Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever moglo byc studio polsatu
3
Eksperci tvp ze studia z Borkiem na czele pochowali sie do nor po ostatnim klasyku
0
@K4tsuuu gdziekolwiek a tu znowu wyglada na taktyke farta i bronienie sie
0
Nie rozumiem dlaczego Ferran nie gra, dobry mecz ostatnio, dobry mecz tez pierwszy z Realem. Lepiej sie meczyc z tartakiem w pomocy..
0
Znowu gramy 4 pomocnikami czyli Lewy bez gola
0
@Sau_Ron nie przypominam sobie jego dobrego meczu przeciwko nam
0
@Kazragore po filmiku widac ze debil
1
@fcbarcafan19 ostatnio widzialem artykul, ze ten chat kogos naklanial do samobojstwa
2
Ale trafilem na czitera w fifie, odpalilem draft strzelil mi dwa gole w 5 sekund i zorientowalem sie ze moj pad w ogole nie reaguje. Potem odpalilem zwykly mecz i bylo normalnie xd
0
@zodiak_10 on sie musi czuć jak krol, w Barcelonie to mial, w psg nie ma
0
@KrychaFCB akurat z karnych to nie umie
1
@NeyPL oni już każdego mieli wykluczyć a na koniec dla nich liczy sie tylko zarobek, nie zasady
3
@Jakchcesz To ten covid co sie wojny przestraszył?
0
@Zoker no i po co, ja wtedy wyjezdzalem za granicę i sobie tylko test zrobilem. Z takich przypadkow bliskich mam w rodzinie mloda osobe która nie pali, nie miala covida a po szczepieniu non stop kaszle cale dnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kamyk_23 u mnie normalnie z adblockiem chodzi
1
@fanRealuAlespoko jak dla mnie Lewy z Messim jakimis ziomkami nie będą
1
@Comentateiro pocisk po swoim ojcu
1
@tristan87 no i fajnie, dla mnie moze wrocic ale to wybielanie Messiego na kazdym kroku jest zalosne. Zwlaszcza ze wybral PSG jednego z najwiekszych wrogów Barcy bo sypneli sianem i to jest dla mnie wielki minus
0
@Sulimo kolejny raz blysnales,ojej biedny Messi nie ma gdzie grać a 40 mln z chęcią przyjmie xd
3
@Kuba_1 Teraz wszyscy sie użalają nad Messim ale on wiedzial gdzie idzie i nikt go nie zmuszał
0
@ViscaBarca123 A co zrobil Lewandowski poza tymi golami? Poza liczbami? Ze dostal 8
0
Lewy chamił sie cały mecz zeby konczyc wszystko sam i tracil pilke, ocena 8 xd jakby kto inny nie podal na jego miejscu to by byl jechany
0
@Panpiwkarz ja miałem 3 razy i jakieś okłady pomagaly ale nie pamiętam z czego bo to bylo w dzieciństwie
1
@hayek wiem ze chodza ale to chyba ustawka bo przeciez mogli by policje na niego naslac, co z tego ze ma przebranie xd
1
I tacy ludzie sobie chodza po wolności i jeszcze robia o nich programy?
0
@FabRomano zagra
6
@Essos jakby tak sobie pilke w hiszpanskiej wypuscil to by ja mu obronca zawinął xd
0
@Pawel13sz Busquets tak podac umie czasem, De jong raz na ruski rok ale ogólnie u nas czesto wybiegaja napastnicy nawet wczoraj i nikt im tak nie wrzuca
0
Social media Barcelony c.d