle jak sie rzucal na te bramki niczym Ronaldo, jakby sam byl na boisku

0

@arasz1819 Dla nich zagral zły mecz, ci ludzie po prostu go nienawidzą nie ma innego wytłumaczenia

1

@MarcelNJ11

3

@Kondziubarca Jordi Cruyff byl wysmiewany ze za nazwisko dostaje prace, a robi po cichu dobrą robote.

3

Przełamanie


0

@Encore po tym ze moglo pasc wiecej goli gdyby sie chamsko nie kiwal zamiast wystawic komus setke, mial do tego kilka okazji

1

@Toretto A podanie lobem do Gaviego?

0

Lewandowski widac, że nie gra dla drużyny, tylko dla siebie aby bić rekordy. Bardzo chętnie bym go wymienil na Messiego

0

Kontrowersyjna opinia, wole Garcie niz Busquetsa na ŚPD. Przynajmniej debilnych kiwek nie robil i nie asystowal przeciwnikom

0

@K4tsuuu Fati zagral dobry mecz a zdanie ludzi bez pijecia o pilce mam w dupie

1

Ale ten Lewy to egoista boiskowy

2

Kessie to jest dramat

0

Mam nadzieję ze Xavi juz zostanie przy skrzydlach zamiast tych 4 pomocnikow

0

Fati i Ferran piękni

0

Jakby to vinicius strzelil to by gacie mieli mokre ci komentatorzy smieszni

0

Ja chyba inny mecz ogladam, przeciez Fati gra dobrze najlepszy mecz od dawna jaki zagral. Albo ludzi juz popierdolilo i bez powodu go hejtują

1

Fati niezły dziś

1

@Kaamilos87 młody, na pewno szybszy niz Busi, inteligentny, to może wypalić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?