0

@kamiVeB Fati, on sie odbuduje prędzej czy później wczoraj już sprintował i nawet zrobil udany drybling czyli jeszcze jest szansa.

1

@sebo939 Pewnie już beke mają że tak sie rzuca i sobie żarty robią xd

0

@ObiwanKenobi Przecież to Araujo strzelił samobója, nie Roberto

0

@Marcelinho99 Cebulas i Nachos

0

@Toretto Nie wiem czy to legalne ale jak obok mnie coś sie jarało bo ktoś przypalil żarcie to straż pożarna namierzyła delikwenta

0

@Sysia11 Oni sie jeszcze zakumplują

0

@J4no Odpowiedź znajdziesz w regulaminie

0

@Vernon_Roche Prawdziwy nie żyje od lat byl nawet wywiad z jego żoną kiedyś

1

Bardzo chętnie obejrze

2

@ToWinaSedziego Może to będzie lekcja na przyszłość aby nie uzewnętrzniać sie przed ludzmi którzy od miesięcy go wyśmiewają

2

@ToWinaSedziego Ale dzisiejszy post to już był szczyt żenady

0

@Worny Ansu to taki spokojny chłopak, nie wiem za co go ludzie nienawidzą

4

@ChessInfo Te przepisy sa po to aby Real mógł wyjść z grupy

1

@J4no i tak już to ograniczylem ale czasem chcę

0

@J4no Jak nie czytać jak 100 postów jeden pod drugim jest o tym samym

0

@Xpert77 Żeby zatrzymać te karuzele śmiechu, już wole czytać po raz setny o klasyku niz te bzdety

0

Ale tutaj ludzie przeżywają jak jakieś nastolatki, że ktos dostał bana, że jeszcze inny ktoś wrzucił jakies screeny i sam sie załatwił, jeszcze bardziej to jest śmieszne niż ci dwaj

6

Ciekawe jak tam na kadrze będzie piłeczka chodzila między Gavim a Cebim xd

1

@Krystian1588 Żona Cruyffa


2

@Worny tak samo, czyli wcale

9

@KrwawiaceoczyVEB Nawet nie wiedziałem że on ma nową fuche

0

@cules100pro Szkoda ze wszyscy stali jak widly w gnoju zamiast biec na 11 metr..

0

@HighestInTheRoom Podal jak mógł a ze Kessie sie rozkraczyl to inna kwestia

0

@Fake69 Roberto jedyny pomocnik który gral do przodu

1

Fati jednak umie biegać?
https://streamable.com/jg6gna

2

@KlonaZepan Za to jak sie sprul później czy wczesniej do Fatiego to należało mu się

32

@Encore Bardzo dobrze sie zachowal w tej sytuacji

0

@ciema To co najbardziej mam mu do zarzucenia to traktowanie Torre

0

@Kamiloza91 Wole tutejsze studio ale dziś nie było niestety

0

@adi7adi8 A co w tym dziwnego? Barcelona to jego rodzina i nie wyobrażam sobie ze nie przyszedl sie przywitac tylko zaszedl na trybuny i sie zmył. Taktyka nie ma nic do tego bo byla taka jak zawsze chaotyczna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?