Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zmiany w obronie powinien zrobić
0
Santosz co ty robisz
0
Chyba jedyna taktyka dla nas to autobus
0
Ja pierdole xdddd
0
O kierwa xdddd niezly początek
3
Santosz nie śpiewa antypolak
1
Chyba sobie zamkne la ramble i pozniej meczyk Francji z Holandia obczaje bez spojlerów
0
@TaughtMule ramie sie liczy
1
Skład
0
@PatrychoO do kiedy i jak to dziala? Fife odpalam kilka razy na miesiąc
0
@Rust_Cohle różnych wejdz na prime gaming i tam masz podane, cos do fify chyba jest ale rzadko korzystam z tego, na konsole i pc
0
@Rust_Cohle Jest np seriale o piłce i prowadzeniu klubu, jest m in o Barcy, Arsenalu o City, The boys całkiem fajny ale tylko 1 sezon. Poza tym masz bonusy do gier od prime gaming
0
@against_modern_football bylem przekonany, że to hiszpan a tak to wszystko jasne
0
@Pawel13sz a dobra pomyliło mi sie xd
0
A ten hiszpan z la masii to jak sie znalazł w kadrze Polski bo coś mnie ominęło?
0
@Donnie_Darko Gavi trenuje wkurzanie przeciwników
1
@Aragorn33 Podobała mi sie gra Portugalii, widać ze facet ma zasady, inny mental wczoraj już mowil ze wygramy a co by gadał Czesiu?
1
@Donnie_Darko Santos przywrócił chęć ogladania tej repry, jak sobie pomyśle że dalej mógłby ich trenować Michniewicz..
0
@priest9999 Tu nie chodzi o ilosc minut a ile gra w danym meczu on non stop ciesnie od poczatku do konca a ci wyzej wymienieni sa notorycznie zmieniani
0
@marcin62 A dla Ciebie to przypadek ze wypadaja ci co najwiecej graja, dlaczego Pedri wypadl? Miesnie nie sa z gumy i maja swoja wytrzymałość
1
@barcanawieki O tym pisalem dlatego mogl nabrac masy a później będzie redukcja, na nóżkach kurczaka daleko nie zajedzie
0
@priest9999 Kros i Modric od jakiegos czasu rzadko graja po 90 min, Vinicius ma w sobie jakas odpornosc na urazy
2
Przecież to Xavi wybiera sklad a nie sztab medyczny, to Xavi zajeżdża piłkarzy
1
De Jong kolejny zajechany w kazdym meczu grał, nie pamietam meczu bez De Jonga xd
2
Fajnie sędziuje ten sędzia
0
Ale ten Enzo na mundialu byl taki skromny chlopak i fajniej gral a teraz trochę taka gwiazdka xd
0
Widać cisnienie na bramke u Leo
0
@AFA90 Nie wiem co tym Panamczykom szkodzi grac jak to mecz o pietruszke
1
Za bardzo szukaja Messiego, na mundialu to sie dzialo naturalnie
1
@PatrychoO on ma miłość do bycia "najlepszym" co by nie mówić