Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jako, że nie ma dziś żadnych meczy to o 21 można obejrzeć Barce Femini vs Roma w lidze mistrzów kobiet
0
Mentalnie nie dawał rady, może zabraklo czasu cierpliwości ale wyglądał na niepewnego
0
@Mario96w Właśnie ten ruch jest potrzebny a nie stanie pod szesnastką i klepanie, właśnie tak sie tworzy sytuacje obojetnie kto to zrobił. Ja nie twierdze ze to magiczne zagranie ale potrzebne a inni go za to krytykuja co jest śmieszne xd
0
@Mario96w Wystarczy zobaczyć co robi Mendy w tej sytuacji gdyby nie bylo tam Fatiego zdazyl by zablokowac Kessiego
0
@chavez Czyli Ty uwazasz ze jakby tam nie było Fatiego czy kogokolwiek w polu karnym to ten gol by padl? Otóż nie i nawet nieświadomie Fati pomógł w tej akcji
0
@Awtameok_Klana Haha nikt nie patrzyl chyba logiczne ze patrza na tego z piłką i gdzie ta pilka leci, otoczyli go od początku akcji dzieki czemu Kessie byl bez krycia
0
@chavez Kolejny debilny żart nie śmieszy, takie rzeczy trzeba docenić
1
@Culers No nawet trzech w ostatniej chwili Mendy zauważył Kessiego wszyscy spodziewali sie pilki do Fatiego
0
@ShawnC Akurat Ansu skupił uwage dwóch obroncow dzieki czemu piłka mogla przejść do Kessiego, ale trzeba znac sie na piłce by to zauważyć
1
@require A niby taki słaby
0
@Recha_0684 Serio bo to jest to co zarzuca mu sie brak zaangazowania i powolnosc, jak widać nie do końca. Przejdzie okres przygotowawczy w lecie i będzie dobry w kolejnym sezonie
10
Piękne statystyki
0
@AlwaysBlaugrana Zawsze może odpalić z dnia na dzień w ostatnim meczu już sprintowal a nawet kogoś okiwał wiec jest nadzieja, Ferran za to wszedl i znikl i jego bym sie pozbył, on nie ma mentalu starczylo mu na mecz z Cadiz
0
@AlwaysBlaugrana Fati nigdzie nie idzie ku zmartwieniu hejterów
0
@Colon Nie ma takiego serialu
0
@partymaker To już lepiej cisnąć od małp i tym podobnych niż takie coś, jak dla mnie nic tego nie usprawiedliwia i tyle
9
@partymaker To i tak szmaciarstwo taka przyśpiewka, nic tego nie tłumaczy jak dla mnie
0
@marcin62 Drewniane ruchy ma nawet na kompilacji, nie ogladam meczów tego Veigi ale 9 bramek i 3 asysty w wieku 20 lat na najwyzszym poziomie, na pozycji pomocnika to sa bardzo dobre liczby
@Sysia11 Gavi i Pedri nie beda grac wszystkiego a Gaviemu zwłaszcza przydalaby sie konkurencja. W sam raz za Roberto i Kessiego
2
@Kondziubarca Chciwe haha, tyle jest obecnie wart skoro jakiś Mudryk 80 czy tam 100
0
@KlonaZepan Gość jest dobry i tyle po tych śmiesznych kompilacjach nawet to widac, wykoncznie, balans ciałem zobacz i potem pisz. Najwieksze kluby sie nim interesuja z Anglii
0
@KlonaZepan Skoro grał dobrze to można, tak jak i teraz z Veigy czy jak to sie odmienia. Żałosne sa te zaczepki o Fatim już nawet nikt wam za to nie daje zielonych xdd
8
@DonMatteo901 Powinien przestać pic tą Cole
0
@Jakchcesz Obejrzałem kompilacje i ma dobre statsy więc już wiem
0
Podobno Real zainteresowany tym Gabrim Veiga, to jakiś nowy talent więc szkoda
2
@batoosz Vini nie taki zły jak go maluja. Ja już w ich meczu z Espanyolem zauważyłem ze sie uspokoił. Może jakiś psycholog wjechał
6
@tomek8756 Przecież to fejk co widać na kilometr, kiedy sie okazalo że nie może zajść w ciążę i kto to stwierdzil, że nagle sie w niej znalazła
8
Ludzie sobie czasami nie zdaja sprawy z uzależnienia. Normalnie korzystam z neta w telefonie i on robi mi za router etc i jak wczoraj mi nagle pakiet padł o trzeciej w nocy to nie mogłem zasnąć bo czułem sie odcięty od świata xd ja z tych co pamiętają życie bez internetu (jako dziecko) i powiem tak, kiedyś to było..
12
@JohnDeere zaliczył ale ile beznadziejnych wrzutek wcześniej, póki co Alba ostatnie podanie nadal ma lepsze
0
Piękny Krzysiu
5
Jakby Gavi był czarny to mógłby zrzucić na rasizm a tak zrobiła sie nagonka na niego