0

@ZwyklyKibicBarcy04 ważne jest jak czuje piłkę, jeszcze niedawno mial problemy z przyjęciem i widac ze to wraca

1

Fati niezłe sztuczki na rozgrzewce robil, wciąż ma chłop technike, oby sie ogarnął

1

Rozgrzewka na żywo
https://www.youtube.com/live/BOOuwzSH3MI?feature=share

0

Znowu bez Torre :/ ale fajnie ze Eric w końcu pogra na pivocie

1

@FcBarcelonaFanMSN Miałem bardzo inteligentne koty, mialem tez te glupsze to wszystko zależy od przypadku. Psy tez mialem. Bardziej mi brakuje tych kotów i do teraz mi sie śnią

2

@osa91 Ja miałem takiego co otwieral zębami i przed 20 wszystkie połamane

0

@Tomek_TF No ale czy Messiemu to będzie pasowac, nie od dzis wiadomo że niektorzy koledzy sa dla niego ważni

0

Jak Messi wróci to ciekawe co z Alba, to jeden z amigosów który ciagle mu asystował

2

Xavi o Fatim


0

@Michalekek Widac ze kibicujesz od czasow Lewandowskiego

0

@Kamiloza91 jest mowa o 10 mln, i jakichs zmiennych które mają osiągnąć pensje z PSG, troche przesada

1

@Pawel13sz Bardzo dobry

1

Jest atmosferka na treningu


0

Jak myślicie uda sie tego Messiego sprowadzić? Nie pytam czy chcecie tylko czy wedlug was sie uda. Ja po tych wszystkich newsach myślę, że tak

0

@Emhyr Czasem mają newsy istotne a będziemy z nimi grać

3

@Albatros U mnie Pes jak u każdego fana piłki nożnej

2

Na notatniku standardowo artykul oskarżający Gaviego w wywiadzie z Xavim, a o tym że federacja hiszpańska to zdementowała ani słówka. Oni sa jak tvpis

0

@FCB_dimiC Ma w sumie 4 miejsce w kanadyjce w naszym klubie, a jest 18 pod wzgledem minut

0

@FCB24 Nie da sie. Kiedyś taka opcja była by mieć mess bez fb

0

@Michael24 Tak bo każdy facet interesuje się piłką

0

@esem91 Jak będzie grał po 3 minuty to nie. W ostatnich kilku meczach tyle właśnie grał

9

@KrychaFCB Jak można nie wiedzieć że wałkiem do ciasta

1

@Medium Jest pełno samotnych matek, każda nieprawidłowość może w jakimś stopniu zaburzyć psychike, świat nie jest idealny i nigdy nie będzie idealnie

1

@Medium Myslisz ze na klapsie sie skończy? Jak ktoś podnosi rękę na dziecko to raczej są to o wiele brutalniejsze rzeczy

5

@Kondziubarca Ten to sie napracował opowiadając suchary w familiadzie

3

Speed i język polski


2

Czekam jak zacznie znowu strzelać i wszyscy sprzedawcy ze strony zaczną sie na nowo podniecać

0

@Kondziubarca właśnie w ostatnim meczu juz biegal, zobaczymy z Elche.
Rzucil sie na Ceballos z pilka, to nie byl pojedynek?

0

@Kondziubarca zajebiste źródło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?