0

Jako, że nie ma dziś żadnych meczy to o 21 można obejrzeć Barce Femini vs Roma w lidze mistrzów kobiet

0

Mentalnie nie dawał rady, może zabraklo czasu cierpliwości ale wyglądał na niepewnego

0

@Mario96w Właśnie ten ruch jest potrzebny a nie stanie pod szesnastką i klepanie, właśnie tak sie tworzy sytuacje obojetnie kto to zrobił. Ja nie twierdze ze to magiczne zagranie ale potrzebne a inni go za to krytykuja co jest śmieszne xd

0

@Mario96w Wystarczy zobaczyć co robi Mendy w tej sytuacji gdyby nie bylo tam Fatiego zdazyl by zablokowac Kessiego

0

@chavez Czyli Ty uwazasz ze jakby tam nie było Fatiego czy kogokolwiek w polu karnym to ten gol by padl? Otóż nie i nawet nieświadomie Fati pomógł w tej akcji

0

@Awtameok_Klana Haha nikt nie patrzyl chyba logiczne ze patrza na tego z piłką i gdzie ta pilka leci, otoczyli go od początku akcji dzieki czemu Kessie byl bez krycia

0

@chavez Kolejny debilny żart nie śmieszy, takie rzeczy trzeba docenić

1

@Culers No nawet trzech w ostatniej chwili Mendy zauważył Kessiego wszyscy spodziewali sie pilki do Fatiego


0

@ShawnC Akurat Ansu skupił uwage dwóch obroncow dzieki czemu piłka mogla przejść do Kessiego, ale trzeba znac sie na piłce by to zauważyć

1

@require A niby taki słaby

0

@Recha_0684 Serio bo to jest to co zarzuca mu sie brak zaangazowania i powolnosc, jak widać nie do końca. Przejdzie okres przygotowawczy w lecie i będzie dobry w kolejnym sezonie

10

Piękne statystyki


0

@AlwaysBlaugrana Zawsze może odpalić z dnia na dzień w ostatnim meczu już sprintowal a nawet kogoś okiwał wiec jest nadzieja, Ferran za to wszedl i znikl i jego bym sie pozbył, on nie ma mentalu starczylo mu na mecz z Cadiz

0

@AlwaysBlaugrana Fati nigdzie nie idzie ku zmartwieniu hejterów

0

@Colon Nie ma takiego serialu

0

@partymaker To już lepiej cisnąć od małp i tym podobnych niż takie coś, jak dla mnie nic tego nie usprawiedliwia i tyle

9

@partymaker To i tak szmaciarstwo taka przyśpiewka, nic tego nie tłumaczy jak dla mnie

0

@marcin62 Drewniane ruchy ma nawet na kompilacji, nie ogladam meczów tego Veigi ale 9 bramek i 3 asysty w wieku 20 lat na najwyzszym poziomie, na pozycji pomocnika to sa bardzo dobre liczby
@Sysia11 Gavi i Pedri nie beda grac wszystkiego a Gaviemu zwłaszcza przydalaby sie konkurencja. W sam raz za Roberto i Kessiego

2

@Kondziubarca Chciwe haha, tyle jest obecnie wart skoro jakiś Mudryk 80 czy tam 100

0

@KlonaZepan Gość jest dobry i tyle po tych śmiesznych kompilacjach nawet to widac, wykoncznie, balans ciałem zobacz i potem pisz. Najwieksze kluby sie nim interesuja z Anglii

0

@KlonaZepan Skoro grał dobrze to można, tak jak i teraz z Veigy czy jak to sie odmienia. Żałosne sa te zaczepki o Fatim już nawet nikt wam za to nie daje zielonych xdd

8

@DonMatteo901 Powinien przestać pic tą Cole

0

@Jakchcesz Obejrzałem kompilacje i ma dobre statsy więc już wiem

0

Podobno Real zainteresowany tym Gabrim Veiga, to jakiś nowy talent więc szkoda

2

@batoosz Vini nie taki zły jak go maluja. Ja już w ich meczu z Espanyolem zauważyłem ze sie uspokoił. Może jakiś psycholog wjechał

6

@tomek8756 Przecież to fejk co widać na kilometr, kiedy sie okazalo że nie może zajść w ciążę i kto to stwierdzil, że nagle sie w niej znalazła

8

Ludzie sobie czasami nie zdaja sprawy z uzależnienia. Normalnie korzystam z neta w telefonie i on robi mi za router etc i jak wczoraj mi nagle pakiet padł o trzeciej w nocy to nie mogłem zasnąć bo czułem sie odcięty od świata xd ja z tych co pamiętają życie bez internetu (jako dziecko) i powiem tak, kiedyś to było..

12

@JohnDeere zaliczył ale ile beznadziejnych wrzutek wcześniej, póki co Alba ostatnie podanie nadal ma lepsze

0

Piękny Krzysiu


5

Jakby Gavi był czarny to mógłby zrzucić na rasizm a tak zrobiła sie nagonka na niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?