Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kitek1640 Ansu odpali w tym meczu
0
Możecie sprowadzić jednego z dwóch do klubu Messi lub Mbappe kogo bierzecie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Medium Jedyne co wciągałem kiedyś to leki w ten sposób xd
@MesQueUnClub_87 poczytaj o tym, w skrócie to jest pierwsza przeszkoda dla bakterii i wrusów
0
@MesQueUnClub_87 Znam ale kiedyś tego nie bylo, poza tym ja nie potrzebuje bo mnie nic nie wystaje i poza tym czuje ze lepiej powietrze ogrzewaja niz jak kiedys sobie co nieco wyciąłem
0
Pytanie do Was czy wycinacie włosy z nochala? Wczoraj przeczytałem że to bardzo niebezpieczne i te włosy sa tam potrzebne a zobaczylem, że niektórzy ludzie sobie wręcz te miejsca woskuja (meh) jak byłem takim jeszcze dosyć kidem to próbowałem pensetą ale na szczęście ten durny pomysł mi potem wyparował z głowy
0
@BorzyKrzys większość z tej strony najbardziej te ostre laysy i biesiadne
https://www.ckm.pl/m/lifestyle/byly-hitem-lat-90-i-2000-pamietasz-te-paczki-chipsow,24024,a.html
2
Ale ubaw, niezły cringe xd
1
@Rust_Cohle mnie by to nie zdziwilo, tym bardziej ze to jakies Indie gdzie bida w cholere. Z drugiej strony youtub wprowadzil demonetyzacje za nagrywanie o ludzkich tragediach, nie wiem na ile to sie tyczy kontentu o zwierzaczkach
0
Dziwne sa takie filmiki, zwłaszcza patrząc ile robia wyświetleń i co za tym idzie kasy. Ciekawe na ile sa to przypadkowe sytuacje a na ile celowe
1
@Nano22 Latem tak
0
@DawidGrob Ale która bo trochę ich było
1
@BartqRKO ogólnie to tych rasowych napastników jest co raz mniej i to nie tylko w Hiszpanii. Coś sie pozmienialo w szkoleniu albo piłka nożna sie tak pozmieniala bo to nie przypadek. Kiedyś miałeś ich na pęczki
0
@Gracek10 dokladnie, Thiago kiedys nie byl ale teraz nabral tego ksztaltu twarzy
0
@NeKenI Zawsze te początkowe mecze, presezon jarają najbardziej
1
Czy też tak macie w końcówce sezonu, że juz czekacie na kolejny? Jakieś nowe transfery, rozgrywki od początku, większe emocje..
0
@Donnie_Darko Ale nie w tej koszulce, będą nowe
3
@Emhyr Jakiś w slow motion ten Dembele xd
1
@Gracek10 każdy z nich ma coś z Messiego wiec skad ta teoria?
0
Kto pamięta ta nute?
7
W Barcelonie potrzebny jest psycholog, zwłaszcza, że mamy wielu młodych piłkarzy którzy chyba sobie nie radza z presja, agresywny Gavi, płaczący Torres, niewierzący w siebie Fati. Źle to wygląda a mental w Europie pokazuje, że też pod tym względem nie dają rady i pozostali
1
@asfghb Może ale nic dziwnego że to sie innym nie podoba. Zaraz będzie miał samych wrogów
3
Akurat takie wjazdy na treningu nie powinny mieć miejsca, zdrowie tych piłkarzy tez jest ważne
0
@Murazor ty porównujesz pensje netto do brutto czy czegos nie rozumiem? Sobie policz ile tam placa podatku a ile w Hiszpanii
0
@ViscaelBarca2007 On wtedy był rozchwytywany i tyle dali, bo gdzie indziej mógł liczyć na więcej. Nagle każdemu pensja Fatiego przekszadza a problemem sa te pensje po 40 mln
0
@Murazor jak Dembele mial tyle 5 lat siedząc w szpitalu to Ci przeszkadzalo?
0
@ViscaelBarca2007 Ma normalne zarobki. To jest nic przy 40 mln Busiego, Alby i De Jonga..
1
@fanRealuAlespoko Ja mam tu to samo, napisze cokolwiek o jakimś piłkarzu to mi wyjeżdżają z Fatim. Przyzwyczajaj się xd
A koszulki fajne, męski vibe a nie jakieś gunwo
0
@fanRealuAlespoko ceballos podobno chce pierwszy sklad i dlatego Real go nie przedłuża
0
@pioz123 Podpowiem Ci tylko, ze forma na treningu moze sie przełożyć na forme w meczu. Chodzi tu o postęp, jeśli go nie widzisz to twój problem