Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 ważne jest jak czuje piłkę, jeszcze niedawno mial problemy z przyjęciem i widac ze to wraca
1
Fati niezłe sztuczki na rozgrzewce robil, wciąż ma chłop technike, oby sie ogarnął
1
Rozgrzewka na żywo
https://www.youtube.com/live/BOOuwzSH3MI?feature=share
0
Znowu bez Torre :/ ale fajnie ze Eric w końcu pogra na pivocie
1
@FcBarcelonaFanMSN Miałem bardzo inteligentne koty, mialem tez te glupsze to wszystko zależy od przypadku. Psy tez mialem. Bardziej mi brakuje tych kotów i do teraz mi sie śnią
2
@osa91 Ja miałem takiego co otwieral zębami i przed 20 wszystkie połamane
0
@Tomek_TF No ale czy Messiemu to będzie pasowac, nie od dzis wiadomo że niektorzy koledzy sa dla niego ważni
0
Jak Messi wróci to ciekawe co z Alba, to jeden z amigosów który ciagle mu asystował
2
Xavi o Fatim
0
@Michalekek Widac ze kibicujesz od czasow Lewandowskiego
0
@Kamiloza91 jest mowa o 10 mln, i jakichs zmiennych które mają osiągnąć pensje z PSG, troche przesada
1
@Pawel13sz Bardzo dobry
1
Jest atmosferka na treningu
0
Jak myślicie uda sie tego Messiego sprowadzić? Nie pytam czy chcecie tylko czy wedlug was sie uda. Ja po tych wszystkich newsach myślę, że tak
0
@Emhyr Czasem mają newsy istotne a będziemy z nimi grać
3
@Albatros U mnie Pes jak u każdego fana piłki nożnej
2
Na notatniku standardowo artykul oskarżający Gaviego w wywiadzie z Xavim, a o tym że federacja hiszpańska to zdementowała ani słówka. Oni sa jak tvpis
0
@FCB_dimiC Nie, 4
https://fbref.com/en/squads/206d90db/Barcelona-Stats
0
@FCB_dimiC Ma w sumie 4 miejsce w kanadyjce w naszym klubie, a jest 18 pod wzgledem minut
0
@FCB24 Nie da sie. Kiedyś taka opcja była by mieć mess bez fb
0
@Michael24 Tak bo każdy facet interesuje się piłką
0
@esem91 Jak będzie grał po 3 minuty to nie. W ostatnich kilku meczach tyle właśnie grał
9
@KrychaFCB Jak można nie wiedzieć że wałkiem do ciasta
1
@Medium Jest pełno samotnych matek, każda nieprawidłowość może w jakimś stopniu zaburzyć psychike, świat nie jest idealny i nigdy nie będzie idealnie
1
@Medium Myslisz ze na klapsie sie skończy? Jak ktoś podnosi rękę na dziecko to raczej są to o wiele brutalniejsze rzeczy
5
@Kondziubarca Ten to sie napracował opowiadając suchary w familiadzie
3
Speed i język polski
2
Czekam jak zacznie znowu strzelać i wszyscy sprzedawcy ze strony zaczną sie na nowo podniecać
0
@Kondziubarca właśnie w ostatnim meczu juz biegal, zobaczymy z Elche.
Rzucil sie na Ceballos z pilka, to nie byl pojedynek?
0
@Kondziubarca zajebiste źródło