Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rap o Barcy zacny
0
Laporta na Camp Nou
0
Dla mnie niech sobie strzela, Messi i tak go przebil, nie wiem co wy tak przeżywacie
0
@misteriosoVEB Raz sie udzielilem i nie zamierzam więcej. Poza tym tu nie chodzi o lubienie, żeby to mialo jakąś wartość a to zwykle przekrzykiwanie jednych i drugich xd
0
@marcin62 Ale to jest takie bez sensu, nikt nikogo nie przekona do swoich racji, to jest śmieszne jak ktoś myśli ze wplynie na czyjś głos
0
Blokował bym tematy o polityce tyle czasu był spokój a teraz syf sie robi i każdy probuje przekonać do swoich poglądów, oczywiście bezskutecznie
2
@Janas11224 Mają takie popracie bo byli przeciwni zmuszania ludzi do szczypania. To jest główny czynnik, 50 % kraju tego nie zrobiła
2
@GeneralXavi przynajmniej mają jaja walczyć z rządem
1
@partymaker Patrzac jak niektórzy to przeżywaja to tak
@adi7adi8 w niektórych krajach afrykanskich tak żyją
4
Czas to wymysł ludzki i ten cały zegar
1
Estanis ciekawy zawodnik moze zamiast Alarcona go spróbować
0
Roque odcielo prad, niezly gagatek xd
1
@Emhyr Ja bym go wzial i dalej licze na Fatiego a pozbyl sie Torresa
0
Ciekawe czy Ez wroci, fajnie biega po skrzydle
5
Maroko to dobry zespół, dalej po mundialu trzymaja poziom
0
Casemiro najlepszy napastnik Brazylii
3
Zgadzam sie ze wszystkim, jeszcze hejterzy będą go przepraszac. Statystyki jasno polazuja ze sie nie skończył.
0
@require co to za strona?
1
@mekston Tak arabsko ruski mi przypomina xd
3
Ale ten Portgualski to ciężki jezyk, ciężko sie tego słucha
0
@Borry Nie tylko on akurat, ale jedno ładne podanie dal
1
@sk13 Z jednej strony to dobrze dla jego rozwoju, on musi czuć konkurencje aby sie rozwijać a w Barcy tego nie ma. Rzadko gra jak w finale SPH
0
Bardzo fajnie że murarze dostali 3 brameczki
0
Gigakox wiedzialem ze będzie dobry w tej kadrze
3
Joselu dobry, Aspas za to dno i nie powinien to juz powolywac
2
Dla mnie Cebula to jest podstawka tej kadry obecnie, bez względu na antypatie do niego
2
Pino taki strzal, to już Fati lub Ferran by to strzelil xd piękne podanie Cebuli
3
Jeszcze zatęsknią za Lucho
2
@HighestInTheRoom a Hiszpania to samo co z Marokiem
1
@HighestInTheRoom Argentyna by sie przejechala po nich