Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB Fati, on sie odbuduje prędzej czy później wczoraj już sprintował i nawet zrobil udany drybling czyli jeszcze jest szansa.
1
@sebo939 Pewnie już beke mają że tak sie rzuca i sobie żarty robią xd
0
@ObiwanKenobi Przecież to Araujo strzelił samobója, nie Roberto
0
@Marcelinho99 Cebulas i Nachos
0
@Toretto Nie wiem czy to legalne ale jak obok mnie coś sie jarało bo ktoś przypalil żarcie to straż pożarna namierzyła delikwenta
0
@Sysia11 Oni sie jeszcze zakumplują
0
@J4no Odpowiedź znajdziesz w regulaminie
0
@Vernon_Roche Prawdziwy nie żyje od lat byl nawet wywiad z jego żoną kiedyś
1
Bardzo chętnie obejrze
2
@ToWinaSedziego Może to będzie lekcja na przyszłość aby nie uzewnętrzniać sie przed ludzmi którzy od miesięcy go wyśmiewają
2
@ToWinaSedziego Ale dzisiejszy post to już był szczyt żenady
0
@Worny Ansu to taki spokojny chłopak, nie wiem za co go ludzie nienawidzą
4
@ChessInfo Te przepisy sa po to aby Real mógł wyjść z grupy
1
@J4no i tak już to ograniczylem ale czasem chcę
0
@J4no Jak nie czytać jak 100 postów jeden pod drugim jest o tym samym
0
@Xpert77 Żeby zatrzymać te karuzele śmiechu, już wole czytać po raz setny o klasyku niz te bzdety
0
Ale tutaj ludzie przeżywają jak jakieś nastolatki, że ktos dostał bana, że jeszcze inny ktoś wrzucił jakies screeny i sam sie załatwił, jeszcze bardziej to jest śmieszne niż ci dwaj
6
Ciekawe jak tam na kadrze będzie piłeczka chodzila między Gavim a Cebim xd
1
@Krystian1588 Żona Cruyffa
2
@Worny tak samo, czyli wcale
9
@KrwawiaceoczyVEB Nawet nie wiedziałem że on ma nową fuche
0
@cules100pro Szkoda ze wszyscy stali jak widly w gnoju zamiast biec na 11 metr..
0
@HighestInTheRoom Podal jak mógł a ze Kessie sie rozkraczyl to inna kwestia
0
@Fake69 Roberto jedyny pomocnik który gral do przodu
1
Fati jednak umie biegać?
https://streamable.com/jg6gna
2
@KlonaZepan Za to jak sie sprul później czy wczesniej do Fatiego to należało mu się
32
@Encore Bardzo dobrze sie zachowal w tej sytuacji
0
@ciema To co najbardziej mam mu do zarzucenia to traktowanie Torre
0
@Kamiloza91 Wole tutejsze studio ale dziś nie było niestety
0
@adi7adi8 A co w tym dziwnego? Barcelona to jego rodzina i nie wyobrażam sobie ze nie przyszedl sie przywitac tylko zaszedl na trybuny i sie zmył. Taktyka nie ma nic do tego bo byla taka jak zawsze chaotyczna