0

@Xxxbarca4ever moglo byc studio polsatu

3

Eksperci tvp ze studia z Borkiem na czele pochowali sie do nor po ostatnim klasyku

0

@K4tsuuu gdziekolwiek a tu znowu wyglada na taktyke farta i bronienie sie

0

Nie rozumiem dlaczego Ferran nie gra, dobry mecz ostatnio, dobry mecz tez pierwszy z Realem. Lepiej sie meczyc z tartakiem w pomocy..

0

Znowu gramy 4 pomocnikami czyli Lewy bez gola

0

@Sau_Ron nie przypominam sobie jego dobrego meczu przeciwko nam

0

@Kazragore po filmiku widac ze debil

1

@fcbarcafan19 ostatnio widzialem artykul, ze ten chat kogos naklanial do samobojstwa

2

Ale trafilem na czitera w fifie, odpalilem draft strzelil mi dwa gole w 5 sekund i zorientowalem sie ze moj pad w ogole nie reaguje. Potem odpalilem zwykly mecz i bylo normalnie xd

0

@zodiak_10 on sie musi czuć jak krol, w Barcelonie to mial, w psg nie ma

0

@KrychaFCB akurat z karnych to nie umie

1

@NeyPL oni już każdego mieli wykluczyć a na koniec dla nich liczy sie tylko zarobek, nie zasady

3

@Jakchcesz To ten covid co sie wojny przestraszył?

0

@Zoker no i po co, ja wtedy wyjezdzalem za granicę i sobie tylko test zrobilem. Z takich przypadkow bliskich mam w rodzinie mloda osobe która nie pali, nie miala covida a po szczepieniu non stop kaszle cale dnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kamyk_23 u mnie normalnie z adblockiem chodzi

1

@fanRealuAlespoko jak dla mnie Lewy z Messim jakimis ziomkami nie będą

1

@Comentateiro pocisk po swoim ojcu

1

@tristan87 no i fajnie, dla mnie moze wrocic ale to wybielanie Messiego na kazdym kroku jest zalosne. Zwlaszcza ze wybral PSG jednego z najwiekszych wrogów Barcy bo sypneli sianem i to jest dla mnie wielki minus

0

@Sulimo kolejny raz blysnales,ojej biedny Messi nie ma gdzie grać a 40 mln z chęcią przyjmie xd

3

@Kuba_1 Teraz wszyscy sie użalają nad Messim ale on wiedzial gdzie idzie i nikt go nie zmuszał

0

@ViscaBarca123 A co zrobil Lewandowski poza tymi golami? Poza liczbami? Ze dostal 8

0

Lewy chamił sie cały mecz zeby konczyc wszystko sam i tracil pilke, ocena 8 xd jakby kto inny nie podal na jego miejscu to by byl jechany

0

@Panpiwkarz ja miałem 3 razy i jakieś okłady pomagaly ale nie pamiętam z czego bo to bylo w dzieciństwie

1

@hayek wiem ze chodza ale to chyba ustawka bo przeciez mogli by policje na niego naslac, co z tego ze ma przebranie xd

1

I tacy ludzie sobie chodza po wolności i jeszcze robia o nich programy?


0

@FabRomano zagra

6

@Essos jakby tak sobie pilke w hiszpanskiej wypuscil to by ja mu obronca zawinął xd

0

@Pawel13sz Busquets tak podac umie czasem, De jong raz na ruski rok ale ogólnie u nas czesto wybiegaja napastnicy nawet wczoraj i nikt im tak nie wrzuca

0

Social media Barcelony c.d


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?